SKUBUS PRISTATYMAS per 1-2 darbo dienas
Greitas inicialų įspaudimas tą pačią dieną

Vestuvių metinės

Vestuvių metinės pagal metus

Dovanų idėjos vestuvių metinėms pagal metus

1-mos Popierinės vestuvių metinės

Pirmosios vestuvių metinės išskirtinės - jautrios, švarios, kaip baltas knygos puslapis, kurį po truputį pildysite kartu. Jos labai džiaugsmingos, nors gal ir ne visada lengvos, nes susidūrėm su antros pusės kampukais, savus apšlifuoti ir gludinti pradėjom. Nuostabu, kiek daug gali padaryti, kai stipriai myli. Puiki dovana popierinių vestunių metinių proga būtų užrašinė, dienoraštis, darbo knyga su gražiu perosnalizuotu viršėliu inicialais.

2-tos Medvilninės vestuvių metinės

Antrosios vestuvių metinės yra labai šiltos, jaukios, jūs ištvėrėt sunkiausius etapus! Šie metai gali būti ramesni, jaukesni, atsipalaiduokite, ir laikykite vienas kita dažniau už rankos, nepamirškite apgabinti iš nugaros, taip dažnai nustebindami vienas kitam - teikdami šilumos.

3-čios Odinės vestuvių metinės

Trečiosios vestuvių metinės yra tvirtos, kaip stipri oda. Matėt, patyrėt, šilto ir šalto, bet vis dar kartu! Turėtumėte didžiuotis savimi. Ir nepamirškite pasididžiuoti antra puse, buvo puikių akimirkų, nuostabių kasdienių momentų. Kartokite tik geriausius. Mėgaukitės gyvenimu ir dabartimi, o ne ateities ir praeitimi. Kaip sako, laimingiausias žmogus, kuris išmoksta būti su visais čia ir dabar. Tai nėra lengva, bet viskas įmanoma. Dovanos odinėms vestuvių trečiosioms metinėms yra tvirtos kaip odinis diržas, nesudėvimos kaip odinė piniginė, kurią kasdien imat ir padedat, švelnios kaip odnės pirštinės, pelės kilimėlis, rankinė, sportinis krepšys...

4-tos Lininės arba vaisinės vestuvių metinės

Ketvirtosios vestuvių metinės yra artimos žemei, linui, vaikams, planuojamas arba turimas šeimos pagausėjimas. Dovanos vaisių rinkinys pintinėje, vaisinės arbatos ir uogienės rinkinys, lininiai drabužiai, nosinaitė, lininis skėtis nuo saulės, t.t.

5-tos Medinės jubiliejinės vestuvių metinės

Penktosios vestuvių metinės yra atgimimas, kaip naujas jaunas medis. Keičiasi požiuris, siūloma dažniau išeiti į gamtą, pasisemti stiprybės, paliesti krūmą, medį, gėles. Dovanos medinių vestuvių metinių proga medinis rašiklis, pieštukų rinkinys, smulkūs baldai: skrynėlės, suoliukas, medinės kėdės, medinis veidrodis, medinis grožio staliukas su veidrožiu makiažui.

6-tos Geležinės vestuvių metinės

Šestosios vestuvių metinės yra tvirtybė ir šypsena. Dovanos metalinai rašikliai, variniai žiebtuvėliai, diržas su žalvarinio sagtimi, vario plunksnakočiai, žalvario apyrankės vyrams ir moterims, naujas prabangus puodas ar brangi keptuvė, laimės pasaga, t.t.

7-tos Geležinės vestuvių metinės

Septingos vestuvių metinės yra tvirtybė ir šypsena. Dovanos metaliniai rašikliai, geležinis žiebtuvėliai, diržas su žalvarinio sagtimi, vario plunksnakočiai, perosnalizuotos inicialais žalvario apyrankės vyrams ir moterims, naujas prabangus puodas ar brangi keptuvė, laimės pasaga, t.t.

8-tos Varinės ir Vilnonės vestuvių metinės

Aštuntosios vestuvių metinės yra tvirtybė ir šypsena. Dovanos variniai rašikliai, variniai žiebtuvėliai, diržas su žalvarinio sagtimi, vario plunksnakočiai, žalvario apyrankės vyrams ir moterims,   laimės pasaga, šalikas, vilnonės pirštinės t.t.

11-tos Plieninės vestuvių metinės

Vienuoliktosios vestuvių metinės yra tvirtybė ir šypsena. Dovanos metalinis rašikliai, variniai žiebtuvėliai, diržas su sagtimi, plunksnakočiai, personalizuotos apyrankės vyrams ir moterims, naujas prabangus puodas ar brangi keptuvė, laimės pasaga, t.t.

20-tosios Porceleninės vestuvių metinės

Dvidešimtosios vestuvių metinės yra trapios ir nekaltos. Dovanos porceleno puodelis rankų darbo, sviestinė, naujas lėkščių komplektas su meniniais ornamentais, porceleno statulėlės: balerina, elnias, briedis, šuniukas ar kačiukas t.t.

25-tosios Sidabrinės vestuvių metinės Sidabrinis jubiliejus

Dvidešimt penktosios vestuvių metinės spindinčios ir turtingos. Dovanos nebrangūs auskarai su perlais, sidabrinė plona meniška apyrankė, sidabrinis pakabukas su baltu ar juodu perliuku, sidabrinės grandinėlės su širdele ir nuotrauka, sidabrinė graži lėktė su ornamentais vaisiams, sidabrinės statulėlės su balerina, suniuku, vienetinis šaukštelis, rankų darbo sidabrinis žiedas Lietuvos meninkų, t.t.

30-tosios Perlinės vestuvių metinės perlinis jubiliejus

Trisdešimtosios vestuvių metinės - apavalus jubiliejus didelei šventei. Dovanos  nebrangūs auskarai su perlais,  auksinė apyrankė su perlais, sidabrinis pakabukas su baltu ar juodu perliuku, perlų karoliai, perlinis vėrinys, t.t.

34-tos Gintarinės vestuvių metinės gintarinis jubiliejus

Trisdešimt ketvirtosios vestuvių metinės yra šiltos ir skaisčios kaip Lietuviškas gintaras. Dovanos gintarinės apyrankės vėriniai, karoliai, pakabukai, gintaro paveikslai, rankų darbo statulėlės, t.t.