SKUBUS PRISTATYMAS per 1-2 darbo dienas
Greitas inicialų įspaudimas tą pačią dieną

DUK - dažniausiai užduodami kalusimai

KAIP PIRKTI?

 

1) Išsirinkite dovaną (ar kelias) mūsų elektroninėje parduotuvėje. Taip pat, galite pridėti įvairių priedų nuo vazos, šackmatų iki kažko labai saldaus. Norėdami pradėti apmokėjimą, viršuje elektroninės parduotuvės paspaudę ant "Prekių krepšelis" (vežimėlis) ir sekite ko jūsų prašo.

2) Pirkėjo duomenys: Spausdami ,,Tęsti" užpildykite jūsų prašomą informaciją: įpakavimo būdas, siuntėjo ir gavėjo duomenys, pasirinkite pristatymo datą; jeigu turite nurodykite pastabas dovanai (pvz.: be riešutų, gelės geltonos). Ir parašykite atvirutės tekstą arba nurodykite progą ir mes parašysime už Jus!
Perkant įmonėms - į pastabas prašome nurdyti ir jūsų įmonės duomenis, kuriems turės būti išrašyta sąskaita faktūra.
PayPal - norint atsiskaityti PayPal į dovanos pastabas nurodykite ,,atsiskaitysiu PAYPAL, mano PayPal prisijungimo el. paštas: ...." ir mes atsiųsime sąskatą į jūsų Paypal (Paypal atsiskaitymo žingsniai aprašyti detaliau žemiau).

3) Pasirinkite apmokėjimo būdą: 

- elektroninė bankininkystė;   
- mokėjimas pavedimu.
- mokėjimas PAYPAL pavedimu (Sekite punktus 1,2,3,4,5): 

4) Visa kita Mes padarysi už Jus!
Ranka parašysime sveikinimą į atvirutę ir supakavią dovaną tuojau pat išsiųsime ją!

Atsiskaitymo būdai

Mūsų Internetinėje parduotuvėje suteikiame galimybę saugiai atsiskaityti už dovanas.  Visus apmokėjimo būdus rasite apmokėjimo lange. Atsikaitymo būdai:
       
- elektroninė bankininkystė;   
- mokėjimas pavedimu.
- mokėjimas PAYPAL pavedimu (Sekite punktus 1,2,3,4,5): 


1) pirkimo metu - atsiskaitant: į prekės pastabas (ar kitą laukelį) įrašykite  ,,atsiskaitysiu PAYPAL" ir galite papildomai nurodyti savo el. pašto adresą, kuriuo jungetės į PAYPAL sistemą ,,Mano Paypal email: ...." (2) nurodžius savo PayPal email, mes atsiųsime sąskaitą į jūsų PayPal ir jums tereikės patvirtinti, kad sutinkate sumokėti. Nenurodžius savo PayPal email, mes Jums atsiųsime savo Duomenis ir paprašysime, kad prisijungę prie savo PayPal sistemos pervestumėte mums sumą už savo užsakymą). (3) Tada tęsdami atsiskaitymą, pasirinkite ,,Apmokėjimo būdas - Bankiniu pavedimu" ir 4) mūsų konsultantas atsiųs Jums PayPal sąskaitą; 5) apmokėjus sąskaitą dovaną bus supakuota ir išsiųsta.
Jūsų PAYPAL ir kiti duomenys yra atsakingai saugomi ir naudojami TIK atsiskaitymo tikslais (Nebus naudojami jokiais reklamos, ar kitais tikslais).

Apmokėti už prekes grynaisiais pristatymo metu negalima.

Pristatymo laikas:

Kaune: dovanas stengiamės pristatyti per 48 valandas uo užsakymo apmokėjimo. Visoje Lietuvoje Dovanas stengiamės pristatyti ne vėliausiai kaip per 3 dienas nuo užsakymo apmokėjimo.

Savaitgaliais - dėja Lietuvos kurjarių tiekėjai nepristato.  

Šventiniu laikotarpiu dovanų pristatymas gali užtrukti keliomis dienomis ilgiau, nei įprastai ir nepasiekti jūsų laiku, todėl dovanomis pasirūpinkite iš anksto!

Sąskaitų išrašymas:

Sąskaitos faktūros suformuojamos po pilnai įvykdyto užsakymo, jas gausite į savo elektroninį paštą išakrt po apsipirkimo. Jei prekes perka įmonė, užsakymo metu pastabų skiltyje nurodykite įmonės rekvizitus ir po užsakymo pristatymo el. paštu išsiųsime jums sąskaitą faktūrą.

Grąžinimas

Nekeičiamos ir negrąžinamos šios prekės: Visos maisto prekės, laikrodžiai, žaislai, išpakuoti stalo žaidimai, apatinis trikotažas.