SKUBUS PRISTATYMAS per 1-2 darbo dienas
Greitas inicialų įspaudimas tą pačią dieną

Pristatymas

Dovanų ir sveikinimų Pristatymas į namus

Kokybiškų Dovanų rinkinių vyrams ir moterims pristatymas į namus visoje Lietuvoje

Gimtadienio Dovanos vyrams ir moterims, Gimtadienio dovanos tėvams, verslo partneriams ir tėvams: mamai, tėčiui - sveikinimų pritatymas į namus visoje Lietuvoje

Inicialų įspaudimas labai greitas į odines prekes: Pinigines, Užrašines, Darbo knygas ( 15-30min)

  


Siuntas pristatome greitai ir saugiai. Naudojami šviežiausi produktai.

 

dovanos moterims vyrams vyrui zmonai i namus visoje lietuvoje kaunas vilnius klaipeda pristatymas internetu dovana mamai teciui tevui gimtadienio jubiliejaus sukakties proga

 

 

 

 

Kurjerio pristatymo kainos:

Skubant: Dalį prekiu galima atsiimti iš Kauno ( Aukštieji šančiai)

Paštomatu:    1.8  €   (LP express, Omniva, DPD paštomatai) 
Kurjeris   5.5 €  (Visa Lietuva) 
Autobusų siuntomis  :     
Lietuvos Paštu: 7 

Nida ar Kuršių Neringa:  48 € (arba Omniva paštomatu 1.9 € PS. greitai gendantys vaisiai gali būti pakeisti į riešutus be kliento perspėjimo) 

Europos Sąjunga:  15eur 

Šestadieniais, Sekmadieni ir Pirmadieniais:   NEPRISTATOME

 

Pristatymo laikas:

Užsakymo metu: galite pasirinkti pristatymo dieną (nurodant gavėjo adresą).

Visoje Lietuvoje: dovanas į namus stengiamės pristatyti sekančią darbo dieną po gauto apmokėjimo, jeigu apmokėjimą gavome iki 12val. (apmokėjimus gauname tą pačią sekundę sumokant PayPal arba Pasirinkus Lietuvos bankinius mokėjimus).  

   

Kartais siuntos paruošimas išsiuntimui gali užtrukti iki 48 val. Jeigu nesate tikri ar gausite prekę laiku, prieš atlikdami užsakymo apmokėjimą - paskambinkite arba parašykite mums el. paštu iki kada pageidaujate gauti prekę, tuomet jums galėsime tiksliai pasakyti ar jūsų užsakymas bus pristatytas laiku.

 Dovanos moterims, vyrams, verslo partneriams ir tėvams (mamai, tėčiui) - sveikinimų pritatymas į namus.

Kurjeris paskambina susiderinti konkretų laiką, kada jis galėtų atvykti. 

Prieš ir per šventines dienas (Kalėdas, Valentino diena, Moters diena, Mamos diena, Tėvo diena) tikslaus pristatymo laiko negalime garantuoti!

 

Pristatymas savaitgaliais:
 

Savaitgaliais - dėja Lietuvos kurjarių tiekėjai pristato 

Šestadieniais ir Sekmadieniais ir Pirmadieniais:   NEPRISTATOME

Kilus klausimams skambinkite arba rašykite mums info@eriele.lt

Pakavimo būdai

 Įpakavimo papuošimas priklauso nuo to kokį išsirinksite. Galimi variantai:

 Be papuošimų 0 €   - įpakuotas į blizgią plėvelę, kad dovanos turinys nepabirtų transportavimo metu
 Papuoštas 10 €        - įpakuotas į blizgią plėvelę ir papuoštas spalvotu kaspinu ir kitokiomis puošimo detalėmis
 Puošnus 18 €     - įpakuotas į blizgią plėvelę ar dovanų popierių pritaikytą prie dovanos turinio. Puoštas spalvotais kaspinais,  medžio drožlėmis, rafaelo saldainiais,  ir kitokiomis puošimo detalėmis, dirbtinės gėlės gražiu žiedu.
 
  • į Kaunas - pridedama gyvų gėlių puošni puokštė, įpakuota į blizgią plėvelę ar dovanų popierių pritaikytą prie dovanos turinio. Papuoštas spalvotais kaspinais ir kitokiomis puošimo detalėmis
  • Į kitus miestus  - pridedama Rankų darbo floristo iš popieriaus pagamintų gėlių puokštė - plilygstanti tikroms gėlėms. Papuoštas spalvotais kaspinais ir kitokiomis puošimo detalėmis

 

Atsiskaitymo būdai

Mūsų Internetinėje parduotuvėje suteikiame galimybę saugiai atsiskaityti už dovanas.  Visus apmokėjimo būdus rasite apmokėjimo lange. Atsikaitymo būdai:
       

 

Atsikaitymo būdai:       
- elektroninė bankininkystė;   
- mokėjimas pavedimu.
Viza, MasterCard, American Express ARBA PayPal ar kita (Atlikite užsakymą, o mes jums išsiųsime nuorodą, kur vienu paspaudimu galėsite sumokėti bet kokia kortele.  Užsienio bankų kortelėms net Nereikia registruotis Paypal, reik tik įvesti kortelės duomenis).

 

PAYPAL arba Banko kortele:
1) atlikite prekių užsakymą  

2) Spauskite "APMOKĖTI BANKO KORTELE ARBA PAYPAL", Jūs būsite nukreipti į oficialų paypal.com internetinį puslapį, kur galėsite apmokėti visomis banko kortelėmis arba Paypal.  

Jūsų asmens duomenys ir kiti duomenys yra atsakingai saugomi ir naudojami TIK atsiskaitymo ir dovanų pristatymo tikslais (Nebus naudojami jokiais reklamos, ar kitais tikslais).

GrynaisiaisApmokėti už prekes kortele pristatymo metu Negalima.
Pristatymo metuApmokėti už prekes kortele pristatymo metu  galima tik nepersonalizuotus gaminius (be inicialu).

 

Administracinis adresas

Administracinis adresas:  J. Kanto g. 25-004, Kaunas .

 

Užsakymo atšaukimas

Užsakymą galima atšaukti TIK 48val (dvi paros) iki pristatymo dienos. Dauguma prekių ir dovanų gaminamos iš greitai gendančių maisto produktų ir išskirtinai tik jūsų užsakymui. Todėl prašome suprasti, kad atšaukus tik diena ar dvi iki užsakymo - nebegalėsime grąžinti pinigėlių. Taip pat ne maisto prekės dažniausiai gaminamos ar užsakomos ir sukomplektuojamos išskirtinai jūsų užsakymui. Dėl šių priežasčių dažniausiai negalima grąžinti jūsų pinigų likus iki užsakymo pristatymo dienos 48val.

 Kaip elgtis jeigu gavau siuntinį pažeistoje pakuotėje?

Svarbu! Siuntos apdraustos. Priimdami užsakymą iš kurjerio būtinai reik patikrinti ar siuntos pakuotė neapgadinta, ar jos turinys sveikas. Jeigu siunta pažeista:
  1.  pareiškite pretenziją kurjeriui, kad siunta atkeliavo apgadinta ir paklauskite kur galite pasirašyti.
  2. Padarykite nuotrauką.
  3. Praneškiet kurjeriu tarnybai, kuri pristatė siuntą apie apgadinimą. Paskambinkite kurjerių tarnybai ir padiktuokite ant siuntos esantį siuntos numerį.

    Pasiimdami siuntas iš LP Express terminalo ar Omniva ar DPD terimnalo arba atsiimdami pašte, patikrinkite ar pakuotė ir prekės nėra pažeistos. Jei taip atsitiko, susisiekite su terminalo įmone ir apie tai praneškite pretenziją, padarykite nuotrauką kaip įrodymą, užsirašykite siuntos numerį esantį ant pakuotės. Taip pat informuokite mus el. paštu per 3 kalendorines dienas nuo siuntos gavimo dienos.

    Visos siuntimo tarnybos taiko draudimą, bet apie pažeitas pakuotes ir apgadintus gaminius reikia pranešti joms iškarto tik gavus siuntą el.paštu su nuotrauka ir siuntos numeriu (kuris yra ant pakuotės viršaus).