SKUBUS PRISTATYMAS per 1-2 darbo dienas
Greitas inicialų įspaudimas tą pačią dieną

Apie mus

Dovanos į namus visoje Lietuvoje

Gimtadienio dovanas į namus internetu visoje Lietuvoje. Gimtadienio ir Jubijiejaus dovanų idėjos su pristatymu 

Pristatome visas prekes ir rinkinius sekančią darbo dieną po apmokėjimo, jeigu apmokėjimą gavome iki 12val. Kilus klausimams skambinkinte :)

 

Inicialų įspaudimas labai greitas į odines prekes: Pinigines, Užrašines, Darbo knygas ( 15-30min)

  
Pristatome visas prekes ir rinkinius sekančią darbo dieną po apmokėjimo (jeigu apmokėjimą gavome iki 12val šiandien) :)
Siuntas pristatome greitai ir saugiai. Naudojami šviežiausi produktai.

 

dovanos moterims vyrams vyrui zmonai i namus visoje lietuvoje kaunas vilnius klaipeda pristatymas internetu dovana mamai teciui tevui gimtadienio jubiliejaus sukakties proga

 

Dovanos internetu Kalėdoms - originalios dovanų idėjos Gimtadienio ir Jubiliejaus progomis

Verslo, šeimos, gurmaniškos, romantiškos ir kitokios Dovanos jau apgalvotos ir supakuotos atkeliaus ten, kur pageidausite ir tą dieną, kurią išsirinksite. Taip, galite užsakyti išankstininius pasveikinimus konkrečią dieną. Jūsų nurodytu adresu, kurjeris pristatys siuntinį, kurį galėsite tuojau pat suvalgyti? Perskaityti? Išgerti ir paragauti? Su sūriu? Ar tiesiog gurmanišką? Mamai? Vyrui 18 20 25 30 35 40 45 50 55 60 65 70 80 metų proga? Merginai sukaktuvėms? Su puokšte? Ar net vaikams? Taip, turime rinkinių net vaikams!

Galėsite išsirinkti kupiną dovanų dėžutę, čia pat pridedame ir  atviruką su ranka parašytu jūsų sveikinimu.

 

 Kasmet leidžiames į naujų gamintojų paieškas – mums labai svarbi dovanų produktų kokybė, praktiškumas, bei išskirtinumas, visuomet norime pasiūlyti naujų idėjų. Daug dėmesio skiriame skoningoms dovanų pakuotėms, sukūrėme puikų derinį vyriškoms ir moteriškoms dovanoms taip pat verslo kalėdineėms ir ne tik dovanos – ilgametes tradicijas turinčius produktus, pateikiame moderniai ir elegantiškai.

Ieškote išskirtinės dovanos? Skirkite šiek tiek laiko – neskubėdami peržiūrėkite mūsų paruoštą dovanų kolekciją vyrui, žmonai ar verslo partneriams, kurią visą rasite šiame mūsų puslapyje. Jeigu neradote Jūsų poreikius atitinkančios dovanos arba norite sulaukti pagal jūsų biudžetą paruošto pasiūlymo, atsiųskite mums užklausą.

 

 

Pristatymo laikas:

Užsakymo metu: galite pasirinkti pristatymo dieną (nurodant gavėjo adresą).

Visoje Lietuvoje: dovanas į namus stengiamės pristatyti sekančią darbo dieną po gauto apmokėjimo, jeigu apmokėjimą gavome iki 12val.  (apmokėjimus gauname tą pačią sekundę spaudžiant mygtuką PIRKTI ir APMOKĖTi (pavedimai atlikami rankomis pačiam - užtrunka iki kelių dienų) ARBA sumokant PayPal.  

 

Dovanos moterims, vyrams, verslo partneriams ir tėvams: mamai, tėčiui, seneliui, močiutei - sveikinimų pritatymas į namus.
Žinoma galim išsirinkiti pristatymo dieną, bet pristatymo tikslios valnados negalime užtikrinti  (visada galite paklausti:  info@eriele.lt 


Šventiniu laikotarpiu dovanų pristatymas gali užtrukti keliomis dienomis ilgiau, nei įprastai ir nepasiekti jūsų laiku.

Kartais siuntos paruošimas išsiuntimui gali užtrukti iki 48 val. Jeigu nesate tikri ar gausite prekę laiku, prieš atlikdami užsakymo apmokėjimą - paskambinkite arba parašykite mums el. paštu iki kada pageidaujate gauti prekę, tuomet jums galėsime tiksliai pasakyti ar jūsų užsakymas bus pristatytas laiku.

 

Kurjeris paskambina susiderinti konkretų laiką, kada jis galėtų atvykti. 

Prieš ir per šventines dienas (Kalėdas, Valentino diena, Moters diena, Mamos diena, Tėvo diena) tikslaus pristatymo laiko negalime garantuoti!

Kurjerio pristatymo kainos:

 Dovanų vyrams ir moterims, verslo partneriams ir tėvams - sveikinimų pritatymas į namus.

Skubant: Dalį prekiu galima atsiimti iš Kauno ( Aukštieji šančiai)

Paštomatu:    1.8  €   (LP express, Omniva, DPD paštomatai) 
Kurjeris   9 €  (Visa Lietuva) 
Autobusų siuntomis  :     
Lietuvos Paštu: 7 

Nida ar Kuršių Neringa:  48 € (arba Omniva paštomatu 1.9 € PS. greitai gendantys vaisiai gali būti pakeisti į riešutus be kliento perspėjimo) 

Europos Sąjunga:  15eur 

Šestadieniais, Sekmadieni ir Pirmadieniais:   NEPRISTATOME

KAIP PIRKTI?

1) Išsirinkite dovaną (ar kelias) mūsų elektroninėje parduotuvėje. Taip pat, galite pridėti įvairių priedų nuo vazos, šackmatų iki kažko labai saldaus. Norėdami pradėti apmokėjimą, viršuje elektroninės parduotuvės paspaudę ant "Prekių krepšelis" (vežimėlis) ir sekite ko jūsų prašo.

2) Pirkėjo duomenys: Spausdami "Tęsti" užpildykite jūsų prašomą informaciją: įpakavimo būdas, siuntėjo ir gavėjo duomenys, pasirinkite pristatymo datą; jeigu turite nurodykite pastabas dovanai (pvz.: be riešutų, gelės geltonos). Ir parašykite atvirutės tekstą arba nurodykite progą ir mes parašysime už Jus!
Perkant įmonėms - į pastabas prašome nurodyti ir jūsų įmonės duomenis, kuriems turės būti išrašyta sąskaita faktūra.
PayPal - norint atsiskaityti PayPal, pirkite įprastai ir atsiskaitymo gale spauskyte mygtuką ,,Apmokėti Banko kortele arba PAYPAL", būsite nukreipti į oficialų Paypal apmokėjimo puslapį
.

Banko kortele - norint atsiskaityti banko kortele, pirkite įprastai ir atsiskaitymo gale spauskyte mygtuką ,,Apmokėti Banko kortele arba PAYPAL", būsite nukreipti į oficialų Paypal apmokėjimo puslapį, kur galėsite atsiskaityti bet kuria banko kortele (+5% paypal mokestis).

3) Pasirinkite apmokėjimo būdą: 

- elektroninė bankininkystė (visi Lietuvos bankai - vienu pastapudimu ,,Apmokėti"); 
- mokėjimas pavedimu (ilgiausias būdas, rekomenduojame rinktis kitus, nes užsakymą galime vykdyti tik gavę apmokėjimą).
- mokėjimas PAYPAL pavedimu (skaitykite žemiau ,,atsiskaitymo būdai")
Viza, MasterCard, American Express  

4) Visa kita Mes padarysi už Jus!
Ranka parašysime sveikinimą į atvirutę ir supakavią dovaną tuojau pat išsiųsime ją!

Pakavimo būdai

 Įpakavimo papuošimas priklauso nuo to kokį išsirinksite prie adreso pildymo laukų. Galimi variantai:

 Be papuošimų 0 €   - įpakuotas į blizgią plėvelę, kad dovanos turinys nepabirtų transportavimo metu
 Papuoštas 10 €  - įpakuotas į blizgią plėvelę ir papuoštas spalvotu kaspinu ir kitokiomis puošimo detalėmis
Puošnus 18 €  - įpakuotas į blizgią plėvelę ar dovanų popierių pritaikytą prie dovanos turinio. Puoštas spalvotu medžiaginiu kaspinu, medžio drožlėmis, rafaelo saldainiais, ir kitokiomis puošimo detalėmis, dirbtinės gėlės gražiu žiedu.
 Delux su gėlių puokšte 55 €:
  • į Kaunas - pridedama gyvų gėlių puošni puokštė, įpakuota į blizgią plėvelę ar dovanų popierių pritaikytą prie dovanos turinio. Papuoštas spalvotais kaspinais ir kitokiomis puošimo detalėmis
  • Į kitus miestus  - pridedama Rankų darbo floristo iš popieriaus arba dibtinių pagamintų gėlių puokštė - plilygstanti tikroms gėlėms. Papuoštas spalvotais kaspinais ir kitokiomis puošimo detalėmis

 

Atsiskaitymo būdai

Mūsų Internetinėje parduotuvėje suteikiame galimybę saugiai atsiskaityti už dovanas. Visus apmokėjimo būdus rasite apmokėjimo lange. Atsikaitymo būdai:
       
- elektroninė bankininkystė   
- mokėjimas pavedimu
- mokėjimas PAYPAL pavedimu (Atlikite užsakymą, o mes jums išsiųsime PAYPAL sąskaitą, kurią galėsite apmokėti vienu paspaudimu) 
Viza, MasterCard, American Express ar kita (Atlikite užsakymą, o mes jums išsiųsime nuorodą, kur vienu paspaudimu galėsite sumokėti bet kokia kortele. Naudojames Paypal pagalba ir užsienio kortelėms net Nereikia registruotis Paypal tik įvesti kortelės duomenis).

PAYPAL arba Banko kortele:
1) atlikite prekių užsakymą 

2) Mes jums išsiųsime el. laišką, kur vienu mygtuko paspaudimu galėsite apmokėti Paypal arba bet kuria pasaulio banko kortele.

Grynaisiais: Apmokėti už prekes grynaisiais pristatymo metu NEgalima.

Sąskaitų išrašymas:

Sąskaitos faktūros suformuojamos po pilnai įvykdyto užsakymo, jas gausite į savo elektroninį paštą iškart po apsipirkimo. Jeigu prekes perka įmonė, užsakymo metu pastabų skiltyje nurodykite įmonės rekvizitus ir po užsakymo pristatymo el. paštu išsiųsime jums papildomą sąskaitą faktūrą.

 

Grąžinimas

Nekeičiamos ir negrąžinamos šios prekės: Visos maisto prekės, laikrodžiai, knygos, žaislai, išpakuoti stalo žaidimai, apatinis trikotažas, išgravuruoti gaminiai, odos gaminiai - visi odos gaminiai gaminami pagal vienetinį užsakyma specialiai prekės užsakovui.

 

Užsakymo atšaukimas

Užsakymą galima atšaukti TIK 48val (dvi paros) iki pristatymo dienos. Dauguma prekių ir dovanų gaminamos iš greitai gendančių maisto produktų ir išskirtinai tik jūsų užsakymui. Todėl prašome suprasti, kad atšaukus tik diena ar dvi iki užsakymo - nebegalėsime grąžinti pinigėlių. Taip pat ne maisto prekės dažniausiai gaminamos ar užsakomos ir sukomplektuojamos išskirtinai jūsų užsakymui. Dėl šių priežasčių dažniausiai negalima grąžinti jūsų pinigų likus iki užsakymo pristatymo dienos 48val.

 

Pristatome Kalėdines dovanas į namus internetu visoje Lietuvoje 
Dovanos internetu į Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Panevėžį, Uteną, Kėdainius, Alytų, Prienus, Palngą ir kitus. Apmokėjimas Paypal ir bankais, kortelėmis

Dovanos į visus miestus:  Kartu su praktiška dovana galite užsakyti rafaelo, nealoholinio vyno, gėlių puokštę, kurią pristatysime visoje Lietuvoje (dovaną pristatome Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Kalvarijoje, Druskininkuose, Ukmergėje, Pasvalyje, Radviliškyje, Kuršėnuose, Joniškyje, Šilutėje, Tauragėje, Gargžduose, Palangoje, Kretingoje, Jonavoje, Kėdainiuose ir kituose mietuose.