SKUBUS PRISTATYMAS per 1-2 darbo dienas
Greitas inicialų įspaudimas tą pačią dieną

Vienetinis tapytas paveikslas - Vakarinis Poilsis - drobė, akrilas 80x105cm

Vienetinis tapytas paveikslas - Vakarinis Poilsis - drobė, akrilas 80x105cm

Prekes kodas: 978

Pasirinkite Priedus
(pridėti atviruką)

Dydis


(drobė, akrilas, aliejiniai dažai su mediniais porėmiais)
...
...
Prekių sandėlyje likutis: 1
580,00 €


Pristatymas:

Pristatymas per 1-2 darbo dieną.

Apmokejus iki 10val, pasistengsime išsiųsti (tą pačią darbo dieną).

30d pinigų gražinimas

Graži ir puošianti namus dovana. Vienetinis tapytas paveikslas ant drobės  dažais. Graži ir meniška gimtadienio ar jubiliejaus dovana vyrams ir moterims. 


Rankų darbo raminantis vienetinis tapytas paveikslas ant drobės. Graži dovana vyrams ir moterims. Paveikslo pagrindinę mintį ir emociją atskleidžia spalvos ir potepiai. Žiūrovas nusiteikimas ir paieška šmulkmenoms. Kiekviena dieną abstraktus paveikslas atrodo kitaip, neatsibostantis, ramybės oazėKasdien paveiksle pastebimos vis kitos formos, detalės, skirtingi atsakymai į žiūrovo klausmus. 

Paveikslas: "Dinner Relax(Vakarinis poilsis) 
Matmenys:   80 x 105 cm
Audinys: drobė
Dažai:  akrilas, aliejiniai dažai
Rėmas:  medinis porėmis 


Privalumai:  Vienetinis darbas. Nuolat primins jus. Papuoš ir sukurs jaukumo jūsų namams ar biurui. Lengvas potėmis  įtraukia ir sumažina stresą. Paieška drobėje detalių intriguoja ir nukreipia mintis, skatina kūrybiškumą.  

 

Abstrakti tapyba ant drobės, kurioje kūrinys nutapomas atsisakant tradicinių realių formų, kad suteiktų vietos poilsiui,  minties paieškai, ar įkvėpti darbams. Paveikslo pagrindinę mintį ir emociją atskleidžia aplinka, kuri įtakota žiūrovo emocinės akimirkos. Kaip žiūrovas dabar nusiteikęs -  laimingas savaitgalio rytą ar ieškantis atsakymų į kasdienes problemas ir jų sprendimus, o gal vakare ieško Sokratiškosios gyvenimo prasmės ir kelio per jį. Taip pasiekiamas „tikrasis“ menas, kur spalvos, potėpių iškilimai ir linigos sukuria visą paveikslo turinį, atsakymus ir naujas idėjas kiekvieną dieną būtent jums, būten tą akimirką, kai žiūrite. Genialu. 

 

Graži gimtadienio dovana įkurtuvių proga, nes šis prabangus paveikslas suteikia namams spalvų ir gyvybės trokšti savo tikslų ir tuo pačiu atsipalaiduoti. Dovana mamai ar tėčiui mamos dienos proga.  

Puiki jubiliejaus dovana drobės ir natūralaus medžio paveikslai spinduliuoja ramybę ir sukuria jaukumą namų ar biurio aplinkai.  


Meniškas rankų darbo tapytas paveikslas namų jaukumui sukurti, graži gimtadienio dovana bosui, vadovui ar tėvams.   

 

Aukštos kokybės meniškas pieštas paveikslas, tai jus primenanti dovana moterims ir vyrams, vadovams ir įmonių partneriams. Gimtadienio proga jubieliejaus 20-to, 25, 30-to, 35, 40-to, 45, 50-to 50, 55   mečio jubiliejaus proga. Puiki dovana tikras tapytas paveikslas sūnui, dukrai, anūkui, krištadukrai, mamai, tėčiui, žentui, broliui, sesei, geriausiai draugei draugui.

 

Kartu su kūrybiška dovana galite užsakyti natūralios odos naudingą suvenyrą, kurį pristatysime visoje Lietuvoje (pristatome Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Kalvarijoje, Druskininkuose, Ukmergėje, Pasvalyje, Radviliškyje, Kuršėnuose, Joniškyje, Šilutėje, Tauragėje, Gargžduose, Palangoje, Kretingoje, Jonavoje, Kėdainiuose ir kituose miestuose. Siunčiame ir į kitas užsienio šalis.

Pristatymas į namus visoje Lietuvoje

 Pardavėjas: Edita Lokiene

PRISTATYMAS :

Pristatymo Laikas: - Paštomatu siuntos pasiekia gavėja per 1-2 d.d.
Kada issiųsite? - Apmokejus darbo dieną iki 11val, tikėtina, kad spėsime išsiųsti tą pačią darbo dieną kaip ir atliktas apmokėjimas.
Jeigu skubate ar rankiniu pavedimu - pasiskambinkite ir atsiųskite pavedimo kopiją, nes iš užsienio ir Luminor banko pavedimai ateina tik kitą darbo dieną.

Pristatymo Kaina:

Paštomatu (Omniva, LP express, DPD): 1.75 - 3 Eur
Kurjeriu: 6 Eur
Lietuvos Paštu: 7 Eur
Autobusų siuntomis: 6 Eur
Europos Sąjungoje (ir Norvegijoje, Šveicarijoije, D.Britanijoje,...) (Lietuvos Paštu): 15 Eur
JAV (Lietuvos Paštu): 15 Eur mažesnes, 30 Eur iki 3 kg

Užsisakius Apmokėti bus galima:
  • Internetine bankininkyste
  • Pavedimu (Jeigu skubate - atsiųskite pavedimo kopiją, nes kartais pavedimai ateina tik kitą darbo dieną, pvz.: iš Luminor banko).


  • MAXIMA kasoje
  • Perlo terminale
  • Lietuvos Pašte

  • PayPal
  • Užsienio banko kortele (užsakymo metu rinkinės PayPal būda, registracija nebūtina)
  • Revolute
  • N26

  • Mokilizingas pirkimas išsimokėtinai internetu