SKUBUS PRISTATYMAS per 1-2 darbo dienas
Greitas inicialų įspaudimas tą pačią dieną

Valgoma puokštė iš vytintų, pelėsinių dešrų mėsyčių rinkiniys - dovana tėvams gimtadienio proga TIK Vilniuje

Valgoma puokštė iš vytintų, pelėsinių dešrų mėsyčių rinkiniys - dovana tėvams gimtadienio proga TIK Vilniuje

Prekes kodas: 221

Dydis


(įmantresni skoniai su brangesniais sūriais, skilandžiu)

(su nealkoholiniu alumi arba gira - nurodyti uzsakymo metu pastabose. Sudėtis: Vytintos dešrelės, Ispaniška vytinta dešra, DŽIUGAS, Rūkyto sūrio kasytė, PREZIDENT, pistacijos, žem. riešutai, Aitriosios paprikos)

(nuotraukoje su citrinomis)
...
...
IŠPARDUOTA
Prekių sandėlyje likutis: 0
80,00 €


Pristatymas:

Pristatymas per 1-2 darbo dieną.

Apmokejus iki 10val, pasistengsime išsiųsti (tą pačią darbo dieną).

30d pinigų gražinimas

Valgoma puokštė iš vytintų, pelėsinių dešrų. Užsakymas internetu - pristatymas į namus TIK Vilniuje  - praktiška dovana vyrams, moterims, vadovams. 

 

Valgoma puoštė - tai išskirtinė ir unikali dovana, kuria liks patenkintas kiekvienas ją gavęs. Taip pat ši puokštė ne tik gražiai atrodo, bet ir labai gardi, skonis tikrai nenuvils. Tai daug geriau už gelių puokštes, kurios greitai nuvysta, o ši puoštė dar ilgai džiugins, ilgai primins žmogų, kuris ją padovanojo. Kiekviena puokštė yra gaminama su meile, 100% rankų darbas garantuoja kokybę.

Sudėtis: prancūziškas batonas su česnaku ir žolelėmis, citrinos, ispaniškos dešros, vytintos įvairių rūšių dešrelės, graikiniai riešutai su kevalu, papuošimui prieskoninės žolėlės (čiobreliai, rozmarinai ir pnš.)

Pristatymo laikas (nurodyti užsakymo metu laukelyje - Pastabos):

 • 10-12val,
 • 12-14val,
 • 14-16val,
 • 16-18val,
 • 18:30-19val 


Pastaba: puokštė pagaminta iš gendančių produktų išskirtinai jūsų užsakymui ir bus vežama iš Vilniaus, nepavykus niekaip nesusiekus su gavėju pinigai nebus gražinami - atsiprašome.

Valgomos puokštės pristatymas  

Vytintų, pelėsinių dešrų valgomos puokštės vyrams. Gurmaniškos kompozicijos puokštė su įvairiomis dešromis. Pristatymas į namus  

INTERNETINĖ DOVANŲ PARDUOTUVĖ. Dovanos jau apgalvotos ir supakuotos atkeliaus ten, kur pageidausite tą dieną, kurią išsirinksite. Rinkinukas mamai, tėčiui, tėvams, vaikinui, merginai. Dovanų pristatymas į namus TIK VILNIUJE. Pirkite internetu. Gurmaniškos kompozicijos puokštė su dešromis gimtadieniui, jubiliejams ir įvairioms kitoms progoms. Jums siūlome šią įspūdingą, valgomą gurmanišką puokštę į namus TIK VILNIUJE ir Kaune.

Gurmaniška Verslo dovana, kuri išsiskiria iš verslo dovanų. Dovanos tėvo dienos proga į namus. Dovana Tėčiui gimtadienio proga į namus. Dovana vyrui jubiliejaus proga.

 

Gurmaniškų valgomų puokščių pristatymas į namus   VILNIUJE  

Priklausomai nuo turimo gurmaniško asortimento kompozicija gali šiek tiek skirtis nuo pavaizduotos paveikslėlyje, bet visada bus sukomponuota už Jūsų pasirinktą kainą.

Kalėdų Dovanų idejos. Gimtadienio dovanų idėjos vyrams, antrai pusei.

Aukštos kokybės verslo dovanos  puokštės prabangios brangios dovanos vyrui, praktiškos naudingos dovanos tėvams, vyriska dovana vyrui, broliui, uošviui, žentui, vaikinui, patiks seneliui, sužadetiniui, bosui, vadovui, viršininkui. 

Unikalios prabangios valgomos puokštės vyrams, aukštos kokybės brangios dovanos vyrams, praktiškos naudingos dovanos moterims, vyriška dovana broliui, antrai pusei, žmonai, sužadėtinei, uošvienei, merginai, dovana meilužei, dovana panelei, dovanų idėjos mamos dienos proga, sveikinimas patiks močiutei, viršininkei, vadovei, direktorei.  

Gimtadienio dovanos, dovanos sukaktuvių proga. Dovana tėčiui tėvo dienos proga, gera smagi praktiška dovana, dovanų idėjos, smagios dovanos įmonės darbuotojams Kalėdų, gimtadienio proga. 20-to, 30-to, 40-to, 50-to 50 mečio jubiliejaus sukakties dovanos. įsimintinos valgomos puokštės vyrams ir moterims, valgomos dovanos vilniuje
Linksmos smagios dovanos staigmenos vyrams ar vaikinui.

Pastaba: Krepšelio kompozicija ar dėžutės/krepšelio forma - gali skirtis nuo pavaizduotos nuotraukoje, atsižvelgiant į metų laiką, bei tos dienos turimą asortimentą.  

Dovanos negalima gražinti, nes rinkinys pagamintas iš greitai gendančių produktų ir išskirtinai jūsų unikaliam užsakymui. 


Galima užsisakyti prie valgomos puokštės šakotį, saldainių dėžutę, natūralios odos suvenyrą ar kitas prekes iš mūsų internetinės parduotuvės

 Pristatymas tik Vilniuje  ir 15 km aplinkui, ir Kauno mieste
Pardavėjas: Evelina Lokė

PRISTATYMAS :

Pristatymo Laikas: - Paštomatu siuntos pasiekia gavėja per 1-2 d.d.
Kada issiųsite? - Apmokejus darbo dieną iki 11val, tikėtina, kad spėsime išsiųsti tą pačią darbo dieną kaip ir atliktas apmokėjimas.
Jeigu skubate ar rankiniu pavedimu - pasiskambinkite ir atsiųskite pavedimo kopiją, nes iš užsienio ir Luminor banko pavedimai ateina tik kitą darbo dieną.

Pristatymo Kaina:

Paštomatu (Omniva, LP express, DPD): 1.75 - 3 Eur
Kurjeriu: 6 Eur
Lietuvos Paštu: 7 Eur
Autobusų siuntomis: 6 Eur
Europos Sąjungoje (ir Norvegijoje, Šveicarijoije, D.Britanijoje,...) (Lietuvos Paštu): 15 Eur
JAV (Lietuvos Paštu): 15 Eur mažesnes, 30 Eur iki 3 kg

Užsisakius Apmokėti bus galima:
 • Internetine bankininkyste
 • Pavedimu (Jeigu skubate - atsiųskite pavedimo kopiją, nes kartais pavedimai ateina tik kitą darbo dieną, pvz.: iš Luminor banko).


 • MAXIMA kasoje
 • Perlo terminale
 • Lietuvos Pašte

 • PayPal
 • Užsienio banko kortele (užsakymo metu rinkinės PayPal būda, registracija nebūtina)
 • Revolute
 • N26

 • Mokilizingas pirkimas išsimokėtinai internetu