SKUBUS PRISTATYMAS per 1-2 darbo dienas
Greitas inicialų įspaudimas tą pačią dieną

Vaikiški Natūralių perlų sidabriniai auskarai vaikams - perlai 4mm

Vaikiški Natūralių perlų sidabriniai auskarai vaikams - perlai 4mm

Prekes kodas: 824

Spalva


(3.5 - 4mm vaikiški)

(6mm)

(3.5 - 4mm vaikiški)

(6mm)

(6mm)

(6mm)
...
...
18,00 €


Pristatymas:

Pristatymas per 1-2 darbo dieną.

Apmokejus iki 10val, pasistengsime išsiųsti (tą pačią darbo dieną).

30d pinigų gražinimas

Minimalistiniai, mini tikrų perlų auskariukai mergaitėms su sidabriniu užsegimu. Praktiška dovana iš perlų. Dovana įvairioms progoms: dukrai, sesei, mergaitei, geriausiai draugei, vaikams. 


Tikri perlai išryškina natūralų gamtos ir moters grožį.   

    

Metalas: 925 sidabras. Dėl didesnio atsparumo subraižymams padengta labai plonu sluoksniu rodžio. Rodis priklauso tai pačiai metalų grupei kaip ir platina
Perlų tipas:   natūralūs upiniai kultivuoti perlai (sertifikuoti Europoje)
Perlų dydis:     tikras perlas yra apie 3.5-4 mm skersmens (labai maži, bet ryškūs)
Spalva:  įvairių spalvų
Perlo forma:  apvalus  
Svoris: 
~0,5g 

Europinė kokybė: 100% tikri perlai - auginti net 1-2 metus 
Sertifikatai / įspaudai:

 • Europoje registruotas sertifikato ženklas (įspaustas ant kiekvieno gaminio)
 • ir Lietuvos Prabavimo Rūmų ženklas (įspaustas ant kiekvieno gaminio su metalo praba)

 
Tikri perlai yra unikalus gamtos darinys, kuris dažnai turi trūkumų, nėra tobulos apvalios formos, tobulai vienodo dydžio ir blizgumo. Taip juos ir atpažinsite. Paėmus tikrus perlus į ranką - jie bus vėsūs ir šaltoki. Palaikyti pora sekundžių ir perlai pradės šiltėti. Tai vienas iš būdų kaip sužinoti, kad laikote  tikrus perlus. Žinoma jei klastotė  bus pagaminta iš stiklo, jie irgi bus šalti paėmus į ranką, bet jiems įšilti prireiks daugiau nei poros sekundžių nei tikriems perlams. Patrynus perlus vienas į kitą irgi pajausite skirtumą - trapumo ir šiurkštumo.

Rodžiu padengtas sidabras papuošalą padaro atsparesnį įbrėžimams. Papuošalas padengiamas labai labai plonu (mikroskopiniu) rodžio sluoksniu. Rodis priklauso tai pačiai metalų grupei kaip ir platina. Rodis yra kietas metalas, atvirkščiai nei sidabras, kuris yra gana minkštas, todėl padengus rodžiu papuošalo ilgaamžiškumas padidėja.

 

Dovana neliks neįvertinta ir jai primins Jus. Originali dovana vaikams puikiai tinkanti vestuvių, krikštynų ar kita proga.  

 

Gimtadienio dovana -   vaikiški perliniai auskarai dukrai, sesei - tikrų perlų auskarai. Prasminga dovana merginai. Praktiška dovana moterims jubiliejaus proga.  Dovana moterims ir panelėms.  


Dovana  vaikams - tikrų perlų minimalistiniai auskarai vaikams, vaikiški mini sidabriniai auskarai iš tikrų perlų, gimtadienio vardinės dovanos idėja.

 

Maži, tikrų perlų vaikiški sidabriniai auskarai su perlais vaikams, mergaitėms, sesei įvairių spalvų auskarai. Originalus papuošalas vaikams: gimtadienio, jubiliejaus proga sesei, dukrai, mergaitei.
Tikri perlų sidabriniai, balti, ružavi, rausvi auskarai.  

 

Kartu su praktiška dovana galite užsakyti odinį priedą: apyrankę ar prabangų dienoraštį iš itališkos, senoviškos odos,  Raffaelo, kuriuos pristatysime visoje Lietuvoje (pristatome Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Kalvarijoje, Druskininkuose, Ukmergėje, Pasvalyje, Radviliškyje, Kuršėnuose, Joniškyje, Šilutėje, Tauragėje, Gargžduose, Palangoje, Kretingoje, Jonavoje, Kėdainiuose ir kituose miestuose. Siunčiame ir į užsienį.
Pardavėjas: Tautvydas Lokys

PRISTATYMAS :

Pristatymo Laikas: - Paštomatu siuntos pasiekia gavėja per 1-2 d.d.
Kada issiųsite? - Apmokejus darbo dieną iki 11val, tikėtina, kad spėsime išsiųsti tą pačią darbo dieną kaip ir atliktas apmokėjimas.
Jeigu skubate ar rankiniu pavedimu - pasiskambinkite ir atsiųskite pavedimo kopiją, nes iš užsienio ir Luminor banko pavedimai ateina tik kitą darbo dieną.

Pristatymo Kaina:

Paštomatu (Omniva, LP express, DPD): 1.75 - 3 Eur
Kurjeriu: 6 Eur
Lietuvos Paštu: 7 Eur
Autobusų siuntomis: 6 Eur
Europos Sąjungoje (ir Norvegijoje, Šveicarijoije, D.Britanijoje,...) (Lietuvos Paštu): 15 Eur
JAV (Lietuvos Paštu): 15 Eur mažesnes, 30 Eur iki 3 kg

Užsisakius Apmokėti bus galima:
 • Internetine bankininkyste
 • Pavedimu (Jeigu skubate - atsiųskite pavedimo kopiją, nes kartais pavedimai ateina tik kitą darbo dieną, pvz.: iš Luminor banko).


 • MAXIMA kasoje
 • Perlo terminale
 • Lietuvos Pašte

 • PayPal
 • Užsienio banko kortele (užsakymo metu rinkinės PayPal būda, registracija nebūtina)
 • Revolute
 • N26

 • Mokilizingas pirkimas išsimokėtinai internetu