Unikali 3 juostų Natūralių PERLŲ apyrankė - perlai 10mm

Unikali 3 juostų Natūralių PERLŲ apyrankė - perlai 10mm

Prekes kodas: 501

Dydis


(natūralių nelygių baltų perlų apyrankė iš 3 eilių, perlai apie 9-10mm)

Pridėti(elegantiški sidabriniai 925, baltų perlų 5.5-6mm perliukai )

(sidabriniai 925, baltų perlų 9.5-10mm perliukai)

(auksiniai 585 prabos, baltų perlų 9.5-10mm perliukai)
...
...
Prekių sandėlyje likutis: 1
60,00 €


Pristatymas:

Apmokejus iki 10val, pasistengsime išsiųsti (tą pačią darbo dieną).
Pristatymas per 1-2 darbo dieną

30d pinigų gražinimas

Originalaus dizaino tikrų baltų perlų apyrankė.  Išskirtinės dovanos moterims gimtadienio, jubiliejaus progomis. Dovanos internetu į namus.  
 

 

Tikrų nelygių perlų moteriška apyrankė sudaryta iš tryjų eilių sujungų gražiomis lydinio juosteleėmis. Elegancijos etalonas. Apyrankė suteikianti unikalu. Toms, kurios nori išsiskirti tyliai  

Apyrankė pagaminta naudojant tikrus kultivuotus perlus.

   

Užsegimas:   be užsegimo (kokybiškos elastingos tamprios apyrankės) 
Perlų dydis:  ~ 9-10 mm skersmens  (vienas šonas plokštesnis)
Perlų tipas:     natūralūs upiniai kultivuoti perlai (sertifikuoti Europoje)
 Spalva:  balta
Perlo forma: 
  nelygūs (natūralūs perlai tik nedidelė dalis tobulai apvalūs, ši apyrankė sudaryta iš įvairių formų perlų: gali pasitaikyti kampuotų, gali turėti ploksčių sienelių, grublėtumo, žiūrėkite nuotraukas) 
Apyrankės ilgis:  19cm (tamposi), papuoštas lydinio juostelėmis
Svoris: apie 65g

Europinė kokybė: 100% tikri perlai - auginti net 3-5 metus 
    

Tikri perlai yra unikalus gamtos darinys, kuris dažnai turi trūkumų, nėra tobulos apvalios formos, tobulai vienodo dydžio ir blizgumo. Taip juos ir atpažinsite. Paėmus tikrus perlus į ranką - jie bus vėsūs ir šaltoki. Palaikyti pora sekundžių ir perlai pradės šiltėti. Tai vienas iš būdų kaip sužinoti, kad laikote  tikrus perlus. Žinoma jei klastotė  bus pagaminta iš stiklo, jie irgi bus šalti paėmus į ranką, bet jiems įšilti prireiks daugiau nei poros sekundžių nei tikriems perlams. Patrynus perlus vienas į kitą irgi pajausite skirtumą - trapumo ir šiurkštumo.

 

Pastaba: perlų moliuskuose užauginami visi unikalūs, todėl perlų atspalvis bei forma gali šiek tiek skirtis nuo pavaizduotų nuotraukose 

 

Dovana neliks neįvertinta ir jai primins Jus. Orginali dovana puikiai tinkanti Valentino dienos proga, vestuvių sukakties paminėjimui ar romantiškam antrosios pusės nustebinimui.  

 

Moteriškų dovanų ir papuošlų pristatymas internetu į namus visoje Lietuvoje: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, kitur.

Perlų papuošalai ir aksesuarai moterims vestuvėms ar gimtadienio proga - pristatymas internetu į namus visoje Lietuvoje    

Gimtadienio dovana panelei -  moteriška išskirtinė plati apyrankė iš  tikrų perlų. Sertifikuotų perlų dovanos apyrankės žmonai. Prasminga Dovana merginai. Praktiškos dovanos moterims jubieliejaus proga.  Dovanos moterims ir panelėms.  


 Romantiškos valentino dovanos moterims- unikalūs perliniai papuošalai, brangūs moteriški perliniai 10mm aksesuarai, tikrų perlų išskirtinės apyrankės, gimtadienio vardinės dovanų idėjos moterims.

 

Kalėdinės vardinės dovanos, graviruotos dovanos sukaktuviu proga. Dovana mamai mamos  dienos progra, gera smagi praktiška dovana, dovanu idejos, smagios dovanos įmonės darbuotojams kalėdų, gimtadienio dovanos proga  20-to, 25, 30-to, 35 40-to, 45, 50-to 50, 55, 60, 65, 70 mečio jubiliejaus sukakties gimtadienio dovanos.

 

 Praktiškos naudingos dovana sesei, pranktiskos dovanos žmonai, prasmingos dovanos moterims. Moterims Dovanos Gimtadienio jubiliejaus  sukaktuviu progomis. Dovana mamai mamos dienos proga

Unikali balta plati trijų eilių perlinė apyrankė ✓ Tikų natūralių perlų ✓ Išskirtinio dizaino ✓ Kokybiški moteriški papuošalai prabangios Praktiškos dovanos gimtadienio jubiliejaus žmonai, merginai, dukrai brangi staigmena mamos dienai originalios išvaizdos

 

Kartu su praktiška dovana galite užsakyti odinį priedą: apyrankę ar prabangų dienoraštį iš itališkos senoviškos odos,  Raffaelo, natūralios odos praktišką suvenyrą, kurį pristatysime visoje Lietuvoje (pristatome Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Kalvarijoje, Druskininkuose, Ukmergėje, Pasvalyje, Radviliškyje, Kuršėnuose, Joniškyje, Šilutėje, Tauragėje, Gargžduose, Palangoje, Kretingoje, Jonavoje, Kėdainiuose ir kituose mietuose.

Natūralių perlų išskirtiniai papuošalai iš tikrų perlų internetu, pristatymas į namus visoje Lietuvoje ir į užsienį nuo 2 eur.
Pardavėjas: Tautvydas Lokys


PRISTATYMO LAIKAS

- Paštomatu siuntos pasiekia gavėja per 1-2 d.d. (darbo dienas)
Kada issiųsite?
- Apmokejus darbo dieną iki 11val, tikėtina, kad spėsime išsiųsti tą pačią darbo dieną kaip ir atliktas apmokėjimas.
Jeigu skubate ar rankiniu pavedimu - pasiskambinkite ir atsiųskite pavedimo kopiją, nes iš užsienio ir Luminor banko pavedimai ateina tik kitą darbo dieną.


Per kiek dienu pristatysite? - Per 1-2d.d.
Kada issiųsite? - Apmokėjus iki 10val, išsiųsime tą pačią (darbo) dieną (dauguma prekių)
Pristatymo Kaina?
Pastomatu (omniva, LP express, DPD): 2 Eur
Kurjeriu: 6 Eur
Lietuvos Paštu: 7 Eur
Autobusų siuntomis : 6 Eur
Europos Sąjungoje (ir Norvegijoje, Šveicarijoije, D.Britanijoje,...) (Lietuvos Paštu): 15 Eur
JAV (Lietuvos Paštu): 15 Eur mažesnes, 50 Eur iki 3 kg
Užsisakius Apmokėti bus galima:
  • Internetine bankininkyste
  • Pavedimu (Jeigu skubate - atsiųskite pavedimo kopiją, nes kartais pavedimai ateina tik kitą darbo dieną, pvz.: iš Luminor banko).


  • MAXIMA kasoje
  • Perlo terminale
  • Lietuvos Pašte

  • PayPal
  • Užsienio banko kortele (užsakymo metu rinkinės PayPal būda, registracija nebūtina)
  • Revolute
  • N26

  • Mokilizingas pirkimas išsimokėtinai internetu