SKUBUS PRISTATYMAS per 1-2 darbo dienas
Greitas inicialų įspaudimas tą pačią dieną

Šachmatai + Išdeginti inicialai

Šachmatai + Išdeginti inicialai

Prekes kodas: 882

Dydis


(lenta 32 x 32 cm, ~ 0.7kg Karalius ~65mm- be skaičių ir raidžių ant lentos)

(lenta 54 x 54 cm, ~ 2.1kg Karalius ~11cm- raidės ant lentos išdegintos ranka, galimi maži netikslumai)

(lenta 40 x 40 cm, ~ 1.5kg Karalius ~100mm - raidės ant lentos išdegintos, aukštos figūros storo pilnavidrio plastiko, senoviniai graiku kareiviai)

(lenta 38 x 38 cm, ~ 1.1kg Karalius ~75mm)

(lenta 42 x 42 cm, ~ 1.5kg Karalius ~85mm- raidės ant lentos išdegintos ranka, galimi maži netikslumai)

(lenta 48 x 48 cm, ~ 1.8kg Karalius ~90mm- raidės ant lentos išdegintos ranka, galimi maži netikslumai)

(lenta 51 x 51 cm, ~ 2.5kg)

(lenta 30 x 30 cm, ~ 0,7kg Karalius ~65mm- raidės ant lentos išdegintos ranka, galimi maži netikslumai)

Inicialai(Išdeginti inicialus ant balto langelio kampe lentos, išdeginimas ranka, ne lazeriu. Inicialai bus dideli ir tokio pačio stiliaus kaip ant lentos išdegintos raidės ir skaičiai)
...
...
150,00 € 120,00 €


Pristatymas:

Pristatymas per 1-2 darbo dieną.

Apmokejus iki 10val, pasistengsime išsiųsti (tą pačią darbo dieną).

30d pinigų gražinimas

Šachmatai - vardinės, aukštos kokybės dovana. Mediniai Šachmatai įvairiomis kainom iš natūralaus medžio - puiki verslo dovana ar gimtadienio, jubiliejaus, Kalėdų, sukaktuvių proga vyrui. Universali Dovana tėčiui - tėvo dienos proga ar šefui, vadovui, viršininkui ar verslo partneriams.


Inicialai - galime išdeginti dvi raides ant žaidimų lentos (vieno iš baltų žaidimo lentos langelių). Išdeginimas bus atliktas ranka, ne lazeriu. Inicialai bus dideli ir tokio pačio stiliaus kaip ant lentos išdegintos raidės ir skaičiai. Inicialus nurodykite užsakymo metu, po adresu - laukelyje "Pastabos".  

Klasikinis stalo žaidimas su aukšos kokybės medininėmis šachmatų figūrėlėmis. Šachmatų lenta pagaminta iš beržo, vidus išklotas polisterio medžiaga, susilenkia pusiau ir užsisega. Pagaminta iš medžio. Vidinė dalis su paminštinimu.  

 Pastaba: Kai kurių šachmato raidės ant lentos išdegintos rankomis, todėl gali būti netikslumų. Prie kiekvieno pasirinkimo parašyta kurie išdeginti, o kurie ne.

Matmenys ir šachmatų kaina gali svyruoti priklausomai nuo leidėjų.

Verslo dovanos, kurios išsiskiria originalumu. Dovanos tėvo dienos proga į namus. Dovana tėčiui į namus. Dovana kiekvienam vyrui. Tai puiki dovana tėčiui į namus, dėl geros kokybės ir išskirtinumo. Dovana tėvam. Šachmatų kaina gali būti įvairi: priklausomai nuo medžio ir lentos dydžio, papuošimų.

    

Kalėdinių dovanų idėjos. Vardinės, gimtadienio, jubiliejaus, sukaktuvių dovanų idėjos vyrams.
Verslo dovanos, aukštos kokybės, prabangios, brangios, vardinės dovanos vyrui su inicialais, praktiškos, naudingos dovanos vyrams, vyriška dovana vyrui, broliui, uošviui, žentui, vaikinui, seneliui, sužadetiniui, šefui, bosui, vadovui, viršininkui, bendradarbiui, įmonės darbuotojams, pusbroliui, vaikinui gimtadieniui, dovanų mainai.

 
Universali dovana tinkanti moterims, praktiška, naudinga, įdomi dovana vadovui, suvenyras Kalėdoms.

Gimtadienio dovana, kalėdų dovana sukaktuvių proga, jubiliejaus personalizuota dovana su inicilais šachmatai iš medžio. Dovana tėčiui - tėvo dienos proga, gera, smagi praktiška dovana, dovanų idėjos, smagios dovanos įmonės darbuotojams Kalėdų, gimtadienio proga. 20-to, 30-to, 40-to, 50-to 50 mečio jubiliejaus, sukakties, gimtadienio dovanos.

Linksmos, smagios dovanos - staigmenos vyrams ar vaikinui.

 Pastaba: personalizuotos dovanos negali būti gražintos.


Kartu su praktiška dovana galite užsakyti šakotį,  Raffaelo, natūralios odos praktišką suvenyrą, kuriuos pristatysime visoje Lietuvoje (pristatome Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Kalvarijoje, Druskininkuose, Ukmergėje, Pasvalyje, Radviliškyje, Kuršėnuose, Joniškyje, Šilutėje, Tauragėje, Gargžduose, Palangoje, Kretingoje, Jonavoje, Kėdainiuose ir kituose miestuose.

Pristatymas visoje Lietuvoje 
Pardavėjas: Evelina Lokė

PRISTATYMAS :

Pristatymo Laikas: - Paštomatu siuntos pasiekia gavėja per 1-2 d.d.
Kada issiųsite? - Apmokejus darbo dieną iki 11val, tikėtina, kad spėsime išsiųsti tą pačią darbo dieną kaip ir atliktas apmokėjimas.
Jeigu skubate ar rankiniu pavedimu - pasiskambinkite ir atsiųskite pavedimo kopiją, nes iš užsienio ir Luminor banko pavedimai ateina tik kitą darbo dieną.

Pristatymo Kaina:

Paštomatu (Omniva, LP express, DPD): 1.75 - 3 Eur
Kurjeriu: 6 Eur
Lietuvos Paštu: 7 Eur
Autobusų siuntomis: 6 Eur
Europos Sąjungoje (ir Norvegijoje, Šveicarijoije, D.Britanijoje,...) (Lietuvos Paštu): 15 Eur
JAV (Lietuvos Paštu): 15 Eur mažesnes, 30 Eur iki 3 kg

Užsisakius Apmokėti bus galima:
  • Internetine bankininkyste
  • Pavedimu (Jeigu skubate - atsiųskite pavedimo kopiją, nes kartais pavedimai ateina tik kitą darbo dieną, pvz.: iš Luminor banko).


  • MAXIMA kasoje
  • Perlo terminale
  • Lietuvos Pašte

  • PayPal
  • Užsienio banko kortele (užsakymo metu rinkinės PayPal būda, registracija nebūtina)
  • Revolute
  • N26

  • Mokilizingas pirkimas išsimokėtinai internetu