SKUBUS PRISTATYMAS per 1-2 darbo dienas
Greitas inicialų įspaudimas tą pačią dieną

Plunksnakotis - sunkus iš medžio ir metalo

Universali Praktiška dovana vyrams ir moterims

Plunksnakotis - sunkus iš medžio ir metalo

Prekes kodas: 269

Dydis


(žalvarinis sunkus kamštelis ir medinė rankena)

(žalvarinis sunkus kamštelis ir medinė rankena)

Pridėti(aukštos kokybės natūralios rudos odos dėklas talpinantis iki 2 rašiklių + įspausti jūsų inicialai be lietuviškų simbolių - nurodykite po adresu Pastabose)

...
...
30,00 €


Pristatymas:

Pristatymas per 1-2 darbo dieną.

Apmokejus iki 10val, pasistengsime išsiųsti (tą pačią darbo dieną).

30d pinigų gražinimas

Medinis plunksnakotis - praktiška ir naudinga dovana kiekvienam vyrui gimtadienio ar kita proga. Aukštos kokybės rašiklis/parkeris iš vario - žalvario lydinio, prabangaus metalo. Dovana puikiai tinkanti ir tečiui - tėvo dienos proga. Unikalūs aksesuarai Kalėdoms, įmonės partneriams ar darbuotojams.

 

 • Rašiklis iš 100% nerūdijančio metalo (žalvaris / varis), o rankena iš natūralaus medžio;
 • Pagamintas mikro tikslumu;
 • Sunkus;
 • Praktiškas - puikiai telpa į švarko ar kelnių kišenę;
 • Pildomas rašalu; 

Metalinis tušinukas puikiai telpa į švarko ar kelnių kišenę. Aukštos kokybės rašiklis. Praktiška dovana tėčiui - tėvo dienos proga, studentui, dovanos programuotojams. Dovana puiki, dėl jos minimalistinio dizaino, paprastumo ir aukštos kokybės.


Dydis: Ilgis: ~15 cm, plotis ~1.3 cm;
Plunksnos Spalva: Aukso / žalvario / vario;

Rankenos Spalva: natūralus medis (gali nežymiai skirtis nuo pavaizduotos nuotraukoje);
Sudėtis:  iš vario / žalvario išfrezuotas nerūdijantis plunksnakotis medine rankena.

 

Praktiškos verslo dovanos. Naudingos dovanos tėvo dienos proga su pristatymu į namus visoje Lietuvoje. Dovana tėčiui į namus. Praktiška dovana kiekvienam vyrui. Tai puiki dovana tėčiui į namus, dėl aukštos kokybės ir išskirtinumo. Dovana tėvams. 

Dovanos  iš vario / žalvario. Verslo dovanos  darbuotojams, viršininkui, vadovui, dovana direktoriui  į namus visoje Lietuvoje gimtadienio proga.

Praktiška verslo dovana - aukštos kokybės rašiklis. Rašiklis iš vario -  naudinga verslo dovana ar gimtadienio dovana tečiui - tėvo dienos proga. Praktiška dovana šefui dėl jos paprastumo ir labai aukštos kokybės. Išskirtinės kokybės, unikalaus dizaino.

Medinis plunksnakotis - praktiška verslo dovana - aukštos kokybės rašiklis/parkeris iš vario, žalvario, bronzos metalo. Naudinga gimtadienio, tečiui - tėvo dienos proga. Išskirtinės dovanos šefui, vyrui, vyrams. Unikalūs aksesuarai Kalėdoms, įmonės partneriams ir darbuotojams. Galimybė apmokėti Paypal, pristatymas į namus Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje ir kituose miestuose.

Pastaba: prekės išvaizda ar spalva gali šiek tiek skirtis nuo pavaizduotos paveikslėlyje.
Pastaba 2: varis ir žalvaris laikui bėgant oksiduojasi, keičia spalvą, įgauna retro stilių. Stipriai pratrynus ar naudojant specialias priemones galima suteikti vėl pradinį žvilgesį.

Kartu su gurmaniška dovana galite užsakyti balionų puokštę, kurią pristatysime visoje Lietuvoje (pristatome Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Kalvarijoje, Druskininkuose, Ukmergėje, Pasvalyje, Radviliškyje, Kuršėnuose, Joniškyje, Šilutėje, Tauragėje, Gargžduose, Palangoje, Kretingoje, Jonavoje, Kėdainiuose ir kituose miestuose. Siunčiame ir į užsienio šalis.

Pristatymas  visoje Lietuvoje
Pardavėjas: Edita Lokiene

PRISTATYMAS :

Pristatymo Laikas: - Paštomatu siuntos pasiekia gavėja per 1-2 d.d.
Kada issiųsite? - Apmokejus darbo dieną iki 11val, tikėtina, kad spėsime išsiųsti tą pačią darbo dieną kaip ir atliktas apmokėjimas.
Jeigu skubate ar rankiniu pavedimu - pasiskambinkite ir atsiųskite pavedimo kopiją, nes iš užsienio ir Luminor banko pavedimai ateina tik kitą darbo dieną.

Pristatymo Kaina:

Paštomatu (Omniva, LP express, DPD): 1.75 - 3 Eur
Kurjeriu: 6 Eur
Lietuvos Paštu: 7 Eur
Autobusų siuntomis: 6 Eur
Europos Sąjungoje (ir Norvegijoje, Šveicarijoije, D.Britanijoje,...) (Lietuvos Paštu): 15 Eur
JAV (Lietuvos Paštu): 15 Eur mažesnes, 30 Eur iki 3 kg

Užsisakius Apmokėti bus galima:
 • Internetine bankininkyste
 • Pavedimu (Jeigu skubate - atsiųskite pavedimo kopiją, nes kartais pavedimai ateina tik kitą darbo dieną, pvz.: iš Luminor banko).


 • MAXIMA kasoje
 • Perlo terminale
 • Lietuvos Pašte

 • PayPal
 • Užsienio banko kortele (užsakymo metu rinkinės PayPal būda, registracija nebūtina)
 • Revolute
 • N26

 • Mokilizingas pirkimas išsimokėtinai internetu