SKUBUS PRISTATYMAS per 1-2 darbo dienas
Greitas inicialų įspaudimas tą pačią dieną

Originalus Tapytas paveikslas - Ramusis Miestas - drobė, akrilas 70x70cm

Originalus Tapytas paveikslas - Ramusis Miestas - drobė, akrilas 70x70cm

Prekes kodas: 975

Pasirinkite Priedus
(pridėti atviruką)

Dydis


(drobė, akrilas, aliejiniai, su mediniais porėmiais)
...
...
Prekių sandėlyje likutis: 1
650,00 €


Pristatymas:

Pristatymas per 1-2 darbo dieną.

Apmokejus iki 10val, pasistengsime išsiųsti (tą pačią darbo dieną).

30d pinigų gražinimas

Gaivus ir raminantis vienetinis tapytas paveikslas ant drobės su akriliniais dažais. Ypatinga dovana namas ar ofisui, žmonėms vertinantiems kas tikra. 


 Rankų darbo originalus tapytas paveikslas ant drobės gražiai atrodo ant šviesiu ir tamsių sienų. Puiki dovana vyrams ir moterims. Paveikslas apie ateinantį vakarą, šilumą ir jaukumą namuose. Spalvos madingai kontrastuoja. 

Paveikslas: "Calm City" (Ramusis Miestas) 
Matmenys:   70 x 70 cm
Audinys: drobė
Dažai:  akriliniai dažai (tapytas)
Rėmas:  medinis porėmis 


Privalumai:  Vienetinis darbas. Nuolat primins jus. Papuoš ir sukurs jaukumo jūsų namams ar biurui. Lengvas potėmis  įtraukia ir sumažina stresą. Paieška drobėje detalių intriguoja ir nukreipia mintis, skatina kūrybiškumą.  

  

Graži gimtadienio dovana įkurtuvių proga, nes šis prabangus paveikslas suteikia namams spalvų ir gyvybės trokšti savo tikslų ir tuo pačiu atsipalaiduoti. Dovana mamai ar tėčiui mamos dienos proga.  

Puiki jubiliejaus dovana drobės ir natūralaus medžio paveikslai spinduliuoja ramybę ir sukuria jaukumą namų ar biurio aplinkai.  Graži dovana ofiso interjerui.


Meniškas rankų darbo tapytas paveikslas namų jaukumui sukurti, gerai atrodo paveikslas virtuvėje, paveikslas svetainėje, paveikslas miegamui. Graži gimtadienio dovana bosui, vadovui ar tėvams.   

 

Originalus tapytas dažais paveikslas, tai jus primenanti dovana moterims ir vyrams, vadovams ir įmonių partneriams. Gimtadienio proga jubieliejaus 20-to, 25, 30-to, 35, 40-to, 45, 50-to 50, 55   mečio jubiliejaus proga. Puiki dovana tikras tapytas paveikslas sūnui, dukrai, anūkui, krištadukrai, mamai, tėčiui, žentui, broliui, sesei, geriausiai draugei draugui. Paveikslas puikiai tinkantis virtuvei, paveikslas miegamui, tapytas paveikslas svetaineje.

 

Kartu su kūrybiška dovana galite užsakyti natūralios odos naudingą suvenyrą, kurį pristatysime visoje Lietuvoje (pristatome Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Kalvarijoje, Druskininkuose, Ukmergėje, Pasvalyje, Radviliškyje, Kuršėnuose, Joniškyje, Šilutėje, Tauragėje, Gargžduose, Palangoje, Kretingoje, Jonavoje, Kėdainiuose ir kituose miestuose. Siunčiame ir į kitas užsienio šalis.

Pristatymas į namus visoje Lietuvoje

 Pardavėjas: Edita Lokiene

PRISTATYMAS :

Pristatymo Laikas: - Paštomatu siuntos pasiekia gavėja per 1-2 d.d.
Kada issiųsite? - Apmokejus darbo dieną iki 11val, tikėtina, kad spėsime išsiųsti tą pačią darbo dieną kaip ir atliktas apmokėjimas.
Jeigu skubate ar rankiniu pavedimu - pasiskambinkite ir atsiųskite pavedimo kopiją, nes iš užsienio ir Luminor banko pavedimai ateina tik kitą darbo dieną.

Pristatymo Kaina:

Paštomatu (Omniva, LP express, DPD): 1.75 - 3 Eur
Kurjeriu: 6 Eur
Lietuvos Paštu: 7 Eur
Autobusų siuntomis: 6 Eur
Europos Sąjungoje (ir Norvegijoje, Šveicarijoije, D.Britanijoje,...) (Lietuvos Paštu): 15 Eur
JAV (Lietuvos Paštu): 15 Eur mažesnes, 30 Eur iki 3 kg

Užsisakius Apmokėti bus galima:
  • Internetine bankininkyste
  • Pavedimu (Jeigu skubate - atsiųskite pavedimo kopiją, nes kartais pavedimai ateina tik kitą darbo dieną, pvz.: iš Luminor banko).


  • MAXIMA kasoje
  • Perlo terminale
  • Lietuvos Pašte

  • PayPal
  • Užsienio banko kortele (užsakymo metu rinkinės PayPal būda, registracija nebūtina)
  • Revolute
  • N26

  • Mokilizingas pirkimas išsimokėtinai internetu