SKUBUS PRISTATYMAS per 1-2 darbo dienas
Greitas inicialų įspaudimas tą pačią dieną

Nusipiešk Paryžiaus paveikslą pats - Piešiama pūzlė suaugusiems 40x50cm + Medinis Rėmas

Nusipiešk Paryžiaus paveikslą pats - Piešiama pūzlė suaugusiems 40x50cm + Medinis Rėmas

Prekes kodas: 606

Dydis


(40x50cm dovanų rinkinys su mediniais rėmeliais - nusipieš paveikslą pats)

Pridėti(500g 6 skirtingų skonių skiltelės tikro šokolado)
...
...
IŠPARDUOTA
Prekių sandėlyje likutis: 0
40,00 €


Pristatymas:

Pristatymas per 1-2 darbo dieną.

Apmokejus iki 10val, pasistengsime išsiųsti (tą pačią darbo dieną).

30d pinigų gražinimas

Orginali dovana - NUSIPIEŠK paveikslą pats - be jokių įgūdžių ar žinių!!! 
Naudinga, meniška Gimtadienio dovana vyrui, vaikinui, sūnui ar studentui. Visus produktus išbandome patys!
- Kai pirmą kartą patys prisėdome prie dovanos - "Nusipiešk paveikslą pats" -  sėdėjome iki 2 nakties. Laikas tiesiog ištirpo. Tai vienas labiausiai įtraukiančių ir raminančių dalykų ką esam su kolektyvu išbandę....

Tai lyg galvosūkis, kur ieškai skaičių, kuriuos nori nudažyti. Galvosūkis, kurį sekasi spęsti ir kiekviena sekundė suteikia malonumą. 

Video: https://youtu.be/CYULhhCX3Cg

Nereikelingos jokios piešimo ar kitos žinios. Visos visos priemonės pridedamos kartu (mediniai rėmai, 24 kokybiškos spalvos, 3 teptukai, kabliukas rėmui).

Principas  labai paprastas - jokio spalvų maišymo: Visos dažų spalvos sužymėtos skaičiukais (ant bonučių) ir atirinka ant drobės pažymėtas vietas, kurias reikia nuspalvinti. Ir viskas -  AR GALI BŪTI LENGVIAU?! Tai lyg puzlė, tik suaugusiems ir laibai įtraukianti. 

Drobės nudažytos balta spalva.  
 
Dovaną sudaro:

Matmenys:   40 x 50 cm
Dažai:  24 akrilinės skirtingos spalvos, visos skirtos būtent šiam paveiksliui (ant drobės sužymėta, kurioje vietoje kurią spalvą panaudoti)

Paveikslo būsimas vaizdas: naktinis uostas (paveiklas yra tuščia drobė su skaičiais, kurį galėsite nupiešti patys)
Rėmas:  medinis, lengvai surenkamas, be jokių papildomų .
Teptukai: 3 skirtingų pločių teptukai 


Privalumai: Papuoš jūsų namus. Rankų darbo. Lengva ir labai įtraukianti dovana. Primena ir puzlę ir meninę veiklą - kažkas unikalaus! Skaičių paieška ant drobės intriguoja ir žmones mėgstančius spręsti galvosūkius - visiem pa
Laikas:  nupiešti galima per daugiau nei kelis kartus. Dažai labai patogiai užsidengia ir neišdžiūsta. Puiki atsipalaidavimo pramoga.    Dažniausiai trunka nuo  30 - 45 valandas. Bet ji labai įtraukianti, todėl laikas tiesiog praskrieja. 

  

 Rankų darbo paveikslai. Nusipiešk paveikslą pats - viskas ko reikia viename rinkinyje. Praktiška  dovana vyrams, dovana panelei, dovana merginai, dovana geriausiai draugei.

Naudinga gimtadienio dovana draugei, sesei, merginai, dovana mamos dienos proga. Dovana darbo kolegiai. Naudingos dovana vyrams jubieliejaus proga. Dovana vaikinui. Praktiškos meniškos dovana Kaune, dovana Vilniuje, dovana Klaipėdoja ar visoje Lietuvoje

Gimtadienio dovanų idėjos iš natūralaus medžio ir drobės: paveikslai vaikinams, hobis namie kasdieniai daiktai laisvalaikiui. Gimtadienio rankų darbo dovanų idėjos vyrams.  
Meniškas paveikslas - nusispiešk pats, laisvalaikio dovana vyrams,  sūnui, studentams  


Kokybiškos kalėdinės dovanų idėjos vyrams, vaikinui, sūnui, broliui, studentui, moksleiviui.    
Romantiškos dovana rinkinai -  paveikslai vyrams iš akrilinių dažų

Gimtadienio aukštos kokybės meniškos laivalaikio dovana vyrams. Gimtadienio proga jubieliejaus 20-to, 25, 30-to, 35, 40-to, 45, 50-to 50, 55   mečio jubiliejaus sukakties gimtadienio dovana. 

  Nusipiešk paveikslą pats   Išskirtinės meniškos piešimo gimtadienio Dovana vyrui metinių proga, vaikinui, sūnui, studentui, moksleiviui, broliui, Valentino dienos proga, unikali orginali dovana Kaune 

Kartu su kūrybiška dovana galite užsakyti natūralios odos naudingą suvenyrą, kurį pristatysime visoje Lietuvoje (pristatome Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Kalvarijoje, Druskininkuose, Ukmergėje, Pasvalyje, Radviliškyje, Kuršėnuose, Joniškyje, Šilutėje, Tauragėje, Gargžduose, Palangoje, Kretingoje, Jonavoje, Kėdainiuose ir kituose miestuose. Siunčiame ir į kitas užsienio šalis.

 Pardavėjas: Edita Lokiene

PRISTATYMAS :

Pristatymo Laikas: - Paštomatu siuntos pasiekia gavėja per 1-2 d.d.
Kada issiųsite? - Apmokejus darbo dieną iki 11val, tikėtina, kad spėsime išsiųsti tą pačią darbo dieną kaip ir atliktas apmokėjimas.
Jeigu skubate ar rankiniu pavedimu - pasiskambinkite ir atsiųskite pavedimo kopiją, nes iš užsienio ir Luminor banko pavedimai ateina tik kitą darbo dieną.

Pristatymo Kaina:

Paštomatu (Omniva, LP express, DPD): 1.75 - 3 Eur
Kurjeriu: 6 Eur
Lietuvos Paštu: 7 Eur
Autobusų siuntomis: 6 Eur
Europos Sąjungoje (ir Norvegijoje, Šveicarijoije, D.Britanijoje,...) (Lietuvos Paštu): 15 Eur
JAV (Lietuvos Paštu): 15 Eur mažesnes, 30 Eur iki 3 kg

Užsisakius Apmokėti bus galima:
  • Internetine bankininkyste
  • Pavedimu (Jeigu skubate - atsiųskite pavedimo kopiją, nes kartais pavedimai ateina tik kitą darbo dieną, pvz.: iš Luminor banko).


  • MAXIMA kasoje
  • Perlo terminale
  • Lietuvos Pašte

  • PayPal
  • Užsienio banko kortele (užsakymo metu rinkinės PayPal būda, registracija nebūtina)
  • Revolute
  • N26

  • Mokilizingas pirkimas išsimokėtinai internetu