SKUBUS PRISTATYMAS per 1-2 darbo dienas
Greitas inicialų įspaudimas tą pačią dieną

Natūralių JUODI perliniai auskarai iš sidabro - perlas 6x8mm

SIDABRINIAI 925 juodu perlu auskarai perliniai papuosalai moterims prabangus brangios dovanos gimtadienio jubiliejaus vestuciu metiniu moterims mamai zmonai merginai meiluzei dukrai mociutei sesei panelei 13r
Liko Tik 1 vnt

Natūralių JUODI perliniai auskarai iš sidabro - perlas 6x8mm

Prekes kodas: 521

Spalva


(natūralūs tikri perlai)

Pridėti(tikrų baltų perlų sudėtų didėjančia tvarka - perlai nuo 5 iki 10mm)

(tikrų baltų perlų 8-9mm)

(tikrų baltų perlų 8-9mm)
...
...
Prekių sandėlyje likutis: 1
60,00 €


Pristatymas:

Pristatymas per 1-2 darbo dieną.

Apmokejus iki 10val, pasistengsime išsiųsti (tą pačią darbo dieną).

30d pinigų gražinimas

Moteriški auskarai iš natūralių juodų perlų ir sidabro. Unikaliaus dizaino juodi auskarai.  Praktiškos dovanos moterims: žmonai, panelei, mamai, dukrai ar sesei.

Juodieji tikrai perlai - tai kažkas unikalaus, išskirtinio. Juodieji lygūs tikri perlai yra retesni, ir susidaro tik tam tikrolis aplinkos sąlygomis. Gražaus dizaino sukurti kabantys moteriški auskarai iš juodų perlų yra skirti toms, kurios mėgsta išsiskirti tyliai.  

Metalas: 925 sidabras. Dėl didesnio atsparumo subraižymams padengta labai plonu sluoksniu rodžio. Rodis priklauso tai pačiai metalų grupei kaip ir platina 
Perlų dydis:  tikras perlas, apie 6.5 - 7 mm pločio ir apie 8mm ilgio
Spalva:    juoda (perlamutrinė) 

Perlo forma:  pailgas   
Svoris:   
~1.8-2.4g   
Perlų tipas:    natūralūs upiniai kultivuoti perlai (sertifikuoti Europoje)

Europinė kokybė: 100% tikri perlai - auginti net 3-5 metus 
Sertifikatai / įspaudai:

 • Europoje registruotas sertifikato ženklas (įspaustas ant kiekvieno gaminio)
 • ir Lietuvos Prabavimo Rūmų ženkas (įspaustas ant kiekvieno gaminio su metalo praba)

 
Tikri perlai yra unikalus gamtos darinys, kuris dažnai turi trūkumų, nėra tobulos apvalios formos, tobulai vienodo dydžio ir blizgumo. Taip juos ir atpažinsite. Paėmus tikrus perlus į ranką - jie bus vėsūs ir šaltoki. Palaikyti pora sekundžių ir perlai pradės šiltėti. Tai vienas iš būdų kaip sužinoti, kad laikote  tikrus perlus. Žinoma jei klastotė  bus pagaminta iš stiklo, jie irgi bus šalti paėmus į ranką, bet jiems įšilti prireiks daugiau nei poros sekundžių nei tikriems perlams. Patrynus perlus vienas į kitą irgi pajausite skirtumą - trapumo ir šiurkštumo.

Rodžiu padengtas sidabras papuošalą padaro atsparesnį įbrėžimams. Papuošalas padengiamas labai labai plonu (mikroskopiniu) rodžio sluoksniu. Rodis priklauso tai pačiai metalų grupei kaip ir platina. Rodis yra kietas metalas, atvirksčiai nei sidabras, kuris yra gana minkštas, todėl padengus rodžiu papuošalo ilgaamžiškumas padidėja.

 

Moteriškų auskarų ir gimtadineio dovanų idėjos iš sidabro. Dovanų pristatymas internetu į namus visoje Lietuvoje: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, kitur.

Perlų papuošalai ir aksesuarai moterims vestuvių metinių ar gimtadienio proga - pristatymas internetu į namus visoje Lietuvoje    

Jubiliejaus dovana merginai -    auskarai su natūraliais perlais. Tikrų kultivuotų juodų perlų auskarai. Graži ir romantiška Dovana žmonai, merginai. Praktiškos dovanos moterims jubieliejaus proga.  Dovanos moterims ir panelėms.  


Vestuvių metinių dovanos žmonai: perliniai papuošalai iš sidabro, juodi prabangūs auskarai, brangūs moteriški papuošalai, tikrų perlų auskarai, gimtadienio vardinės dovanų idėjos moterims.

 

Juodų natūralių perlų sidabriniai auskarai. Tikri juodi perlai. Originalūs Moteriški papuošalai iš sidabro 925. Prabangios dovanos iš tikrų perlų, gimtadienio jubiliejaus proga žmonai, staigmena panelei, dovana merginai, dovanų idėjos sesei, praktiškos dovanos dukrai, graži dovana močiutei, mamai. Brangi staigmena Praktiškos ir naudingos mamos dienai

 

Kartu su praktiška dovana galite užsakyti odinį priedą: apyrankę ar prabangų dienoraštį iš itališkos senoviškos odos,  Raffaelo, natūralios odos praktišką suvenyrą, kurį pristatysime visoje Lietuvoje (pristatome Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Kalvarijoje, Druskininkuose, Ukmergėje, Pasvalyje, Radviliškyje, Kuršėnuose, Joniškyje, Šilutėje, Tauragėje, Gargžduose, Palangoje, Kretingoje, Jonavoje, Kėdainiuose ir kituose mietuose.

 
 Pardavėjas: Tautvydas Lokys

PRISTATYMAS :

Pristatymo Laikas: - Paštomatu siuntos pasiekia gavėja per 1-2 d.d.
Kada issiųsite? - Apmokejus darbo dieną iki 11val, tikėtina, kad spėsime išsiųsti tą pačią darbo dieną kaip ir atliktas apmokėjimas.
Jeigu skubate ar rankiniu pavedimu - pasiskambinkite ir atsiųskite pavedimo kopiją, nes iš užsienio ir Luminor banko pavedimai ateina tik kitą darbo dieną.

Pristatymo Kaina:

Paštomatu (Omniva, LP express, DPD): 1.75 - 3 Eur
Kurjeriu: 6 Eur
Lietuvos Paštu: 7 Eur
Autobusų siuntomis: 6 Eur
Europos Sąjungoje (ir Norvegijoje, Šveicarijoije, D.Britanijoje,...) (Lietuvos Paštu): 15 Eur
JAV (Lietuvos Paštu): 15 Eur mažesnes, 30 Eur iki 3 kg

Užsisakius Apmokėti bus galima:
 • Internetine bankininkyste
 • Pavedimu (Jeigu skubate - atsiųskite pavedimo kopiją, nes kartais pavedimai ateina tik kitą darbo dieną, pvz.: iš Luminor banko).


 • MAXIMA kasoje
 • Perlo terminale
 • Lietuvos Pašte

 • PayPal
 • Užsienio banko kortele (užsakymo metu rinkinės PayPal būda, registracija nebūtina)
 • Revolute
 • N26

 • Mokilizingas pirkimas išsimokėtinai internetu