SKUBUS PRISTATYMAS per 1-2 darbo dienas
Greitas inicialų įspaudimas tą pačią dieną

Natūraliaus odos dovana kompiuterio kilimėlis

Natūraliaus odos dovana kompiuterio kilimėlis

Prekes kodas: 137

Pasirinkite Priedus
(stora ~2.5-3mm apvalintais kampais)

(stora ~2.5-3mm apskritimas - daromas rankomis todėl apskritimo kokybė 95%)

Inicialai(dvi raidės, be lietuviškų simbolių, nurodykite užsakymo metu laukelyje - Pastabos)

(iki 5 žodžių išgraviruoti - užtrunka 1-2 darbo dienas, parašykite užsakymo metu laukelyje Pastabos, , papildomai užtruks 5-7dienas)

(iki 5x5cm išgraviruoti jūsų atsiųstą nuotrauką - užtrunka 1-2 darbo dienas, parašykite el.paštu, papildomai užtruks 5-7dienas)
...
...
40,00 €


Pristatymas:

Pristatymas per 1-2 darbo dieną.

Apmokejus iki 10val, pasistengsime išsiųsti (tą pačią darbo dieną).

30d pinigų gražinimas

Rankų darbo natūralaus rauginimo odos (veg tan) pelytės kilimėlis darbui, ofisui ar naudojimui namie.  

Jausitės maloniai naudodami išskirtninį, labai kokybišką vienetinę rankų darbo produkciją. Patrauksite kolegų smalsumą ir dėmesį, o svarbiausia - kas dieną galėsite mėgautis patogiu ir maloniu liesti, natūraliai kvepiančiu produktu.  

 

,,Veg tan" oda -  rauginta senoviniu būdu su medžių žieve - Italijoje. Dėl lėto 3 mėnesius trunkančio naturalių cheminių reakcijų - ši oda gali tarnauti iki kelių šimtų metų... Išsiskiria  sąvybėmis, kurios skiriasi nuo šiuolaikinės odos:

 • natūralaus kvapo,
 • ilgaamžiskesnė, nei šiuolaikinės odos (kurias pagamina su chemikalais per 24val)
 • tvirtesnė, nei šiuolaikinės odos, nes natūralaus rauginimo vykstančių chemnių reakcijų metu sutvirtėja skaidulos ir susikuria nauji ryšiai tarp jų, taip pat nenaudota chromo druska, kuri kenkia odos skaiduloms 
 • draugiška gamtai (rauginta senoviniu būdu su medžių žieve Italijoje naturalių cheminių reakcijų pagalba),
 • tikėtika, kad nealergizuoja odos, kadangi nenaudojami chemikalai
 • laikui bėgant tamsėja nuo saulės, prakaito, rankų riebalų ir įgauną natūralią odos spalvą
 • nesukelia rudyjimo liečiantis su metalais (priešingai nei šiuolaikinės odos gaminamos iš chromuo druskos pagalba)


Pagaminta iš aukštos kokybės itališkos natūralaus rauginimo odos (angl. vegetable tanned) ir pasižymi unikaliu stiliumi bei patvarumu. Dizainas įkvėptas skandinaviško minimalistinio stiliaus, kurio tikslas patogumas, natūralumas. Natūralios odos rankų darbo dovana neliks nepastebėta vyro, draugo, viršininko ar kolegos ir tarnaus labai ilgai.  

Puikios kokybės oda papildo vyrą, akcentuodama vyriškumą, bei suteikia ypatingai malonų pojūtį liečiant ir naudojant odinį daiktą. Tinka tiek kasdieniniam naudojimui darbe, namie ar keliaujant, nes užima labai mažai vietos ir yra labai lengva.  

 
Dizainas - įkvėptas skandinaviško milimalistinio stiliaus, ir pritaikytas praktiškam naudojimui. Su juo neliksite nepastebėtas (-a). 

Inicialai
: užsakymo metu nurodykite po adresu PASTABOSE
Oda: stora (2,5-3,5mm), aukštos kokybės, natūralaus rauginimo itališka oda tarnaus labai ilgai.
Spalva: natūrali šviesi odos slapva, nedažyta  
Privalumai: lengvai valoma - paviršius atsparus vandeniui. Labai maloni liesti. Kvepia. Optinės pelytės veikia puikiai.  Odiniai gaminiai  ilgaamžiški ir patvarūs, išskirtinai atrodo, su metais įgauna prisiminimus.
Trūkumai: greitai tamsėjanti ir įgaunanti konijako atspalvį nuo saulės ar prakaito. Mažiau atspari skysčiams.  

Lytis: Tinka tiek vyram tiek moterims    
Matmenys: amziaus patvirtintas standartinis pelyčių padų dydis:   Ilgis: ~24.5 cm.; Plotis: ~21.5 cm.; Storis: ~1,5-2,5mm   Odinio gaminio matmenys yra preliminarūs, tačiau pakankamai tikslūs. Kadangi gaminama rankomis, galima maža paklaida.

 

Dovanos iš odos yra mūsų prisiminimai  jos įgauna įbrėžimų, bet neplyšta. Jos kvepia, keičia spalvą ir bresta - įgauna konjako ir gintaro atspalvį. Tai gyvas produktas apie kurį mes pamiršome...

Rankų darbas suteiks gaminiui išskirtinumą  su metais įgauna prisiminimus. 

Verslo dovana vadovui, pelytės kilimėlis yra rankų darbo su gavėjo inicialais, dovanos Boso dienos proga. Dovana darbo kolegai. Praktiškos dovanos vyrams. Naudingos vyriškos dovanos

Privalumai: ilgamažiškumas, išskirtinumas, natūralumas. Padai yra daugkartino naudojimo. Galima išgraviruoti inicialus pagal jūsų pageidavimą. Galima pagaminti specialius užsakymus pagal jūsų pateiktas nuotraukas. 

 

Veg-Tan (kitaip ,,augalinio rauginimo") oda, tai natūraliu (senoviniu) būdu su medžių žieve rauginta oda Italijoje. Dėl lėto 3 mėnesius trunkančio naturalių cheminių reakcijų vykstančių tarp odos dalelių ir medžio žievės fermentų, odoje susikuria papildomos ,,skaidulos-ryšiai" ir jos sutvirtina ir paverčia odą be galo tvirta. Tokią odą net užkasus keliems metams į žemę - nieko nenutinka.  Senovinis apdirbimo būdas turi išskirtinių sąvybių. Vegetable tanned leather - gali tarnauti net iki kelių šimtų metų...

Gaminame ir parduodu rankų darbo natūralios odos daugkartinio panaudojimo užrašines (popierius lengvai keičiamas) ir kitus odinius gaminius. Kreipkitės elektroniniu paštu.
Ši prekė 
bus pagaminta išskirtinai jūsų užsakymui, todėl negalima jos grąžinti.

 

Pastaba: Prekės išvaizda ar spalva gali šiek tiek skirtis nuo pavaizduotos paveikslėlyje dėl skirtingų monitorių ar turimo asortimento.
Pastaba 2: Augalini rauginimo oda laikui bėgant sensta ir natūraliai (nuo saulės ir prakaito) keičia spalvą, įgauna retro stilių, gražiai sensta. Naudojant specialias odos priemones galima suteikti žvilgesį ar kitokią spalvą.
Pastaba 3: Graviruotos ar pažeistos (apčiupinėtos ir oksidacijos pažeistos) ar pagal užsakymą pagamintos su inicialais ar kitokio dydžio prekės negalima gražinti. 


Kartu su praktiška dovana galite užsakyti balionų puokštę, kurią pristatysime visoje Lietuvoje (pristatome Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Kalvarijoje, Druskininkuose, Ukmergėje, Pasvalyje, Radviliškyje, Kuršėnuose, Joniškyje, Šilutėje, Tauragėje, Gargžduose, Palangoje, Kretingoje, Jonavoje, Kėdainiuose ir kituose mietuose.

Pagaminta: rankų darbo LIETUVOJE.
Gamyba išskirtinai jūsų užsakymui per 2 - 
6 denas
Pardavėjas: Rolandas Lokys

PRISTATYMAS :

Pristatymo Laikas: - Paštomatu siuntos pasiekia gavėja per 1-2 d.d.
Kada issiųsite? - Apmokejus darbo dieną iki 11val, tikėtina, kad spėsime išsiųsti tą pačią darbo dieną kaip ir atliktas apmokėjimas.
Jeigu skubate ar rankiniu pavedimu - pasiskambinkite ir atsiųskite pavedimo kopiją, nes iš užsienio ir Luminor banko pavedimai ateina tik kitą darbo dieną.

Pristatymo Kaina:

Paštomatu (Omniva, LP express, DPD): 1.75 - 3 Eur
Kurjeriu: 6 Eur
Lietuvos Paštu: 7 Eur
Autobusų siuntomis: 6 Eur
Europos Sąjungoje (ir Norvegijoje, Šveicarijoije, D.Britanijoje,...) (Lietuvos Paštu): 15 Eur
JAV (Lietuvos Paštu): 15 Eur mažesnes, 30 Eur iki 3 kg

Užsisakius Apmokėti bus galima:
 • Internetine bankininkyste
 • Pavedimu (Jeigu skubate - atsiųskite pavedimo kopiją, nes kartais pavedimai ateina tik kitą darbo dieną, pvz.: iš Luminor banko).


 • MAXIMA kasoje
 • Perlo terminale
 • Lietuvos Pašte

 • PayPal
 • Užsienio banko kortele (užsakymo metu rinkinės PayPal būda, registracija nebūtina)
 • Revolute
 • N26

 • Mokilizingas pirkimas išsimokėtinai internetu