SKUBUS PRISTATYMAS per 1-2 darbo dienas
Greitas inicialų įspaudimas tą pačią dieną

Metalinis Cigarečių dėklas | Dėžutė | Portsigar

Metalinis Cigarečių dėklas | Dėžutė | Portsigar

Prekes kodas: 872

Dydis


(viršelis su raštu)

(korpusas lygiu pavirsiumi, be rašto)

(didesnis korpusas lygiu paviršiumi, žalvarinis sunkus, nerudyja beveik amžinas, auksos spalvos. Žalvaris sunkesnis ir laikui bėgant įgauna retro vintažinį stiliu - oksiduojasi)
...
...
30,00 €


Pristatymas:

Pristatymas per 1-2 darbo dieną.

Apmokejus iki 10val, pasistengsime išsiųsti (tą pačią darbo dieną).

30d pinigų gražinimas

Praktiškos Dovanos rūkantiems vyrams gimtadienio ar jubiliejaus progai. Metalignis cigarečių dėklas - klaisikinis dizainas. Dovanos į namus Vilnius, Kaunas, Klaipėda, visoje LietuvojeNaudinga dovana kiekvienam rūkančiam.  Graži cigarečių laikyklė/portsigaras - tai kiekvieno svajonę turėti tvirtą ir amžiną dėžutę. 

Vyriškos  dovanos puikiai telpa kelnių ar švarko kišenėje. Primena kokybę, suteikia jėgų ir ryžto. Minimalistinio dizaino su papuošimais ant viršelio.

Pakuotė: kartoninė dėžutė su medžiaginiu gražiu įdėklu
Cigarečių dėklas: priklausomai nuo pasirinkimo: metalinis arba žalvarinis
Talpa vilduje: ~18-20 vnt


Metalinio su Raštu Dėklo dydis: ~9.5 x 8.4 x 1.8cm
Metalinio Blizgaus Dėklo dydis: ~9.5 x 7 x 1.8cm
Žalvarinio Dėklo dydis: ~9 x 8.5 x 1.8cm

  

Praktiškos   dovanos, kurios išsiskiria. Naudingos dovanos tėvo dienos proga su pristatymu  į namus visoje Lietuvoje. Dovana Tėčiui į namus. Praktiška dovana kiekvienam vyrui. Tai puiki dovana vyrams, uošviui, žentui, senui, rūkantiems, dėl aukštos kokybės ir išskirtinumo. Dovana tėvam. Dovanos rūkantiems metaliniai cigarečių dėklai, portcigarai, cigarečių dėžutės.

INTERNETINĖ DOVANŲ PARDUOTUVĖ. Dovanos jau apgalvotos ir supakuotos atkeliaus ten, kur pageidausite tą dieną, kurią išsirinksite. Rinkinukas seneliams, vyrui, tečiui, uošviui, tėvo dienos proga. Dovanų pristatymas į namus visoje Lietuvoje. Pirkite internetu.  

Praktiškos dovanos vyrams, uošviui, žentui, seneliui, rūkantiems ir sveikinimų rinkinių pristatymas į namus Kaune, Dovana VIlniuje, dovanos Klaipėdoje ar visoje Lietuvoje internetu

Pastaba: Prekės išvaizda ar spalva gali šiek tiek skirtis nuo pavaizduotos paveikslėlyje dėl skirtinguų monitorių ar turimo asortimento.  

Dovanos į namus visoje Lietuvoje internetu. Vyriškų dovanų rinkinys tėvams, tėčiui, seneliui, seneliams. Sveikatą stiprinančios dovanos. Imuniteto stiprinimas prieš virusus ir ligas.

Metaliniai Cigarečių dėklai | Dėžutės | Portsigaras. Praktiškos dovanos vyrams vyrui. Geležinis Metalinis Varinis dėklas. Suvenyrai auksinis bronzinis žalvarinis cigarėčių dėklas rūkantiems. Praktiška dovana tėčiui tėvo dienos proga žentui, senui, uošviui, rūkantiems. Kaunas, Vilnius, Klaipėda į namus


Pastaba: Prekės išvaizda ar spalva gali šiek tiek skirtis nuo pavaizduotos paveikslėlyje dėl skirtingų monitorių.  
Pastaba 2: Varis ir žalvaris laikui bėgant oksiduojasi, keičia spalvą, įgauna retro stilių. Stipriai pratrynus ar naudojant specialias priemones galima suteikti vėl pradinį žvilgesį.
Pastaba 3: Graviruotos ar pažeistos (apčiupinėtos ir oksidacijos pažeistos) dovanos negalima gražinti.

Pristatome visoje visoje Lietuvoje, taip pat pristatome ir didžiuosiuose miestuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Kalvarijoje, Druskininkuose, Ukmergėje, Pasvalyje, Radviliškyje, Kuršėnuose, Joniškyje, Šilutėje, Tauragėje, Gargžduose, Palangoje, Kretingoje, Jonavoje, Kėdainiuose ir kituose mietuose.

Pristatymas visoje Lietuvoje 
Pardavėjas: Edita Lokiene

PRISTATYMAS :

Pristatymo Laikas: - Paštomatu siuntos pasiekia gavėja per 1-2 d.d.
Kada issiųsite? - Apmokejus darbo dieną iki 11val, tikėtina, kad spėsime išsiųsti tą pačią darbo dieną kaip ir atliktas apmokėjimas.
Jeigu skubate ar rankiniu pavedimu - pasiskambinkite ir atsiųskite pavedimo kopiją, nes iš užsienio ir Luminor banko pavedimai ateina tik kitą darbo dieną.

Pristatymo Kaina:

Paštomatu (Omniva, LP express, DPD): 1.75 - 3 Eur
Kurjeriu: 6 Eur
Lietuvos Paštu: 7 Eur
Autobusų siuntomis: 6 Eur
Europos Sąjungoje (ir Norvegijoje, Šveicarijoije, D.Britanijoje,...) (Lietuvos Paštu): 15 Eur
JAV (Lietuvos Paštu): 15 Eur mažesnes, 30 Eur iki 3 kg

Užsisakius Apmokėti bus galima:
  • Internetine bankininkyste
  • Pavedimu (Jeigu skubate - atsiųskite pavedimo kopiją, nes kartais pavedimai ateina tik kitą darbo dieną, pvz.: iš Luminor banko).


  • MAXIMA kasoje
  • Perlo terminale
  • Lietuvos Pašte

  • PayPal
  • Užsienio banko kortele (užsakymo metu rinkinės PayPal būda, registracija nebūtina)
  • Revolute
  • N26

  • Mokilizingas pirkimas išsimokėtinai internetu