Gimtadienio Dovana Didelis Meškinas (nuo 70 - 210cm)

Gimtadienio Dovana Didelis Meškinas (nuo 70 - 210cm)

Prekes kodas: 36

Dydis


...
...
75,00 €


Pristatymas:

Apmokejus iki 10val, pasistengsime išsiųsti (tą pačią darbo dieną).
Pristatymas per 1-2 darbo dieną


30d pinigų gražinimas

Dovana Didelis Pliušinis Meškinas gimtadienio proga ar susipykus. Minkštas meškiukas šildys prisiglaudus. Patogus sėdėti. Pristatymas į namus visoje Lietuvoje

Kartais galimybės būna arčiau, negu Jums atrodo, nustebinkite savo artimąjį jau šiandien! Didelis Meškiukas nuo 50cm iki 220 cm auksčio. Meškinai yra iš ties puiki dovana jūsų mylimam žmogui. Kadien primins jus.
 

Didelių meškučių dovanų pristatymas visoje Lietuvoje internetu

Minksčiausia dovana švelnus, pliušinis meškinas šildo ir minksta atsisėsti, atsiremti - pristatymas internetu į namus visoje Lietuvoje

INTERNETINĖ DOVANŲ PARDUOTUVĖ. Dovanos jau apgalvotos ir supakuotos atkeliaus ten, kur pageidausite tą dieną, kurią išsirinksite. Rinkinukas mamai. Dovanų pristatymas į namus visoje Lietuvoje. Pirkite internetu. Dovana Didelis Švelnus Meškinas gimtadieniui ir jubiliejams vis populerėja. Jums siūlome šią santūriai paruoštą eukaliptu kvepiantį gurmanišką rinkinį į namus visoje Lietuvoje. Geriausia dovana - didelis, minkštas, švelnus, pliušinis meškinas. Šis didelis, švelnus, pliušinis meškinas yra maloni, praktiška ir stebinanti dovana.

Labai Didelė dovana, kuri išsiskiria iš mažų dovanų. Dovanos atsirpašymo proga į namus. Dovana panelei gimtadienio proga į namus. Dovana panelei jubiliejaus proga.

Papildoma informacija

 • Dovana Didelis Švelnus Meškinas gali būti koreguojamas pagal pageidavimą (spalva, dydis, kiekis)
 • Kompozicija gali šiek tiek skirtis nuo sveikinimo dovanos rinkinio pavaizduoto nuotraukoje, bet visada bus sukomponuota už Jūsų pasirinktą kainą.

Gurmaniškų dovanų ir didelių meškinų, pintų krepšių ir sveikinimų rinkinių pristatymas į namus visoje Lietuvoje internetu

Priklausomai nuo turimo asortimento kompozicija gali šiek tiek skirtis nuo pavaizduotos paveikslėlyje, bet visada bus sukomponuota už Jūsų pasirinktą kainą.

Kaledų Dovanų idejos. Gimtadienio dovanu idejos merginai,
Romantiškos prabangios dovanos rinkinai - krepšeliai moterims, aukštos kokybės brangios dovanos moterims, praktiškos naudingos dovanos merginai, moteriska dovana zmonai, antrai pusei, sesei, žmonai, sužadėtinei, uosvienei, valentino dienai, merginai, dovana meilužei, dovana panelei, dovanų idėja mamai mamos dienos proga merginai, sveikinimas mociutei, vadovei, virsininkei, direktorei. Gimtadienio dovana sukaktuviu proga. Atleidimo, atsiprašymo dovanos. Dovanos susipykus. Dovana mamos dienos proga, gera valentino dovana, dovanu idejos, smagios staigmenos dovanos romantiska proga. Dovanų idejos sukakties gimtadienio jubiliejaus proga į namus internetu visoje Lietuvoje   
 

Kartu su didelio pliušinio meškino  dovana galite užsakyti balionų puokštę, kurią pristatysime visoje Lietuvoje (pristatome Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Kalvarijoje, Druskininkuose, Ukmergėje, Pasvalyje, Radviliškyje, Kuršėnuose, Joniškyje, Šilutėje, Tauragėje, Gargžduose, Palangoje, Kretingoje, Jonavoje, Kėdainiuose ir kituose mietuose.

Dilelio meškiuko ilgis aprašyme nurodomas įstrižai. Meškinai suvami todėl galima nedidelė paklaida.
Didelio Meškino audinys polisteris 100%.

Įspėjimas: Netinka vaikams iki 36 mėnesių. 
Ši prekė bus užsakyta  išskirtinai jūsų užsakymui, todėl negalima jos grąžinti.
Pardavėjas: Tautvydas Lokys


PRISTATYMO LAIKAS

- Paštomatu siuntos pasiekia gavėja per 1-2 d.d. (darbo dienas)
Kada issiųsite?
- Apmokejus darbo dieną iki 11val, tikėtina, kad spėsime išsiųsti tą pačią darbo dieną kaip ir atliktas apmokėjimas.
Jeigu skubate ar rankiniu pavedimu - pasiskambinkite ir atsiųskite pavedimo kopiją, nes iš užsienio ir Luminor banko pavedimai ateina tik kitą darbo dieną.


Per kiek dienu pristatysite? - Per 1-2d.d.
Kada issiųsite? - Apmokėjus iki 10val, išsiųsime tą pačią (darbo) dieną (dauguma prekių)
Pristatymo Kaina?
Pastomatu (omniva, LP express, DPD): 2 Eur
Kurjeriu: 6 Eur
Lietuvos Paštu: 7 Eur
Autobusų siuntomis : 6 Eur
Europos Sąjungoje (ir Norvegijoje, Šveicarijoije, D.Britanijoje,...) (Lietuvos Paštu): 15 Eur
JAV (Lietuvos Paštu): 15 Eur mažesnes, 50 Eur iki 3 kg
Užsisakius Apmokėti bus galima:
 • Internetine bankininkyste
 • Pavedimu (Jeigu skubate - atsiųskite pavedimo kopiją, nes kartais pavedimai ateina tik kitą darbo dieną, pvz.: iš Luminor banko).


 • MAXIMA kasoje
 • Perlo terminale
 • Lietuvos Pašte

 • PayPal
 • Užsienio banko kortele (užsakymo metu rinkinės PayPal būda, registracija nebūtina)
 • Revolute
 • N26

 • Mokilizingas pirkimas išsimokėtinai internetu