SKUBUS PRISTATYMAS per 1-2 darbo dienas
Greitas inicialų įspaudimas tą pačią dieną

Laukinės formos auskarai su Tikrais KEISHI Perlais - 7mm

Laukinės formos auskarai su Tikrais KEISHI Perlais - 7mm

Prekes kodas: 829

Spalva
Pridėti(tikrų perlų sudėtų didėjančia tvarka - perlai nuo 5 iki 10mm)

(tikrų perlų 10-11mm, tvirtas plieninis užsegimo)

(tikrų perlų 8-9mm)
...
...
Prekių sandėlyje likutis: 1
20,00 €


Pristatymas:

Pristatymas per 1-2 darbo dieną.

Apmokejus iki 10val, pasistengsime išsiųsti (tą pačią darbo dieną).

30d pinigų gražinimas

Gamtos sukurti unikalūs perlų auskarai. Visi auskarai unikalūs - nėra dviejų vienodų - išskirtinis papuošalas moterims gimtadienio ar Kalėdų proga

 

Originalūs perlai išryškina natūralų žmogaus grožį, pabrėžia detales. Šie auskarai suteiks jai pasitikėjimo ir išskirtinumo. Naudinga dovana kiekvienai moteriai ar merginai. 

  

Metalas: 925 sidabras. Dėl didesnio atsparumo subraižymams padengta labai plonu sluoksniu rodžio. Rodis priklauso tai pačiai metalų grupei kaip ir platina
Perlų tipas:   natūralūs upiniai kultivuoti perlai (sertifikuoti Europoje)
Perlų dydis:  tikrai perlai, apie 7mm,  
Spalva:    pasirinktas
Perlo forma:  laukinės, nelygus (natūralūs laukinės formos perlai)  
Svoris: 
~ 1.1 - 1.2g 
Perlų rūšis: KEISHI 

Europinė kokybė: 100% tikri perlai - auginti net 3-5 metus 
Sertifikatai / įspaudai:

 • Europoje registruotas sertifikato ženklas (įspaustas ant kiekvieno gaminio)
 • ir Lietuvos Prabavimo Rūmų ženklas (įspaustas ant kiekvieno gaminio su metalo praba)

 
Tikri perlai yra unikalus gamtos darinys, kuris dažnai turi trūkumų, nėra tobulos apvalios formos, tobulai vienodo dydžio ir blizgumo. Taip juos ir atpažinsite. Paėmus tikrus perlus į ranką - jie bus vėsūs ir šaltoki. Palaikyti pora sekundžių ir perlai pradės šiltėti. Tai vienas iš būdų kaip sužinoti, kad laikote  tikrus perlus. Žinoma jei klastotė  bus pagaminta iš stiklo, jie irgi bus šalti paėmus į ranką, bet jiems įšilti prireiks daugiau nei poros sekundžių nei tikriems perlams. Patrynus perlus vienas į kitą irgi pajausite skirtumą - trapumo ir šiurkštumo.

Rodžiu padengtas sidabras papuošalą padaro atsparesnį įbrėžimams. Papuošalas padengiamas labai labai plonu (mikroskopiniu) rodžio sluoksniu. Rodis priklauso tai pačiai metalų grupei kaip ir platina. Rodis yra kietas metalas, atvirkščiai nei sidabras, kuris yra gana minkštas, todėl padengus rodžiu papuošalo ilgaamžiškumas padidėja.

 

Dovana neliks neįvertinta ir jai primins Jus. Originali dovana puikiai tinkanti Valentino dienos proga, vestuvių sukakties paminėjimui ar romantiškam antrosios pusės nustebinimui.  

 

Moteriškos dovanos,  papuošalo pristatymas internetu į namus visoje Lietuvoje: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, kitur.

Perlų papuošalas ir aksesuaras moterims. Vestuvėms ar gimtadienio proga - pristatymas internetu į namus visoje Lietuvoje.    

Gimtadienio dovana panelei -  moteriškas perlų papuošalas - tikrų KEISHI perlų auskarai. Prasminga Dovana merginai. Praktiška dovana moterims jubiliejaus proga.  Dovana moterims ir panelėms.  


 Romantiška Valentino dienos dovana moterims - perlų auskarai, prabangus moteriškas papuošalas, tikrų perlų auskarai, gimtadienio, vardinės dovanos idėja moterims.

 

Gražūs ir unikalūs laukinės formos KEISHI Perlų auskarai. Sidabriniai. Skubus pristatymas per 1 darbo dieną arba ne. Sertifikuoti perlai. Originalūs perlai - praktiška dovana gimtadienio, jubiliejaus proga moterims: žmonai, panelei, merginai, sesei, dukrai, mamai, geriausiai draugei, studentei. Brangi staigmena Valentino dienai ar Kalėdoms.

 

Kartu su praktiška dovana galite užsakyti odinį priedą: apyrankę ar prabangų dienoraštį iš itališkos senoviškos odos,  Raffaelo, natūralios odos praktišką suvenyrą, kurį pristatysime visoje Lietuvoje (pristatome Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Kalvarijoje, Druskininkuose, Ukmergėje, Pasvalyje, Radviliškyje, Kuršėnuose, Joniškyje, Šilutėje, Tauragėje, Gargžduose, Palangoje, Kretingoje, Jonavoje, Kėdainiuose ir kituose miestuose.

 
 Pardavėjas: Tautvydas Lokys

PRISTATYMAS :

Pristatymo Laikas: - Paštomatu siuntos pasiekia gavėja per 1-2 d.d.
Kada issiųsite? - Apmokejus darbo dieną iki 11val, tikėtina, kad spėsime išsiųsti tą pačią darbo dieną kaip ir atliktas apmokėjimas.
Jeigu skubate ar rankiniu pavedimu - pasiskambinkite ir atsiųskite pavedimo kopiją, nes iš užsienio ir Luminor banko pavedimai ateina tik kitą darbo dieną.

Pristatymo Kaina:

Paštomatu (Omniva, LP express, DPD): 1.75 - 3 Eur
Kurjeriu: 6 Eur
Lietuvos Paštu: 7 Eur
Autobusų siuntomis: 6 Eur
Europos Sąjungoje (ir Norvegijoje, Šveicarijoije, D.Britanijoje,...) (Lietuvos Paštu): 15 Eur
JAV (Lietuvos Paštu): 15 Eur mažesnes, 30 Eur iki 3 kg

Užsisakius Apmokėti bus galima:
 • Internetine bankininkyste
 • Pavedimu (Jeigu skubate - atsiųskite pavedimo kopiją, nes kartais pavedimai ateina tik kitą darbo dieną, pvz.: iš Luminor banko).


 • MAXIMA kasoje
 • Perlo terminale
 • Lietuvos Pašte

 • PayPal
 • Užsienio banko kortele (užsakymo metu rinkinės PayPal būda, registracija nebūtina)
 • Revolute
 • N26

 • Mokilizingas pirkimas išsimokėtinai internetu