Knygos viršelis reguliuojamo storio - įvairioms knygoms + įspausti inicialai

Knygos viršelis reguliuojamo storio - įvairioms knygoms + įspausti inicialai

Prekes kodas: 871

Spalva


(matinė, crazy horse tipo oda, vintažinė - lengviau braižosi, o patrynus ranka subraižymai išnyksta)

(matinė, crazy horse tipo oda, vintažinė - lengviau braižosi, o patrynus ranka subraižymai išnyksta)

(matinė, crazy horse tipo oda, vintažinė - lengviau braižosi, o patrynus ranka subraižymai išnyksta)

Inicialai(dvi raidės, be lietuviškų simbolių parašyti užsakymo metu po adresu lauke - PASTABOS)

(išgraviruosim iki 1-4 žodžių. Norimą tekstą ir kur išgraviruoti: viršelio centre, apačio, vidinėje pusėje - nurodykite užsakymo metu po adresu laukelyje - PASTABOS. Graviravimas papildomai užtruks 7 dienas)

(logo atsiųskite el.paštu, užsakymo metu po adresu laukelyje - PASTABOS - nurodykite kur išgraviruoti logo ir kokio dydžio: 3x3cm, 5x5cm, viršelio centre, apačio, vidinėje pusėje. Graviravimas papildomai užtruks 7 dienas)

Pridėti Užrašinę...
...
40,00 €


Pristatymas:

Apmokejus iki 10val, pasistengsime išsiųsti (tą pačią darbo dieną).
Pristatymas per 1-2 darbo dieną

30d pinigų gražinimas

Rankų darbo praktiška gimtadienio ar jubiliejaus dovana iš natūralios odos. Knygos ar užrašinės viršelis malonus liesti. Galima įspausti gavėjo inicialus ar išgraviruoti tekstą.  Rankų darbo odinis viršelis yra daugkartinio panaudojimo, paprastai nusiema ir perdedamas ant kitos A5 užrašinės, knygos, darbo knygos.   

 Graži gimtadienio dovana moterims ir vyrams, mamai ar geriausiai draugei. Naudinga Dovana mamos dienos progra.  

 
Dizainas - nesusiųtas odinis aplankas yra įkvėptas skandinaviško milimalistinio stiliaus, ir pritaikytas praktiškam naudojimui. Kraštai užlenkiami išsiguli ir laikosi savaime.
Užrašinė:  A5 300puslapių 
užrašinė storu kietu viršeliu linijomis arba darbo knyga arba super darbo knyga ,,Rezultatų knyga"

Privalumai:  lengvai įstatoma užrašinė arba knyga.  Odiniai gaminiai ilgaamžiški ir patvarūs, malonūs  liesti, išskirtinai atrodo, su metais įgauna prisiminimus. 
Spalva: juoda, tamsiai pilda, tamsiai ruda, raudona, tamsiai mėlyna,  (naudojama natūrali oda, todėl spalvų intensyvumas ir ryškumas kiekvieną kartą varijuoja)

Oda: natūrali oda  ne plona ir ne perstora (1,8-2.2 mm),  Tarnaus labai ilgai. Odos stilius: crazzy horse, unikaliai reaguoja į braižymus, ir vos patrynus ranka visi subraižymai išnyksta. 
Inicialai
: užsakymo metu nurodykite po adresu, laukialyje ,,Pastabos"
 

Dovanų idėjos moterims ir visiems skaitatiems ar naudojantiesm užrašus. Dovanos Gimtadienio jubiliejaus proga. Vestuvių sukaktuvių progomos. Unikalios ir išskirtinio dizaino darbo dovanos, kurios išsiskiria. Praktiška dovana kiekvienai moteriai  . Išsiskira dėl kokybiškos odos ir  išvaizdos, labai maloni liesti, kvepia natūralia oda. Dovanos tėvo dienos proga su pristatymu į namus visoje visoje LIetuvoje. Naudinga dovana Tėčiui į namus.  

  

Praktiška dovana vyrams. Dovana darbo kolegai. Naudingos dovanos vyrams jubieliejaus proga. Dovanos tėvui. Praktiškos vyriškos verslo dovanos

 

 
Natūralios odos knygų viršeliai tinkantys ir užrašinėms ar darbo knygoms. Aukštos kokybės prabangios brangios dovanos Praktiškos naudingos dovana vyrams, vyriska dovana vyrui, broliui, uosviui, zentui, vaikinui, seneliui, suzadetiniui, šefui, bosui, vadovui. 

Kaledų Dovanų idejos. Gimtadienio vardines dovanu idejos su inicialais vyrams vyrui
Verslo dovanos aukštos kokybės rinkinai - krepšeliai prabangios brangios dovanos mamai, praktiškos naudingos dovana moterims, moteriška dovana žmonai, sesei, uošvienei, močiutei, senelei, seneliui, sužadetiniui, geriausiai draugiai.


Gimtadienio vardinės išgraviruotos dovanos, graviruotos dovanos sukaktuvių proga. Vardinės dovanos moterims ir vyrams: mamai mamos dienos progra, gera smagi praktiška dovana, smagios dovanų idėjos,  dovanos įmonės darbuotojams kalėdų, gimtadienio proga. 20-to, 30-to, 40-to, 50-to 50 mečio jubiliejaus sukakties gimtadienio dovanos.

  

Pastaba: personalizuotų prekių negalima grąžinti, nes jos bus pagamintos išskirtinai jūsų užsakymui.


Kartu su praktiška dovana galite užsakyti natūralios odos praktišką suvenyrą, kurį pristatysime visoje Lietuvoje (pristatome Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Kalvarijoje, Druskininkuose, Ukmergėje, Pasvalyje, Radviliškyje, Kuršėnuose, Joniškyje, Šilutėje, Tauragėje, Gargžduose, Palangoje, Kretingoje, Jonavoje, Kėdainiuose ir kituose mietuose.

Pristatymas visoje Lietuvoje 

 

Pagaminta: rankų darbo LIETUVOJE
Pardavėjas: Tautvydas Lokys


PRISTATYMO LAIKAS

- Paštomatu siuntos pasiekia gavėja per 1-2 d.d. (darbo dienas)
Kada issiųsite?
- Apmokejus darbo dieną iki 11val, tikėtina, kad spėsime išsiųsti tą pačią darbo dieną kaip ir atliktas apmokėjimas.
Jeigu skubate ar rankiniu pavedimu - pasiskambinkite ir atsiųskite pavedimo kopiją, nes iš užsienio ir Luminor banko pavedimai ateina tik kitą darbo dieną.


Per kiek dienu pristatysite? - Per 1-2d.d.
Kada issiųsite? - Apmokėjus iki 10val, išsiųsime tą pačią (darbo) dieną (dauguma prekių)
Pristatymo Kaina?
Pastomatu (omniva, LP express, DPD): 2 Eur
Kurjeriu: 6 Eur
Lietuvos Paštu: 7 Eur
Autobusų siuntomis : 6 Eur
Europos Sąjungoje (ir Norvegijoje, Šveicarijoije, D.Britanijoje,...) (Lietuvos Paštu): 15 Eur
JAV (Lietuvos Paštu): 15 Eur mažesnes, 50 Eur iki 3 kg
Užsisakius Apmokėti bus galima:
  • Internetine bankininkyste
  • Pavedimu (Jeigu skubate - atsiųskite pavedimo kopiją, nes kartais pavedimai ateina tik kitą darbo dieną, pvz.: iš Luminor banko).


  • MAXIMA kasoje
  • Perlo terminale
  • Lietuvos Pašte

  • PayPal
  • Užsienio banko kortele (užsakymo metu rinkinės PayPal būda, registracija nebūtina)
  • Revolute
  • N26

  • Mokilizingas pirkimas išsimokėtinai internetu