SKUBUS PRISTATYMAS per 1-2 darbo dienas
Greitas inicialų įspaudimas tą pačią dieną

Juoda apyrankė iš prabangios natūralios odos + Jūsų Inicialai

Juoda apyrankė iš prabangios natūralios odos + Jūsų Inicialai

Prekes kodas: 758

MADE IN ITALY

Dydis


(aukščiausios kokybės augalinio rauginimo itališkos natūralios odos, dažoma rankomis, todėl spalvų intensyvumas nežymiai gali skirtis)


(išankstiniai užsakymai 1-2savaitės)

Inicialai(dvi raidės, be lietuviškų simbolių - parašyti užsakymo metu, po adresu - laukelyje PASTABOS)

Pridėti Dėžutę(žiūrėti tarp nutrauku)
...
...
35,00 €


Pristatymas:

Pristatymas per 1-2 darbo dieną.

Apmokejus iki 10val, pasistengsime išsiųsti (tą pačią darbo dieną).

30d pinigų gražinimas

Prabangios juodos odos vyriška/moteriška apyrankė. Stilinga ir kvepianti apyrankė. Apyrankės dydis reguliuojamas. Praktiška dovana gimtadienio ar Kalėdų proga

 

Unikalaus stiliaus apyrankė su kniedėmis ir reguliuojamu užsegimu. Apyrankė pagaminta iš prabangios (augalinio rauginimo odos) kuri tarnaus dešimtmečius.  Prie užsegimo galima įspausti 2 raides (inicialus)

Inicialai: dvi raidės (be lietuviškų simbolių) įspausti į odą centre ant siauros juostelės apyrankės viršuje. Inicialus  nurodykite užsakymo metu - laukelyje po adresu  ,,Pastabos" (pastaba: personalizuotų prekių negalima gražinti)    
Oda: storoka natūrali oda 2 - 3.5mm, du sluoksniai.
 
Dydis: Reguliuojamas. Standartinis riešo dydis nuo ~ 18 - 22 cm 

     

Apyrankės iš natūralios odos - Praktiškos sukaktuvių dovanos vyrams, vaikinams, draugams. Išskirtinės vardinės dovanos draugui gimtadienio proga. Naudingos simbolinės dovanos vyrams. Dovanos vaikinui, sūnui, broliui, draugui. Dovanų pristatymas į namus Kaune, dovana Vilniuje, dovana Klaipėdoje ar visoje Lietuvoje 

  

Odinė apyrankė - odinis aksesuaras vyrams, vaikinui, sūnui, studentui -  Praktiškos naudingos  odinis dovanos vyrui su įspaustais inicialais.

Unikalios dovanos vaikinui,  Odinės dovanos Gimtadienio jubiliejaus  sukaktuvių progomis. Dovana tėčiui tėvo dienos proga

 

 Natūralios odos apyrankė  Su įspaustais inicialais. Gimtadienio Vyriškos apyrankės Dovanos vyrams vyrui. Vardinės dovanos su inicialais valentino dienos proga vaikinui, draugui, broliui, sūnui unikali originali išskirtinė odinė apyrankė odos aksesuarai

Greitas pristatymas. Natūralios odos juoda apyrankė iš odos odinė ir Įspausti jūsų inicialai. Vyriška ir moteriška apyrankė vyrams ir moterims. Apyrankė vyrui vardinė dovana su inicialais gimtadienio ar Kalėdų proga tėčiui, vaikinui, draugui, broliui, sūnui, unikali ir  orginali dovana.


Pastaba: Prekių su įspaustais inicialais ar kitaip personalizuotų - negalima gražinti.

Kartu su praktiška dovana galite užsakyti šakotį,  Raffaelo, natūralios odos praktišką suvenyrą, kurį pristatysime visoje Lietuvoje (pristatome Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Kalvarijoje, Druskininkuose, Ukmergėje, Pasvalyje, Radviliškyje, Kuršėnuose, Joniškyje, Šilutėje, Tauragėje, Gargžduose, Palangoje, Kretingoje, Jonavoje, Kėdainiuose ir kituose mietuose.

Dovanos pristatymas į namus internetu visoje Lietuvoje Pardavėjas: Tautvydas Lokys

PRISTATYMAS :

Pristatymo Laikas: - Paštomatu siuntos pasiekia gavėja per 1-2 d.d.
Kada issiųsite? - Apmokejus darbo dieną iki 11val, tikėtina, kad spėsime išsiųsti tą pačią darbo dieną kaip ir atliktas apmokėjimas.
Jeigu skubate ar rankiniu pavedimu - pasiskambinkite ir atsiųskite pavedimo kopiją, nes iš užsienio ir Luminor banko pavedimai ateina tik kitą darbo dieną.

Pristatymo Kaina:

Paštomatu (Omniva, LP express, DPD): 1.75 - 3 Eur
Kurjeriu: 6 Eur
Lietuvos Paštu: 7 Eur
Autobusų siuntomis: 6 Eur
Europos Sąjungoje (ir Norvegijoje, Šveicarijoije, D.Britanijoje,...) (Lietuvos Paštu): 15 Eur
JAV (Lietuvos Paštu): 15 Eur mažesnes, 30 Eur iki 3 kg

Užsisakius Apmokėti bus galima:
  • Internetine bankininkyste
  • Pavedimu (Jeigu skubate - atsiųskite pavedimo kopiją, nes kartais pavedimai ateina tik kitą darbo dieną, pvz.: iš Luminor banko).


  • MAXIMA kasoje
  • Perlo terminale
  • Lietuvos Pašte

  • PayPal
  • Užsienio banko kortele (užsakymo metu rinkinės PayPal būda, registracija nebūtina)
  • Revolute
  • N26

  • Mokilizingas pirkimas išsimokėtinai internetu