SKUBUS PRISTATYMAS per 1-2 darbo dienas
Greitas inicialų įspaudimas tą pačią dieną

Užsegama apyrankė iš PERLŲ - 18-21cm

Reguliuojamo ilgio perlinė apyrankė su skiritngo dydžio perliukais 5-10mm

Užsegama apyrankė iš PERLŲ - 18-21cm

Prekes kodas: 429

Dydis


(925 sidabrinė apyrankė, iš didėjančių nuo 5mm iki 10mm tikrų perlų)

(925 sidabrinė apyrankė, iš didėjančių nuo 6mm iki 11mm tikrų perlų)

(925 sidabrinė apyrankė, iš didėjančių nuo 5mm iki 10mm tikrų perlų)

Pridėti Auskarus(perlų 5.5-6mm perliukai, sidabriniai 925)

(perlų 9mm perliukai, sidabriniai 925)

(baltų auksiniai 585 prabos, baltų perlų 9.5-10mm perliukai)

Pridėti Vėrinį(baltų tikrų didėjančių perlų sidabrinis kaklo vėrinys)

(iš didėjančių baltų perlų 5-10mm, sidabrinis užsegimas)

(reguliuojasi ilgis 43-47cm, baltų perlai nuo 4 iki 7mm, sidabrinis 925 užsegimas)
...
...
80,00 €


Pristatymas:

Pristatymas per 1-2 darbo dieną.

Apmokejus iki 10val, pasistengsime išsiųsti (tą pačią darbo dieną).

30d pinigų gražinimas

Gražaus dizaino baltų tikrų perlų apyrankė. Ypatinga dovana su sidabriniu užsegimu. Papuošalas moterims internetu gimtadienio, jubiliejaus, vestuvių metinių proga.


Tikrų, apvalių, didėjančių perlų moteriška apyrankė - išskirtinis dizainas. Apyrankė suteikianti originalumo.   

Užsegimas:   925 sidabras. Dėl didesnio atsparumo subraižymams padengta labai plonu sluoksniu rodžio. Rodis priklauso tai pačiai metalų grupei kaip ir platina
Perlų tipas:    natūralūs upiniai kultivuoti perlai (sertifikuoti Europoje)
Perlų dydis:   tikri perlai, apie  nuo 5 didėja iki 10mm 
Spalva:         balta
Apyrankės ilgis:  reguliuojasi 18 - 21cm 
Svoris:  apie 10 - 13g 

Perlo forma:  apvalūs (galimi maži akučių nelygumai)  

Europinė kokybė: 100% tikri perlai - auginti net 3-5 metus 
Sertifikatai / įspaudai:

 • Europoje registruotas sertifikato ženklas (įspaustas ant kiekvieno gaminio)
 • Lietuvos Prabavimo Rūmų ženklas (įspaustas ant kiekvieno gaminio su metalo praba)

 

Tikri perlai yra unikalus gamtos darinys, kuris dažnai turi trūkumų, nėra tobulos apvalios formos, tobulai vienodo dydžio ir blizgumo. Taip juos ir atpažinsite. Paėmus tikrus perlus į ranką - jie bus vėsūs ir šaltoki. Palaikyti keletą sekundžių  perlai pradės šiltėti. Tai vienas iš būdų kaip sužinoti, kad laikote  tikrus perlus. Žinoma jei klastotė  bus pagaminta iš stiklo, jie irgi bus šalti paėmus į ranką, bet jiems įšilti prireiks daugiau nei poros sekundžių nei tikriems perlams. Patrynus perlus vienas į kitą irgi pajausite skirtumą - trapumo ir šiurkštumo.

 

Pastaba: perlų moliuskuose užauginami visi unikalūs, todėl perlų atspalvis bei forma gali šiek tiek skirtis nuo pavaizduotų nuotraukose. 

 

Dovana neliks neįvertinta ir jai primins Jus. Originali dovana puikiai tinkanti Valentino dienos proga, vestuvių sukakties paminėjimui ar romantiškam antrosios pusės nustebinimui.  

 

Moteriško papuošalo idėja, dovanos ir papuošalo pristatymas internetu į namus visoje Lietuvoje: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, kitur.

Perlų papuošalas ir aksesuaras moterims, vestuvėms ar gimtadienio proga - pristatymas internetu į namus visoje Lietuvoje.    

Gimtadienio dovana panelei -  moteriška perlinė apyrankė - tikrų perlų apyrankė merginai. Ypatinga Dovana merginai. Žavinga dovana moterims jubiliejaus proga.  Dovana moterims ir panelėms.  


 Romantiška Valentino dienos dovana moterims.  Perlinė užsegama apyrankė, brangi moteriška  tikrų perlų apyrankė, gimtadienio vardinė dovanos idėja moterims.

 

Kalėdinė, vardinė dovana, graviruota dovana sukaktuvių proga. Dovana mamai mamos  dienos proga, gera, smagi, praktiška dovana, dovanos idėja, smagi dovana įmonės darbuotojams Kalėdų, gimtadienio proga,  dovana   20-to, 25, 30-to, 35 40-to, 45, 50-to 50, 55, 60, 65, 70 mečio jubiliejaus sukakties  proga, gimtadienio dovana.

 

 Ypatinga, nuostabi dovana sesei, dovana žmonai, prasminga dovana moterims. Moterims dovana gimtadienio, jubiliejaus, vestuvių, sukaktuvių ir metinių progomis. Dovana mamai mamos dienos proga. 

Tikrų perlų užsegama sidabrinė apyrankė iš natūralių perlų - moterims. Tikrų perlų apyrankė.  Prabangi dovana moterims, žavi ir romantiška dovana gimtadienio jubiliejaus proga žmonai, panelei, merginai, sesei, dukrai, geriausiai draugei. Prabangus moteriškas papuošalas, brangi staigmena Valentino dienai, Kalėdoms, mamos dienai.

 

Kartu su puikia dovana galite užsakyti odinį priedą: apyrankę ar prabangų dienoraštį iš itališkos senoviškos odos,  Raffaelo, natūralios odos praktišką suvenyrą, kurį pristatysime visoje Lietuvoje (pristatome Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Kalvarijoje, Druskininkuose, Ukmergėje, Pasvalyje, Radviliškyje, Kuršėnuose, Joniškyje, Šilutėje, Tauragėje, Gargžduose, Palangoje, Kretingoje, Jonavoje, Kėdainiuose ir kituose miestuose.

Papuošalų Pristatymas į namus internetu visoje Lietuvoje ir į užsienį. Sidabrinės baltų perlų Dovanos moterims internetu.
Pardavėjas: Tautvydas Lokys

PRISTATYMAS :

Pristatymo Laikas: - Paštomatu siuntos pasiekia gavėja per 1-2 d.d.
Kada issiųsite? - Apmokejus darbo dieną iki 11val, tikėtina, kad spėsime išsiųsti tą pačią darbo dieną kaip ir atliktas apmokėjimas.
Jeigu skubate ar rankiniu pavedimu - pasiskambinkite ir atsiųskite pavedimo kopiją, nes iš užsienio ir Luminor banko pavedimai ateina tik kitą darbo dieną.

Pristatymo Kaina:

Paštomatu (Omniva, LP express, DPD): 1.75 - 3 Eur
Kurjeriu: 6 Eur
Lietuvos Paštu: 7 Eur
Autobusų siuntomis: 6 Eur
Europos Sąjungoje (ir Norvegijoje, Šveicarijoije, D.Britanijoje,...) (Lietuvos Paštu): 15 Eur
JAV (Lietuvos Paštu): 15 Eur mažesnes, 30 Eur iki 3 kg

Užsisakius Apmokėti bus galima:
 • Internetine bankininkyste
 • Pavedimu (Jeigu skubate - atsiųskite pavedimo kopiją, nes kartais pavedimai ateina tik kitą darbo dieną, pvz.: iš Luminor banko).


 • MAXIMA kasoje
 • Perlo terminale
 • Lietuvos Pašte

 • PayPal
 • Užsienio banko kortele (užsakymo metu rinkinės PayPal būda, registracija nebūtina)
 • Revolute
 • N26

 • Mokilizingas pirkimas išsimokėtinai internetu