SKUBUS PRISTATYMAS per 1-2 darbo dienas
Greitas inicialų įspaudimas tą pačią dieną

Dovanos Gurmaniškas sūrių rinkinys - krepšelis

Dovanos Gurmaniškas sūrių rinkinys - krepšelis

Prekes kodas: 82

Dydis

(Šventei - kolektyvui)
...
...
80,00 €


Pristatymas:


Gurmanų krepšelis - praktiška dovana kolektyvui, tėvams, mamai, tėčiui! Praktiškos gimtadienio, jubiliejaus, sukaktuvių dovanos

Įvairiausių skirtingų skonių sūriai nepaliks abejingų. Padovanokite kažką išskirtinio. 

 • VIDUTINIS - pintas krepšelis 1 vnt.,   kietasis sūris 180g (Džiugas arba Rokiškio Grand); 1 vnt. marinuoti sūrio kūbeliai aliejuje su prieskoniais 150g; 1 vnt. džiovintų baravykų užtepėlė 190g; 1 vnt. President sūris medinėje dėžutėje 250g; 1 vnt. sūris su mėlynuoju pelėsiu Danablu 100g; 2 vnt. President kamambero sūriai su žolelėmis ir graikiniais riešutais 120g; 1 vnt. President Bri sūris 125g, dekoras: apelsinai arba greipfrutai 1kg.
   
 • DIDELIS - pintas krepšelis 2 vnt. kietasis sūris 180g (Džiugas arba Rokiškio Grand);   čederio sūris 180g, marinuoti sūrio kūbeliai aliejuje su prieskoniais 150g; 1 vnt. džiovintų baravykų užtepėlė 190g; 2 vnt. juodos ir žalios marinuotos alyvuogės 280g; 1 vnt. President sūris medinėje dėžutėje 250g; 2 vnt. sūris su mėlynuoju pelėsiu Danablu 100g; 2 vnt.  President kamambero sūriai su žolelėmis ir graikiniais riešuais 120g;   1 vnt. President Bri sūris, dekoras: apelsinai arba greipfrutai 1.5kg.
   
 • DELUX  - pintas krepšelis 1 vnt; 3 vnt. 24-36 mėnesių brandinimo kietieji Džiugo sūriai 180g; čederio sūris 180g; 1 vnt. marinuoti sūrio kūbeliai aliejuje su prieskoniais 150g; 2vnt. džiovintų baravykų ir pievagrybių užtepėlės 190g; 2 vnt. marinuotos juodos ir žalios alyvogės 280g; 3 vnt. President sūriai;  3 vnt. sūriai su mėlynuoju pelėsiu (Danablu, Memel Blue) 100g; 2 vnt. President sūriai su žolelėmis ir graikiniais riešutais 120g; 1 vnt. sūris Liliputas 500g; duonos lazdelės su sūriu 125g, dekoras: apelsinai arba greipfrutai 2kg.
   
 • DELUX - Didelis Šventei/ Kolektyvui/ Šeimai - pintas krepšelis 1 vnt; 4 vnt. 24-36 mėnesių brandinimo kietieji Džiugo sūriai 180g; 2 vnt. marinuoti sūrio kūbeliai aliejuje su prieskoniais 150g; 2 vnt. čederio sūris 180g; 4 vnt. užtepėlės (baravykų, pievagrybių, saulėje džiovintų pomidorų); 2 vnt. marinuotos juodos ir žalios alyvuogės 280g; 3 vnt. President sūriai medinėje dėžutėje 250g;  4 vnt. sūriai su mėlynuoju pelėsiu (Danablu, Memel Blue) 100g; 3 vnt. President sūriai su žolelėmis ir graikiniais riešutais 120g; 2 vnt. Bri President balto pelėsio sūris; 1 vnt. sūris Liliputas 500g; 2 vnt. traški duonelė/brusketos su pomidorais ir raudonėliais 160g; 2 vnt. traškios duonos lazdelės 125g.

 Kompozicijos dekoras: kaspinas ir dėžutė. 

Krepšelio dydis bei kiekis priklauso nuo Jūsų pasirinkto prekės dydžio. Krepšelio kompozicija gali skirtis nuo pavaizduotos nuotraukoje, atsižvelgiant į metų laiką bei tos dienos asortimentą. Esant pageidavimui galime parinkti Jūsų pageidaujamus produktus (paliekant pastabas užsakymo metu informacijos lauke "Pastabos").

Dovanų ir sveikinimų pristatymas visoje Lietuvoje

Gurmaniškas dovanų rinkinys krepšelis - Gurmaniškų sūrių rinkinio pintinė - pristatymas internetu į namus visoje Lietuvoje

INTERNETINĖ DOVANŲ PARDUOTUVĖ. Dovanos jau apgalvotos ir supakuotos atkeliaus ten, kur pageidausite tą dieną, kurią išsirinksite. Rinkinukas mamai. Dovanų pristatymas į namus visoje Lietuvoje. Pirkite internetu. Dovanos Gurmanų sūrių rinkinio krepšys gimtadieniui ir jubiliejams vis populiarėja. Jums siūlome šį gurmanišką rinkinį į namus visoje Lietuvoje

Gurmaniška Verslo dovana, kuri išsiskiria iš verslo dovanų. Dovanos tėvo dienos proga į namus. Dovana Tėčiui gimtadienio proga į namus. Dovana vyrui jubiliejaus proga. 

Papildoma informacija 

 • Dovanos Gurmanų sūrių rinkinio krepšys gali būti koreguojamas pagal pageidavimą (spalva, dydis, kiekis)
 • Kompozicija gali šiek tiek skirtis nuo sveikinimo dovanos rinkinio pavaizduoto nuotraukoje, bet visada bus sukomponuota už Jūsų pasirinktą kainą.

Gurmaniškų dovanų pintų krepšių ir sveikinimų rinkinių pristatymas į namus visoje Lietuvoje 

Priklausomai nuo turimo gurmaniško asortimento kompozicija gali šiek tiek skirtis nuo pavaizduotos paveikslėlyje, bet visada bus sukomponuota už Jūsų pasirinktą kainą.

 

Pastaba: Krepšelio kompozicija ar dėžutės/krepšelio forma - gali skirtis nuo pavaizduotos nuotraukoje, atsižvelgiant į metų laiką, bei tos dienos turimą asortimentą.  

Dovanos negalima gražinti, nes rinkinys pagamintas iš greitai gendančių produktų ir išskirtinai jūsų unikaliam užsakymui.  

Kartu su gurmaniška dovana galite užsisakyti ir odinių gaminių, kuriuos pristatysime visoje Lietuvoje (pristatome Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Kalvarijoje, Druskininkuose, Ukmergėje, Pasvalyje, Radviliškyje, Kuršėnuose, Joniškyje, Šilutėje, Tauragėje, Gargžduose, Palangoje, Kretingoje, Jonavoje, Kėdainiuose ir kituose miestuose.

 
Pardavėjas: Evelina Lokė
Per kiek dienu? -
Kada issiusite? - Apmokejus iki 11val kita darbo diena gausite
Pristatymo Kaina? Kurjeriu 6 eur
Užsisakius Apmokėti bus galima:
 • Internetine bankininkyste
 • Pavedimu (Jeigu skubate - atsiųskite pavedimo kopiją, nes kartais pavedimai ateina tik kitą darbo dieną, pvz.: iš Luminor banko).


 • MAXIMA kasoje
 • Perlo terminale
 • Lietuvos Pašte

 • PayPal
 • Užsienio banko kortele (užsakymo metu rinkinės PayPal būda, registracija nebūtina)
 • Revolute
 • N26

 • Mokilizingas pirkimas išsimokėtinai internetu