Dovanos Gurmaniškas sūrių rinkinys - krepšelis

Dovanos Gurmaniškas sūrių rinkinys - krepšelis

Prekes kodas: 82

Dydis

(Šventei - kolektyvui)
...
...
80,00 €


Pristatymas:

Apmokejus iki 11val, išsiųsime (tą pačią darbo dieną).
Pristatymas per 1 darbo dieną

14d pinigų gražinimas

Gurmanų krepšelis - praktiška dovana kolektyvui, tėvams, mamai, tėčiui! Praktiškos gimtadienio, jubiliejaus, sukaktuvių dovanos

Įvairiausių skirtingų skonių sūriai nepaliks abejingų. Padovanokite kažką išskirtinio. 

 • VIDUTINIS - pintas krepšelis 1 vnt., 1 vnt. kietasis sūris Džiugas 180g; 1 vnt. marinuoti sūrio kūbeliai aliejuje su prieskoniais 150g; 1 vnt. džiovintų baravykų užtepėlė 190g; 1 vnt. President sūris medinėje dėžutėje 250g; 1 vnt. sūris su mėlynuoju pelėsiu Danablu 100g; 2 vnt. President kamambero sūriai su žolelėmis ir graikiniais riešutais 120g; 1 vnt. President Bri sūris 125g.
   
 • DIDELIS - pintas krepšelis 1 vnt. kietasis sūris Džiugas 180g;  2 vnt. čederio sūris 180g, marinuoti sūrio kūbeliai aliejuje su prieskoniais 150g; 1 vnt. džiovintų baravykų užtepėlė 190g; 2 vnt. juodos ir žalios marinuotos alyvuogės 280g; 1 vnt. President sūris medinėje dėžutėje 250g; 1 vnt. sūris su mėlynuoju pelėsiu Danablu 100g; 2 vnt.  President kamambero sūriai su žolelėmis ir graikiniais riešuais 120g; 1 vnt.  sūris Liliputas 500g; 1 vnt. President Bri sūris.
   
 • DELUX  - pintas krepšelis 1 vnt; 3 vnt. 24-36 mėnesių brandinimo kietieji Džiugo sūriai 180g; čederio sūris 180g; 1 vnt. marinuoti sūrio kūbeliai aliejuje su prieskoniais 150g; 2vnt. džiovintų baravykų ir pievagrybių užtepėlės 190g; 2 vnt. marinuotos juodos ir žalios alyvogės 280g; 3 vnt. President sūriai;  3 vnt. sūriai su mėlynuoju pelėsiu (Danablu, Memel Blue) 100g; 2 vnt. President sūriai su žolelėmis ir graikiniais riešutais 120g; 1 vnt. sūris Liliputas 500g; duonos lazdelės su sūriu 125g.
   
 • DELUX - Didelis Šventei/ Kolektyvui/ Šeimai - pintas krepšelis 1 vnt; 4 vnt. 24-36 mėnesių brandinimo kietieji Džiugo sūriai 180g; 2 vnt. marinuoti sūrio kūbeliai aliejuje su prieskoniais 150g; 2 vnt. čederio sūris 180g; 4 vnt. užtepėlės (baravykų, pievagrybių, saulėje džiovintų pomidorų); 2 vnt. marinuotos juodos ir žalios alyvuogės 280g; 3 vnt. President sūriai medinėje dėžutėje 250g;  4 vnt. sūriai su mėlynuoju pelėsiu (Danablu, Memel Blue) 100g; 3 vnt. President sūriai su žolelėmis ir graikiniais riešutais 120g; 2 vnt. Bri President balto pelėsio sūris; 1 vnt. sūris Liliputas 500g; 2 vnt. traški duonelė/brusketos su pomidorais ir raudonėliais 160g; 2 vnt. traškios duonos lazdelės 125g.

 Kompozicijos dekoras: kaspinas ir dėžutė.

Krepšelio dydis bei kiekis priklauso nuo Jūsų pasirinkto prekės dydžio. Krepšelio kompozicija gali skirtis nuo pavaizduotos nuotraukoje, atsižvelgiant į metų laiką bei tos dienos asortimentą. Esant pageidavimui galime parinkti Jūsų pageidaujamus produktus (paliekant pastabas užsakymo metu informacijos lauke "Pastabos").

Dovanų ir sveikinimų pristatymas visoje Lietuvoje

Gurmaniškas dovanų rinkinys krepšelis - Gurmaniškų sūrių rinkinio pintinė - pristatymas internetu į namus visoje Lietuvoje

INTERNETINĖ DOVANŲ PARDUOTUVĖ. Dovanos jau apgalvotos ir supakuotos atkeliaus ten, kur pageidausite tą dieną, kurią išsirinksite. Rinkinukas mamai. Dovanų pristatymas į namus visoje Lietuvoje. Pirkite internetu. Dovanos Gurmanų sūrių rinkinio krepšys gimtadieniui ir jubiliejams vis populiarėja. Jums siūlome šį gurmanišką rinkinį į namus visoje Lietuvoje.

Gurmaniška Verslo dovana, kuri išsiskiria iš verslo dovanų. Dovanos tėvo dienos proga į namus. Dovana Tėčiui gimtadienio proga į namus. Dovana vyrui jubiliejaus proga.

Papildoma informacija

 • Dovanos Gurmanų sūrių rinkinio krepšys gali būti koreguojamas pagal pageidavimą (spalva, dydis, kiekis)
 • Kompozicija gali šiek tiek skirtis nuo sveikinimo dovanos rinkinio pavaizduoto nuotraukoje, bet visada bus sukomponuota už Jūsų pasirinktą kainą.

Gurmaniškų dovanų pintų krepšių ir sveikinimų rinkinių pristatymas į namus visoje Lietuvoje

Priklausomai nuo turimo gurmaniško asortimento kompozicija gali šiek tiek skirtis nuo pavaizduotos paveikslėlyje, bet visada bus sukomponuota už Jūsų pasirinktą kainą.

 

Pastaba: Krepšelio kompozicija ar dėžutės/krepšelio forma - gali skirtis nuo pavaizduotos nuotraukoje, atsižvelgiant į metų laiką, bei tos dienos turimą asortimentą.  

Dovanos negalima gražinti, nes rinkinys pagamintas iš greitai gendančių produktų ir išskirtinai jūsų unikaliam užsakymui.  

Kartu su gurmaniška dovana galite užsisakyti ir odinių gaminių, kuriuos pristatysime visoje Lietuvoje (pristatome Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Kalvarijoje, Druskininkuose, Ukmergėje, Pasvalyje, Radviliškyje, Kuršėnuose, Joniškyje, Šilutėje, Tauragėje, Gargžduose, Palangoje, Kretingoje, Jonavoje, Kėdainiuose ir kituose miestuose.

 
Pardavėjas: Evelina Lokė


PRISTATYMO LAIKAS

- Paštomatu siuntos pasiekia gavėja per 1-2 d.d. (darbo dienas)
Kada issiųsite?
- Apmokejus darbo dieną iki 11val, tikėtina, kad spėsime išsiųsti tą pačią darbo dieną kaip ir atliktas apmokėjimas.
Jeigu skubate ar rankiniu pavedimu - pasiskambinkite ir atsiųskite pavedimo kopiją, nes iš užsienio ir Luminor banko pavedimai ateina tik kitą darbo dieną.


Per kiek dienu pristatysite? - Per 1-2d.d.
Kada issiųsite? - Apmokėjus iki 10val, išsiųsime tą pačią (darbo) dieną (dauguma prekių)
Pristatymo Kaina?
Pastomatu (omniva, LP express, DPD): 2 Eur
Kurjeriu: 6 Eur
Lietuvos Paštu: 7 Eur
Autobusų siuntomis : 6 Eur
Europos Sąjungoje (ir Norvegijoje, Šveicarijoije, D.Britanijoje,...) (Lietuvos Paštu): 15 Eur
JAV (Lietuvos Paštu): 15 Eur mažesnes, 50 Eur iki 3 kg
Užsisakius Apmokėti bus galima:
 • Internetine bankininkyste
 • Pavedimu (Jeigu skubate - atsiųskite pavedimo kopiją, nes kartais pavedimai ateina tik kitą darbo dieną, pvz.: iš Luminor banko).


 • MAXIMA kasoje
 • Perlo terminale
 • Lietuvos Pašte

 • PayPal
 • Užsienio banko kortele (užsakymo metu rinkinės PayPal būda, registracija nebūtina)
 • Revolute
 • N26

 • Mokilizingas pirkimas išsimokėtinai internetu