Grumaniškas Kalėdiškas mėsyčių rinkinys dėžutėje

Grumaniškas Kalėdiškas mėsyčių rinkinys dėžutėje

Prekes kodas: 346

Dydis


...
...
80,00 €


Pristatymas:

Apmokejus iki 11val, išsiųsime (tą pačią darbo dieną).
Pristatymas per 1 darbo dieną

14d pinigų gražinimas

Gimtadienio - Kalėdų - Jubiliejaus gurmaniškos dovanos vyrams, tėvams, tėčiui, seneliui, mamai, močiutei. Praktiškas, gurmaniškas rinkinys dėžutėje - sveikinimas į namus visoje Lietuvoje. Užsakymai internetu.

Natūralus, gurmaniškas rinkinys - tai puikus pasirinkimas. 
Sveikinimas į namus artimam žmogui. Gurmaniškos krepšelių dovanos -  pradžiugins kiekvieną. Rinkinys sujungiantis visus prie bendro stalo ir prisiminimų.  

Gurmaniškas rinkinys - tai universali dovana vyrams, tėvams. Rinkinys sujungiantis visus. 

 • Mažas  - pintinė arba medinė dėžutė;   1 vnt. baltas arba raudonas nealkoholinis vynas;  baltas pelėsinis sūris 120 g; 1 vnt. juodos alyvuogės; 1 vnt. traški duonelė/brusketos su pomidorais ir raudonėliais 160g; 1 vnt. vytinta jautiena su slyvomis ir aitriosiomis paprikomis 40 g; 1 vnt. vytintos, plonos mėsos dešrelės 105g; riešutai: anakardžiai arba migdolai 100g. 
   
 • VIDUTINIS - pintinė arba medinė dėžutė; 1 vnt. baltas arba raudonas nealkoholinis vynas;  kietasis sūris Džiugas 12 mėnesių brandinimo 180g; 1 vnt. marinuotos, juodos alyvuogės 280g; marinuotos chalapos aitriosios paprikos 210g; traški duonelė/brusketos su pomidorais ir raudonėliais 160g; 1vnt. vytinta jautiena su slyvomis ir aitriosiomis paprikomis 40g; vytinti jautienos traškučiai 35g  arba vytintos kiaulienos dešrelės 55g; riešutai: anakardžiai arba migdolai ~100g; 1 vnt. džiovintų baravykų arba pievagrybių užtepelė prie sūrio ir mėsyčių 190g.
   
 • DIDESNIS  - pintinė arba medinė dėžutė; 2 vnt. baltas arba raudonas nealkoholinis vynas; 2 vnt. vaisių ir riešutų džiovintas sūris (figų ir migdolų);  2 vnt. kietasis sūris Džiugas 12 mėnesių brandinimo 180g; 1 vnt. traški duonelė/brusketos prie sūrio ir mėsyčių su pomidorais ir raudonėliu 160g; 1 vnt. vytinta jautiena su slyvomis ir aitriosiomis paprikomis 40 g; 2 vnt. vytinti jautienos traškučiai 35g arba vytintos kiaulienos dešrelės 55g; 1 vnt. marinuotos aitriosios chalapos paprikos 210g; riešutai: anakardžiai ar migdolai ar pistacijos ar graikiniai ~ 200 g.; 1 vnt. užtepelė prie sūrio ir mėsyčių ~ 190 g (džiovintų baravykų ar pievagrybių); pakelis džiovintų lazdelių prie užtepėlės; 1 vnt. vytinta, ispaniška pelėsinė dešra 170 g.
   
 • DELUX  -  pintinė arba medinė dėžutė; 2 vnt. baltas arba raudonas nealkoholinis vynas; 2 vnt. vaisių ir riešutų džiovintas sūris (figų ir migdolų) 200g;  2 vnt. kietasis sūris Džiugas 24 mėnesių brandinimo 180 g;  2 vnt. traški duonelė/brusketos prie sūrio ir mėsyčių su pomidorais ir raudonėliais 160g; riešutai 300 ganakardžiai ar migdolai ar pistacijos ar graikiški riešutai;  didelis skilandis 0,8-1 kg; 2 vnt. vytinta jautiena su slyvomis ir aitriosiomis paprikomis 40 g; 2 vnt. vytinti jautienos traškučiai 35 g arba vytintos kiaulienos dešrelės 55g;  1 vnt. graikiniai riešutai užpilti natūraliu medumi  230g; vytinti jautienos traškučiai 25g, aromatizuota, airiško likerio skonio malta kava 125g.
   
 • PREMIUM  - pintinė arba medinė dėžutė; 2 vnt. baltas arba raudonas nealkoholinis vynas; 1 vnt. aukčiausios kokybės, nealkoholinis vaisių ir uogų punšas 0,75 l;   riešutai  500g: pistacijų, graikiniai, žemės, migdolų;  3 vnt. kietasis sūris "Džiugas" 36 mėnesių brandinimo 180 g; 3 vnt. traški duonelė/brusketos prie sūrio ir mėsyčių su pomidorais ir raudonėliais; didelis skilandis 0,8-1kg; 2 vnt. vytinta, pjaustyta jautienos nugarinė 70g arba vytintos jautienos dešrelės105g; 2 vnt. vytinta jautiena su slyvomis ir aitriosiomis paprikomis 40 g.; vytinti jautienos traškučiai 25g, 2 vnt. džiovintų baravykų užepėlė 190g; vaisiai: granatos 3 vnt.; apelsinai 6 vnt., citrinos 2 vnt.  
  PAILDOMAI pagal sezoną: didelis mangas, ananasas arba melionas.

 

In ENGLISH gift set:
Red or white non-alcoholic wine
, Džiugas hard cheese (12 or 18 month, 180 g), black olives, bruschettas tomato or garlic flavor with spices, dried beef with cranberries 40 g, dried beef chips 25 g; spanish dried mold sausage 170 g, cashews or almonds ~ 100 g, spread different flavor, crispy sticks - tomato flavor with spices.
 
 

Gimtadienio, gurmaniškos dovanų idėjos moterims. Gimtadienio idėjos vyrams, vyrui, tėčiui, seneliui ir žinoma mamai, močiutei. Dovanos - aukštos kokybės rinkinai / krepšeliai. Prabangios, brangios dovanos vyrui, praktiškos, naudingos dovanos vyrams, vyriška dovana vyrui, broliui, uošviui, žentui, vaikinui, seneliui, sužadetiniui, mamai, senelei, tetai.


Smagios dovanos įmonės darbuotojams Kalėdų, gimtadienio proga.  

Gimtadienio dovana tėčiui - tėvo ar mamos dienos proga. Praktiška ir universali dovana tėvams gimtadienio dienos proga. Dovanos įmonės darbuotojams, šventėms.  25, 30, 35, 40, 45, 50, 55, 50, 60, 65, 70, 75, 80, 85, 90-ojo jubiliejaus proga. Sukakties, gimtadienio dovanos.

Gurmaniškų, gimtadienio dovanų idėjos tėčiui, mamai iš gardžios mėsos. Rinkinukai ir pintų krepšelių pristatymas į namus visoje Lietuvoje

Gimtadienio dovanų idėjos tėvams: tėčiui, mamai, močiutei, seneliui. Gimtadienio dovanų idėjos vyrams, vyrui, seneliui.
Verslo dovanos, aukštos kokybės rinkinai - krepšeliai  dovanos tėvams, praktiškos, naudingos dovanos vyrams, vyriška dovana vyrui, broliui, uošviui, žentui, vaikinui, seneliui, sužadetiniui. 

Praktiškos, naudingos dovanos merginai, moteriška dovana žmonai, antrai pusei, sesei, žmonai, sužadėtinei, uošvienei, valentino dienai, merginai, dovana meilužei, dovana panelei, dovanų idėja mamai - mamos dienos proga, sveikinimas mociutei. Linksmos smagios dovanos - staigmenos vyrams ar vaikinui.

Gurmaniškas rinkinys - tai universali  dovana, kuri nustebina kiekvieną. Skanus ir sveikuoliškas rinkinys sudarytas iš natūralių šviežiausių produktų. Rinkinys sujungiantis visus prie vieno stalo.  

 

Praktiška valgoma dovana vyrams ir tėvams. Kaimiškas Kalėdinis gurmaniškas rinkinys - praktiška dovana tėčiui, mamai, seneliui, vyrui, tėvams. Gimtadienio dovanos mamai, tėčiui, tėvui - tėvo dienos proga. Gimtadienio dovanos seneliui - jubiliejaus proga. Dovanos Vėlykoms, Kalėdoms. Kaimiškas dešrų - dešrelių, skilandžių, mėsos, mėsyčių rinkinys.


Kartu su praktiška dovana galite užsakyti praktišką suvenyrą iš odos,  Raffaelo, natūralios odos praktišką suvenyrą, kuriuos pristatysime visoje Lietuvoje (pristatome Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Kalvarijoje, Druskininkuose, Ukmergėje, Pasvalyje, Radviliškyje, Kuršėnuose, Joniškyje, Šilutėje, Tauragėje, Gargžduose, Palangoje, Kretingoje, Jonavoje, Kėdainiuose ir kituose miestuose.

Pastaba: krepšelio kompozicija ar dėžutės/krepšelio forma - gali skirtis nuo pavaizduotos nuotraukoje atsižvelgiant į metų laiką, bei tos dienos turimą asortimentą.  

 
Pardavėjas: Evelina Lokė


PRISTATYMO LAIKAS

- Paštomatu siuntos pasiekia gavėja per 1-2 d.d. (darbo dienas)
Kada issiųsite?
- Apmokejus darbo dieną iki 11val, tikėtina, kad spėsime išsiųsti tą pačią darbo dieną kaip ir atliktas apmokėjimas.
Jeigu skubate ar rankiniu pavedimu - pasiskambinkite ir atsiųskite pavedimo kopiją, nes iš užsienio ir Luminor banko pavedimai ateina tik kitą darbo dieną.


Per kiek dienu pristatysite? - Per 1-2d.d.
Kada issiųsite? - Apmokėjus iki 10val, išsiųsime tą pačią (darbo) dieną (dauguma prekių)
Pristatymo Kaina?
Pastomatu (omniva, LP express, DPD): 2 Eur
Kurjeriu: 6 Eur
Lietuvos Paštu: 7 Eur
Autobusų siuntomis : 6 Eur
Europos Sąjungoje (ir Norvegijoje, Šveicarijoije, D.Britanijoje,...) (Lietuvos Paštu): 15 Eur
JAV (Lietuvos Paštu): 15 Eur mažesnes, 50 Eur iki 3 kg
Užsisakius Apmokėti bus galima:
 • Internetine bankininkyste
 • Pavedimu (Jeigu skubate - atsiųskite pavedimo kopiją, nes kartais pavedimai ateina tik kitą darbo dieną, pvz.: iš Luminor banko).


 • MAXIMA kasoje
 • Perlo terminale
 • Lietuvos Pašte

 • PayPal
 • Užsienio banko kortele (užsakymo metu rinkinės PayPal būda, registracija nebūtina)
 • Revolute
 • N26

 • Mokilizingas pirkimas išsimokėtinai internetu