SKUBUS PRISTATYMAS per 1-2 darbo dienas
Greitas inicialų įspaudimas tą pačią dieną

Didelės talpos vyriškas užrakinamas gydytojo odinis krepšys

Didelės talpos vyriškas užrakinamas gydytojo odinis krepšys

Prekes kodas: 743

MADE IN ITALY

Spalva


(ši prabangi itališka augalinio rauginimo oda dažoma rankomis, spalva gali nežymiai skirtis nuo nuotraukos)

(ši prabangi itališka augalinio rauginimo oda dažoma rankomis, spalva gali nežymiai skirtis nuo nuotraukos)

Pridėti(aukštesnės kokybės odinis dėklas + A5 darbo knyga kalendorius + žalvarinis sunkus rašiklis)

(natūralios odos užrašinės dėklas + 300puslapių užrašinė storu viršeliu)

(aukštesnės kokybės odinis dėklas + A5 darbo knyga kalendorius)
...
...
350,00 €


Pristatymas:

Pristatymas per 1-2 darbo dieną.

Apmokejus iki 10val, pasistengsime išsiųsti (tą pačią darbo dieną).

30d pinigų gražinimas

Didelės talpos vyriškas  gydytojo odinis užrakinamas krepšys, tinkantis kompiuteriui iki 15 colių.  Tarnaus dešimtmačius (Aukščiausios kokybės rauginimo oda).

 

Pagaminta tik iš aukščiausios kokybės medžiagų:

 • naudota tik augalinio rauginimo oda, kuri pagaminama senoviniu būdu Italijoje per 3-6 mėnesius ir todėl gali tarnauti dešimtmečius, o kartais ir šimtmečius, sunkiau braižosi ir dėvisi, ekologiška gamtai, nes gaminta be chemikalų (pvz: šiuolaikiškos "chrome tanned" odos gaminamos per 1-2 dienas ir dėl chemikalų prarandančios daug kokybės)
 • Patvarūs metaliniai užtrauktukai
 • Dvigubi užsiuvimai ir sutvirtinimai
 • Tvirtas pamušalas viduje
 • Kraštai padengti kokybiška derva

 

 Dizainas 

Klasikinio dizaino, aukšičiausios kokybės odos,  gydytojo  krepšys, kuris reprezentuos jūsų solidumą ir profesionalumą. Pakankamai didelis ir patogus, kad tilptų reikalingiausi daiktai ir elektronika.

 

​· Užrakinamas plataus atidarymo talpus pagrindinis skyrius
· Užsegama kišenė viduje  smulkiems daiktams;
​· Specialios kišenėlės rašikliams ir kortelėms
· Patogi rankena;

· Didelis, užrakinamas išorinis skyrius talpinantis planšetinį kompiuterį ar skaityklę
· Į pagrindinį skyrių tilps nešiojamas kompiuteris iki 15 colių 
· Specialios kniedės saugo dugną nuo subraižymo

 

 Naudojamos medžiagos

 • Aukščiausios kokybės oda (augalinio rauginimo) prižiūrima tarnauja dešimtmečius, kartais šimtmečius. Ne veltui itališka augalinio rauginimo oda yra pati garsiausia pasaulyje. 
 • Pagaminta iš aukščiausios kokybės natūralios "full-grain" galvijų odos.
 • Kraštai padengti derva, kad atrodytų dar gražiau.
 • Natūraliai kvepia.

 

  Spalva ir Oda

 • Oda dažyta rankomis naudojant natūralius dažus. Oda pagaminta taikant augaluose rauginimo metodą, kuriame naudojamos tik natūralios medžiagos ir nėra kenksmingų cheminių medžiagų.
 • Tai suteikia odai išskirtinį jausmą liečiant, ypatingą spalvą ir ypač didelį ilgaamžiškumą, kuris dažnai tęsiasi visą gyvenimą (kartais sutepant odos balzamu). 

  

Matmenys:

 •  ilgis - 40 cm, aukštis - 26 cm, plotis - 16 cm.
 • Talpinamas nešiojamas kompiuterio dydis iki 13, 14, 15 colių.
 • Svoris: 1,6 kg.

Lytis: tinka tiek vyrams, tiek moterims.  

Sudėtis

 • Natūralios odos portfelis - gydytojo rankinė

Odinis verslo portfelis - krepšys dokumentams, kompiuteriui. Rankų darbo, natūralios odos gydytojo rankinė, verslo dovana. Prabangios dovanos gimtadieniui, sukaktuvėms, praktiškos ir prabangios dovanos įmonėms.

Verslo dovanų idėjos: šefui, bosui, vadovui, viršininkui.  

Aukštos kokybės, itališkos verslo dovanos. Dovanos moterims. Individualios dovanos žmonai sukaktuvių proga. Praktiška ir naudinga dovana moterims.  Dovana šefui, bosui, vadovui, viršininkui, įmonės partneriams. Dovana gimtadienio ar jubiliejaus proga, sukaktuvių proga.  

 

Iš natūralios odos -  dokumentų odinis dėklas - portfelis. Naudinga, prabangi dovana  įmonės partneriams Kalėdų proga. Aukštos kokybės odinė gydytojo rankinė. Prabangios, brangios, vardinės dovanos. 

Planšetės prabangūs, odiniai dėklai - krepšiai. Prabangūs, aukščiausios kokybės. Naudingos ir  praktiškos dovanos iš odos. Odinės, kalėdinės, brangios dovanos. Aukštos kokybės, gimtadienio dovana vadovui, viršininkui, gydytojui, daktarui, medikui, inžinieriui, architektui. Odiniai dokumentų portfeliai byloms, nešiojamam kompiuteriui, plenšetei.

 

Aukštos kokybės, itališkos verslo dovanos. Dovanos vyrams. Individualios dovanos tėčiui, sūnui, vyrui sukaktuvių proga. Praktiška ir naudinga dovana vyrams.  Dovana šefui, bosui, vadovui, viršininkui, įmonės partneriams. Dovana gimtadienio ar jubiliejaus proga, sukaktuvių proga.  

 

Iš natūralios odos -  dokumentų ir kompiuterio odinis portfelis - vyriška rankinė. Naudinga, prabangi dovana įmonės partneriams Kalėdų proga. Aukštos kokybės, odinis dokumentų dėklas - tašė. Prabangios, brangios, vardinės dovanos. 

Prabangus odinis dėklas - krepšys  - papkė. Pabangus, aukščiausios kokybės odos. Naudingos ir praktiškos dovanos iš odos. Odinės, kalėdinės, brangios dovanos. Aukštos kokybės, gimtadienio dovana vadovui, viršininkui.  Odinis, vyriškas dokumentų portfelis byloms.

Didelės talpos vyriškas  gydytojo odinis užrakinamas krepšys, tinkantis kompiuteriui iki 15 colių. Aukštos kokybės. Iš natūralios odos. Praktiškos, naudingos, odinės dovanos gimtadienio, jubiliejaus proga. Brangios verslo dovanos partneriams, darbuotojams. Dovanos į užsienį, direktoriui, vadovui, šefui, bosui.

Darbo dokumentų dėklas - krepšys. Praktiška verslo dovana vadovui, dovanos boso dienos proga. Dovana darbo kolegai.  Kartu su praktiška dovana galite užsakyti odos suvenyrus, Raffaelo, kuriuos pristatysime visoje Lietuvoje (pristatome Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Kalvarijoje, Druskininkuose, Ukmergėje, Pasvalyje, Radviliškyje, Kuršėnuose, Joniškyje, Šilutėje, Tauragėje, Gargžduose, Palangoje, Kretingoje, Jonavoje, Kėdainiuose ir kituose miestuose. Siunčiame ir į užsienio šalis.

 Pardavėjas: Edita Lokiene

PRISTATYMAS :

Pristatymo Laikas: - Paštomatu siuntos pasiekia gavėja per 1-2 d.d.
Kada issiųsite? - Apmokejus darbo dieną iki 11val, tikėtina, kad spėsime išsiųsti tą pačią darbo dieną kaip ir atliktas apmokėjimas.
Jeigu skubate ar rankiniu pavedimu - pasiskambinkite ir atsiųskite pavedimo kopiją, nes iš užsienio ir Luminor banko pavedimai ateina tik kitą darbo dieną.

Pristatymo Kaina:

Paštomatu (Omniva, LP express, DPD): 1.75 - 3 Eur
Kurjeriu: 6 Eur
Lietuvos Paštu: 7 Eur
Autobusų siuntomis: 6 Eur
Europos Sąjungoje (ir Norvegijoje, Šveicarijoije, D.Britanijoje,...) (Lietuvos Paštu): 15 Eur
JAV (Lietuvos Paštu): 15 Eur mažesnes, 30 Eur iki 3 kg

Užsisakius Apmokėti bus galima:
 • Internetine bankininkyste
 • Pavedimu (Jeigu skubate - atsiųskite pavedimo kopiją, nes kartais pavedimai ateina tik kitą darbo dieną, pvz.: iš Luminor banko).


 • MAXIMA kasoje
 • Perlo terminale
 • Lietuvos Pašte

 • PayPal
 • Užsienio banko kortele (užsakymo metu rinkinės PayPal būda, registracija nebūtina)
 • Revolute
 • N26

 • Mokilizingas pirkimas išsimokėtinai internetu