SKUBUS PRISTATYMAS per 1-2 darbo dienas
Greitas inicialų įspaudimas tą pačią dieną

Akinių dėklas iš Aukščiausios kokybės odos + Įspausti inicialai

Akinių dėklas iš Aukščiausios kokybės odos + Įspausti inicialai

Prekes kodas: 489

MADE IN ITALY

Spalva
Inicialai(dvi raidės, be lietuviškų simbolių (raides parašyti užsakymo metu po adresu lauke - PASTABOS)

Pridėti(žiūrėti tarp nuotraukų)
...
...
40,00 €


Pristatymas:

Pristatymas per 1-2 darbo dieną.

Apmokejus iki 10val, pasistengsime išsiųsti (tą pačią darbo dieną).

30d pinigų gražinimas

Dėklai skaitymo akiniams. Naudingos dovanos su inicialais iš prabangios (augalinio rauginimo) natūralios odos.  Rankų darbo dėklas yra praktiška dovana vyrui, žmonai, tėčiui, mamai, seneliui ar močiutei ar sau pačiam.  

 

Įspausti inicialai: įspausime dvi inicialų raides be taškų (be lietuviškų simbolių pvz: Ą,Š,Ž,... simbolių). Inicialus nurodyti užsakymo metu, po adresu - laukelyje Pastabos.   

 

Privalumai:  Dvigubo storio oda, kad skaitymo akiniai išliktų apsaugoti. Papildoma kišenėlė servetėlėms. Puikiai tinka laikyti rašiklems, tušinukams, parkeriui. Odiniai gaminiai ilgaamžiški ir patvarūs, malonūs liesti, išskirtinai atrodo ir kvepia. Su metais įgauna prisiminimus.
Dydis:   18 x 8.3 cm 

Spalva:  tamsiai ruda, juoda, ruda.   
Sudėtis: Odinis skaitymo akinių dėklas (be akinių, servetėlės, dėžutės ar kitų priedų) 

 

 Dizainas 

Pagaminta iš aukštos kokybės  itališkos odos ir pasižymi unikaliu stiliumi bei patvarumu. Dizainas su atskira kišenėlė stiklo servetėlėms. Minimalistinis praktiškas dizainas - puikiai tinka studentams, tėvams, seneliams. Pritaikomas namie, darbe ir kelionėse. Skaitymo akinių odinis dėklas taps Jūsų ypatingu draugu. Lengva ir paprasta išimti, svarbiausia saugiai laikyti.  

 Naudojamos medžiagos

 • Pagaminta iš aukščiausios kokybės natūralios "full-grain" galvijų odos.
 • Naudojama oda yra augalinio rauginimo (auksčiausia rūšis), todėl prižiūrima tarnaus dešimtmečius.
 • Kraštai padengti derva, kad atrodytų dar gražiau.
 • Natūraliai kvepia.

  Spalva ir Oda

 • Oda dažyta rankomis naudojant natūralius dažus. Oda pagaminta, naudojant augalinį rauginimo metodą, kuriame naudojamos tik natūralios medžiagos ir nėra kenksmingų cheminių medžiagų.
 • Tai suteikia odai išskirtinį jausma liečiant, ypatingą spalvą ir ypač didelį ilgamžiškumą, kuris dažnai tęsiasi visą gyvenimą (sutepant odos balzamu).

  

Išlik Organizuotu

 •     Odinis dėklas atkeliaus saugus tiesiai į jūsų ar gavėjo namus su ranka parašyta atvirute; 
 •     Papildoma kišenėlė suteikia daugiau praktiškumo, telpa akinių servetėlės, vizitinės kortelės.


 Dovana aukštos kokybės odos skaitymo akinių dėklas.  Praktiška gimtadienio dovana. Dovana tėčiui tėvo dienos progra,  tiek dovana mamai dėl jos paprastumo ir aukštos kokybės.

Dovano tėvams, kurios išsiskiria. Praktiška dovana kiekvienam vyrui. Išsiskira dėl aukštos kokybės ir išskirtinės išvaizdos, labai maloni liesti, kvepia natūralia oda. Dovanos tėvo dienos proga su pristatymu į namus visoje visoje LIetuvoje. Naudinga dovana Tėčiui į namus. Dovana, kuri suteikia daugiau pasitikėjimo savimi. 


Praktiška dovana vyrui, seneliui, žentui, mamai, dovanos įmonės darbuotojams švenčių proga. Dovana darbo kolegai. Naudingos dovanos vyrams jubieliejaus proga. Dovanos tėvui. Praktiškos vyriškos dovanos

Galima naudoti naturalios odos krokodilo imitaciją. Kraštai bus padengti spec. derva, kad išlaikytų ilgaamžiškumą ir būtų atsparesnė drėgmei, bei gražiai atrodytų.

 

Praktiška dovana vyrui, seneliui, žentui, mamai, dovanos įmonės darbuotojams švenčių proga. Dovana darbo kolegai. Naudingos dovanos vyrams jubieliejaus proga. Dovanos tėvui. Praktiškos vyriškos dovanos. Personalizuotos dovanos su inicialais tėvams.

 

Prabangios odos augalinio rauginimo - skaitymo akinių dėklas - pieštukinė. Praktiška vyrui dovana iš natūralios odos. Naudinga gimtadienio Dovana tėčiui mamai tėvo dienos progra, dukrai, sūnui, žentui, močiutei, seneliai įmonės darbuotojams, broliui, sesei saulės skaitymo akinių dėklas su inicialais

 

Kartu su praktiška dovana galite užsakyti šakotį,  Raffaelo, natūralios odos praktišką suvenyrą, kurį pristatysime visoje Lietuvoje (pristatome Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Kalvarijoje, Druskininkuose, Ukmergėje, Pasvalyje, Radviliškyje, Kuršėnuose, Joniškyje, Šilutėje, Tauragėje, Gargžduose, Palangoje, Kretingoje, Jonavoje, Kėdainiuose ir kituose mietuose.

 Praktiškos gimtadienio dovanos vyrams ir moteirms, pristatymas internetu į namus  nuo 2 Eur visoje Lietuvoje ir į užsienįPardavėjas: Tautvydas Lokys

PRISTATYMAS :

Pristatymo Laikas: - Paštomatu siuntos pasiekia gavėja per 1-2 d.d.
Kada issiųsite? - Apmokejus darbo dieną iki 11val, tikėtina, kad spėsime išsiųsti tą pačią darbo dieną kaip ir atliktas apmokėjimas.
Jeigu skubate ar rankiniu pavedimu - pasiskambinkite ir atsiųskite pavedimo kopiją, nes iš užsienio ir Luminor banko pavedimai ateina tik kitą darbo dieną.

Pristatymo Kaina:

Paštomatu (Omniva, LP express, DPD): 1.75 - 3 Eur
Kurjeriu: 6 Eur
Lietuvos Paštu: 7 Eur
Autobusų siuntomis: 6 Eur
Europos Sąjungoje (ir Norvegijoje, Šveicarijoije, D.Britanijoje,...) (Lietuvos Paštu): 15 Eur
JAV (Lietuvos Paštu): 15 Eur mažesnes, 30 Eur iki 3 kg

Užsisakius Apmokėti bus galima:
 • Internetine bankininkyste
 • Pavedimu (Jeigu skubate - atsiųskite pavedimo kopiją, nes kartais pavedimai ateina tik kitą darbo dieną, pvz.: iš Luminor banko).


 • MAXIMA kasoje
 • Perlo terminale
 • Lietuvos Pašte

 • PayPal
 • Užsienio banko kortele (užsakymo metu rinkinės PayPal būda, registracija nebūtina)
 • Revolute
 • N26

 • Mokilizingas pirkimas išsimokėtinai internetu