SKUBUS PRISTATYMAS per 1-2 darbo dienas
Greitas inicialų įspaudimas tą pačią dieną

100 Eur Dovanų kuponas moterims (20€, 30€, 50€, 200€)

100 Eur Dovanų kuponas moterims (20€, 30€, 50€, 200€)

Prekes kodas: 526

Pasirinkite Priedus

Popierinis Kuponas


(tiks ir elektroninė versija. Kupons tik 6-ios raidės burtų keliu. Galima įteikti ant atviruko ar el.paštu, sms, fb)

(gali užtrukti pristatymas dėl paštomatų, kurjeriu greičiau - atspausdintas ant blizgaus popieriaus ir įpakuotas į auksinį voką)

(gali užtrukti pristatymas dėl paštomatų, kurjeriu greičiau - atspausdintas ant blizgaus popieriaus ir įpakuotas ir įdėtas į medinę dėžutę su medžio drožlėmis)

(atspausdintas ant prabangauas blizgaus popieriausant ir įdėtas į medinę skynę ~20x30x20cm su medžio drožlėmis)
...
...
100,00 €


Pristatymas:

Pristatymas per 1-2 darbo dieną.

Apmokejus iki 10val, pasistengsime išsiųsti (tą pačią darbo dieną).

30d pinigų gražinimas

Ką padovanoti Moterims Gimtadienio proga? DOVANŲ KUPONAS moterims gimtadienio proga gali būti puikus sprendimas. Dovanų idėjos. Praktiška dovana žmonai, merginai, mamai ar dukrai. 20, 50, 100 eur dovanų kuponas žmonai vienas iš spendimų.  


Visi širdyje kažko stipriai ir senai Norime ir Trokštame. Dovanų kuponas gali būti sprendimas kaip tai gauti
 
Su dovanų kuponu galėsite rinktis iš viso mūsų asortimento ir prireikus visada galėsite primokėti trūkstamą sumą. Kiekvieną savaitę praplečiame savo prekių asortimentą nuo auksčiausios kokybės itališkos odos gaminių, tikrų perlų papuošalų, prekių iš žalvario, medžio ar interjiero prekių.

 

 Platus dovanų pasirinkimas: nuo aukščiausios kokybės odos gaminių, tikrų perlų, sidabro, žalvario, medžio, įrankių dėklų, kompiuterio priedų ir valgomų rinkinių.

 

Mūsų moto - Prekiaujam tik tuo kas yra naudinga, praktiška arba meniška.  

Praktisškos dovanos moterims jubiliejaus, sukaktuvių proga.  Ji pagaliau įsigys tai ko jai visada norėjosi. Dovana neliks neįvertinta ir primins Jus. Pristatymas į namus visoje Lietuvoje.  

  

Naudinga dovana, kai jau nelabai žinai ko ji galėtų norėti. Ir kai viskas išbandyta. Dovanų kuponas su galimybe rinktis iš visų moteriškų papuošalų, odinių gaminių ir aksesuarų ir taip pat visų parduotuvės rinkinių ir prekių. Naudingos dovanos moterims, žmonai, merginia, dovana mamai gimtadienio, valentino ar jubiliejaus proga.

Kas yra DOVANŲ KUPONAS?

- Dovanų Kuponas - tai tokio dydžio nuolaidą viso apsipirkimo sumai įskaitant ir pristatymo išlaidas :)

 • Kuponas Galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo dienos
 • Gavėjas galės Primokėti, jeigu norės įsigyti kažką brangiasnio nei kupono vertė
 • Kupono gavėjas - Už kuponą negalės susigražinti pinigų (taip jį priversite pagaliau nusipirkti kažką Sau :)

 

Gimtadienio dovanos dovanų kuponas moterims.

Patarkite patarimai - Ką padovanoti Moterims - Žmonai Gimtadienio proga, Kalėdų ar valentino dienos proga? Dovanų kuponas yra puikus spręndimas. Virš 1000 praktiškų prekių idėjų mūsų el. parduotuvėje.
 

100 eur dovanų kuponas moterims su galimybe primokėti pačiam. Išsirinkinte iš dešimčių skirtingų idėjų. Gimtadienio dovanų idėjos: Tai galėtų būti: natūralus odinis aksesuaras, tikri perlai, ar nerūdijančio plieno, žalvario, pieštos vienetinės apyrankės, piniginės. 
 

Moteriškų dovanų kuponų pristatymas internetu į namus visoje Lietuvoje: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kitur.

 

Gimtadienio dovana panelei -  50, 100, 200 eur dovanų kuponas moterims, kuponai papuošalams, kuponas rankinėms, odos aksesuarams. Prasminga dovana merginai. Praktiškos dovanos moterims jubiliejaus proga.  Dovanos moterims ir panelėms.  


Jubiliejaus dovanos moterims -  Dovanų kuponai moterims, kuponas žmonai, moteriški kuponai papuošalams, kuponai auskarams, gimtadienio vardinės dovanų idėjos moterims.

 Personalizuotos dovanos moterims - dovanų kuponas padės jai išsirinkti tai ko ji slapta nori. Individualios dovanos moterims, žmonai, merginai, dukrai, mami gimtadienio proga. Praktiška ir naudinga dovana moterims - dovanų kuponas.  Kartu su praktiška dovana galite užsakyti šakotį, Raffaelo, natūralios odos praktišką suvenyrą, kurį pristatysime visoje Lietuvoje (pristatome Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Kalvarijoje, Druskininkuose, Ukmergėje, Pasvalyje, Radviliškyje, Kuršėnuose, Joniškyje, Šilutėje, Tauragėje, Gargžduose, Palangoje, Kretingoje, Jonavoje, Kėdainiuose ir kituose mietuose.

 

SĄLYGOS  

 • Kuponą galima panaudoti tik vieno apsipirkimo metu - vieną kartą (kuponas galioja visų perkamų prekių sumai). 
 • Kupono nepanaudojus per 12 mėnesių nuo įsigijimo datos - pinigai nėra gražinami. Išsiųsime priminimą, kad jis neužmirštų
 • Vieta: Visa Lietuva   
 • Kaip Panaudoti Kuponą? - Apsipirkimo metu: po laukeliais vardas ir pavarde, laukielyje ,,PASTABOS" įrašius kupono numeri, jums administratorius padarys kupono dydžio nuolaidą visam užsakymui.  
 • Dovanų Kuponas - tai tokio dydžio nuolaida, kuri bus pritaikyta visai apsipirkimo sumai įskaitant ir pristatymo išlaidas :)Pardavėjas: Tautvydas Lokys

PRISTATYMAS :

Pristatymo Laikas: - Paštomatu siuntos pasiekia gavėja per 1-2 d.d.
Kada issiųsite? - Apmokejus darbo dieną iki 11val, tikėtina, kad spėsime išsiųsti tą pačią darbo dieną kaip ir atliktas apmokėjimas.
Jeigu skubate ar rankiniu pavedimu - pasiskambinkite ir atsiųskite pavedimo kopiją, nes iš užsienio ir Luminor banko pavedimai ateina tik kitą darbo dieną.

Pristatymo Kaina:

Paštomatu (Omniva, LP express, DPD): 1.75 - 3 Eur
Kurjeriu: 6 Eur
Lietuvos Paštu: 7 Eur
Autobusų siuntomis: 6 Eur
Europos Sąjungoje (ir Norvegijoje, Šveicarijoije, D.Britanijoje,...) (Lietuvos Paštu): 15 Eur
JAV (Lietuvos Paštu): 15 Eur mažesnes, 30 Eur iki 3 kg

Užsisakius Apmokėti bus galima:
 • Internetine bankininkyste
 • Pavedimu (Jeigu skubate - atsiųskite pavedimo kopiją, nes kartais pavedimai ateina tik kitą darbo dieną, pvz.: iš Luminor banko).


 • MAXIMA kasoje
 • Perlo terminale
 • Lietuvos Pašte

 • PayPal
 • Užsienio banko kortele (užsakymo metu rinkinės PayPal būda, registracija nebūtina)
 • Revolute
 • N26

 • Mokilizingas pirkimas išsimokėtinai internetu