SKUBUS PRISTATYMAS per 1-2 darbo dienas
Greitas inicialų įspaudimas tą pačią dieną

Odinė moteriška apyrankė su žemuogėmis - dovana gimtadienio proga

Odinė moteriška apyrankė su žemuogėmis - dovana gimtadienio proga

Prekes kodas: 459

...
...
Prekių sandėlyje likutis: 1
40,00 €


Pristatymas:

Pristatymas per 1-2 darbo dieną.

Apmokejus iki 10val, pasistengsime išsiųsti (tą pačią darbo dieną).

30d pinigų gražinimas

Odinė apyrankė iš natūralios odos, epoksidinės dervos, su tikromis žemuogėmis. Originalios gimtadienio dovanos moterims, žmonai, merginai, panelei, geriausiai draugei.

 

Unikalaus stiliaus apyrankė pagaminta su meile, iš kruopščiai atrinktų žemuogių. 

Oda: natūrali;
Spalvos: juoda;
Dydis: reguliuojamas.

Pastaba: papuošalus iš epoksidinės dervos nepalikti ant saulės, saugoti nuo kvepalų, plaukų lako, kremų ar kitokios chemijos. Nedėvėti pirtyje, baseine, duše ar maudytis vandens telkinyje. Nusiimkite papuošalus eidami miegoti.
     

Apyrankės iš epoksidinės dervos - praktiškos sukaktuvių dovanos moterims, panelėms, draugėms. Išskirtinės, unikalios dovanos draugei gimtadienio proga. Naudingos dovanos moterims. Dovanos žmonai. Dovanų pristatymas į namus Kaune, dovana Vilniuje, Klaipėdoje.

 

Odinė apyrankė su žemuogėmis - odinis aksesuaras moterims, merginai -  dovanos moterims, Praktiškos naudingos dovana moterims, merginoms dovana panelei.

Unikalios dovanos moterims, odinės dovanos iš epoksidinės dervos. Gimtadienio, jubiliejaus,  sukaktuvių progomis. Dovana mamai - mamos dienos proga.

Gimtadienio dovana, sukaktuvių proga. Dovana mamai - mamos dienos proga, gera dovana, dovanų idejos, aukštos kokybės, smagios dovanos darbuotojams.  

Praktiška gimtadienio dovana draugei, dovanos mamos dienos proga. Dovana darbo kolegei. Naudingos dovanos moterims jubiliejaus proga. Dovanos moterims. Praktiškos moteriškos dovanos Kaune, dovana Vilniuje, dovana Klaipėdoje ar visoje Lietuvoje.
✓ Natūralios odos apyrankės iš epoksidinės dervos. ✅ Su augalais, tikromis žemuogėmis. Gimtadienio Dovanos moterims, dovana žmonai metinių proga, merginai sukaktuvių proga panelei. Papuošalai Valentino proga, unikali, originali dovana, odiniai aksesuarai iš odos.

 

Kartu su praktiška dovana galite užsakyti šakotį,  Raffaelo, natūralios odos praktišką suvenyrą, kuriuos pristatysime visoje Lietuvoje (pristatome Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Kalvarijoje, Druskininkuose, Ukmergėje, Pasvalyje, Radviliškyje, Kuršėnuose, Joniškyje, Šilutėje, Tauragėje, Gargžduose, Palangoje, Kretingoje, Jonavoje, Kėdainiuose ir kituose miestuose.

Dovanos pristatymas į namus internetu visoje Lietuvoje nuo 2 Eur.Pardavėjas: Tautvydas Lokys

PRISTATYMAS :

Pristatymo Laikas: - Paštomatu siuntos pasiekia gavėja per 1-2 d.d.
Kada issiųsite? - Apmokejus darbo dieną iki 11val, tikėtina, kad spėsime išsiųsti tą pačią darbo dieną kaip ir atliktas apmokėjimas.
Jeigu skubate ar rankiniu pavedimu - pasiskambinkite ir atsiųskite pavedimo kopiją, nes iš užsienio ir Luminor banko pavedimai ateina tik kitą darbo dieną.

Pristatymo Kaina:

Paštomatu (Omniva, LP express, DPD): 1.75 - 3 Eur
Kurjeriu: 6 Eur
Lietuvos Paštu: 7 Eur
Autobusų siuntomis: 6 Eur
Europos Sąjungoje (ir Norvegijoje, Šveicarijoije, D.Britanijoje,...) (Lietuvos Paštu): 15 Eur
JAV (Lietuvos Paštu): 15 Eur mažesnes, 30 Eur iki 3 kg

Užsisakius Apmokėti bus galima:
  • Internetine bankininkyste
  • Pavedimu (Jeigu skubate - atsiųskite pavedimo kopiją, nes kartais pavedimai ateina tik kitą darbo dieną, pvz.: iš Luminor banko).


  • MAXIMA kasoje
  • Perlo terminale
  • Lietuvos Pašte

  • PayPal
  • Užsienio banko kortele (užsakymo metu rinkinės PayPal būda, registracija nebūtina)
  • Revolute
  • N26

  • Mokilizingas pirkimas išsimokėtinai internetu