SKUBUS PRISTATYMAS per 1-2 darbo dienas
Greitas inicialų įspaudimas tą pačią dieną

Natūralios odos užrašinė

Natūralios odos užrašinė

Prekes kodas: 376

MADE IN ITALY

Spalva


(su 300pls užrašine linijomis,dažoma rankomis, todėl spalvų intensyvumas tamsumas šiek tiek varijuoja)

(su 300pls užrašine linijomis,)

(su 300pls užrašine linijomis,dažoma rankomis, todėl spalvų intensyvumas tamsumas šiek tiek varijuoja)

Inicialai(dvi raidės, - parašyti užsakymo metu po savo adresu laukelyje - PASTABOS)

(iki 5 žodžiu, užsakymo metu po adresu laukelyje - PASTABOS - nurodykite kur išgraviruoti logo ir kokio dydžio: 3x3cm, 5x5cm, viršelio centre, apačio, vidinėje pusėje. Graviravimas papildomai užtruks 5-7 dienas)

(logo atsiųskite el.paštu, užsakymo metu po adresu laukelyje - PASTABOS - nurodykite kur išgraviruoti logo ir kokio dydžio: 3x3cm, 5x5cm, viršelio centre, apačio, vidinėje pusėje. Graviravimas papildomai užtruks 5-7 dienas)

Pridėti Dėžutę(žiūrėti tarp nuotraukų)

Pridėti Rašiklį(100% žalvarinis Rašiklis sunkus ~14.5cm)

(100% žalvarinis Rašiklis sunkus su Medine rankena)

(100% žalvarinis Rašiklis sunkus su Medine rankena)

(100% žalvarinis Rašiklis sunkus ~10.5cm)
...
...
88,00 €


Pristatymas:

Pristatymas per 1-2 darbo dieną.

Apmokejus iki 10val, pasistengsime išsiųsti (tą pačią darbo dieną).

30d pinigų gražinimas

Praktiškos verslo dovanos verslo partneriams + įspausime inicialus. Naudinga retro stiliaus dovana kiekvienam planuojančiam savo laiką. Natūralios odos suvenyrai internetu su pristatymu į namus visoje Lietuvoje: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, ir kitur. Siunčiame ir į užsienį


Aukštos kokybės užrašinės odinis dėklas su galimybe ateityje lengvai pakeisti užrašinę į kitą. Viršelis lengvai nusiema.  

Pagaminta iš auksčiausios kokybės (natūralaus augalinio rauginimo) itališkos odos ir pasižymi unikaliu stiliumi bei patvarumu. 

Įspausti inicialai: įspausime dvi inicialų raides su arba be taštų (  AR, arba L.H.). Inicialus nurodyti užsakymo metu, po adresu - laukelyje Pastabos.

Sudėtis:  

 • prabangios natūralios odos viršelis (viršelis lengvai nusiima ir pakeičiamas vidus).
 • Užrašinė (300 puslapių linijomis), 15 x 21.7 x 2.4cm,  A5 (mažinta).  Užrašinė su storu, kietu viršeliu.   

 

 Dizainas 

A5 dydžio, Retro vintažinis Romantiškas klasikinis dizainas planams, užrašams ir svajonėms. Tobulas naudoti kiekvienam vakarui ar rytui dėliojant mintis, planus, apmastymus. Užrašinės dėklas pagamintas iš aukštos kokybės itališkos augalinio rauginimo (senoviško ir draugiško gamtai) būdu. Tvirtas užrišimas. Lengvai keičiamos užrašinės.  

 • Spalva: pasirinkta (naudojama natūrali oda, todėl spalvų intensyvumas kažkiek svyruoja kiekviename gaminyje, bet visi bus panašūs).
 • Dydis:  15 x 21.7 x 2.4cm

 

 Naudojamos medžiagos

 • Pagaminta iš auksčiausios kokybės natūralios "full-grain" galvijų odos
 • Naudojama oda yra augalinio rauginimo (auksčiausia rūšis), todėl šiek tiek prižiurima tarnaus dešimtmečius "life time"
 • Kraštai padengti derva, kad atrodytų dar gražiau
 • Natūraliai kvepia

 

  Spalva ir Oda

 • Oda dažyta rankomis naudojant natūralius dažus. Oda pagaminti naudojant augaluose rauginimo metodą, kuriame naudojamos tik natūralios medžiagos ir nėra kenksmingų cheminių medžiagų
 • Tai suteikia odai išskirtinį jausma liečiant, ypatingą spalvą ir ypač didelį ilgamžiškumą, kuris dažnai tęsesi visą gyvenimą (prižiūrint kartais sutepant odos balzamu)
 • Taip pat oda natūraliai švelniai kvepia

  

Išlik Organizuotu

 •    Odinis užvalkalas atkeliaus saugus tiesiai į jūsų ar gavėjo namus su ranka parašyta atvirutę
 •     Odinis dėkalas yra tinkamas A5 užrašinėms, darbo knygoms, dienorasčiams
 •     Kilpelė rašikliui suteikia daugiau praktiškumo ir organiziškumo. Natūrali oda šiek tiek tamposi, todėl tinkama daugumai rašymo priemonių.

 

Aukštos kokybės retro stiliaus odinės užrašinės ir odiniai dienorasčiai ir darbo knygos - prabangios brangios Verslo dovanos verslo partneriams.  Praktiškos ir naudingos dovanos vyrams ir moterims. Unikali dovana bosui, vadovui, šefui, viršininkui.

 Verslo dovanų idėjos. Dovana įmonės darbutojams Kalėdų ar įmonės gimtadienio proga. Gera dovana iš aukštos kokybės odos. Smagios ir praktiškos  darbuotojams  

  

Išgraviruotos Verslo dovanos  dovanos. Graviruotos dovanos idėjos verslui Kalėdų ir kitomis progomis. Vardinės dovana  vadovui, įmonės partneriams, darbuotojams.

 

Prabangi brangi vardinė dovana su inicialais. Personalizuotos dovanos. Individualios dovanos vyrui sukaktuvių proga. Praktiška ir naudinga dovana vyrams. Dovana  šefui, direktoriui, bosui, vadovui, viršininkui, įmonės darbuotojams. 

 
  Natūralios  odos verslo UŽRAŠINĖ darbo knyga. Rankų darbo Kalėdinės dovanos.  Aukštos kokybės dovanos prabangios brangios su inicialais Praktiškos naudingos dovana įmonėms, vadovams, partneriams Kalėdoms, kokybiški verslo suvenyrai iš odos

Odiniai suvenyrai pristatymas internetu į namus visoje Lietuvoje: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, ir kitur. Siunčiame ir į užsienį  

Kartu su praktiška dovana galite užsakyti odinį rašiklių, akinių, banko kortelių dėkliuką ar Raffaelo,, kurį pristatysime visoje Lietuvoje (pristatome Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Kalvarijoje, Druskininkuose, Ukmergėje, Pasvalyje, Radviliškyje, Kuršėnuose, Joniškyje, Šilutėje, Tauragėje, Gargžduose, Palangoje, Kretingoje, Jonavoje, Kėdainiuose ir kituose mietuose.

 
Pardavėjas: Edita Lokiene

PRISTATYMAS :

Pristatymo Laikas: - Paštomatu siuntos pasiekia gavėja per 1-2 d.d.
Kada issiųsite? - Apmokejus darbo dieną iki 11val, tikėtina, kad spėsime išsiųsti tą pačią darbo dieną kaip ir atliktas apmokėjimas.
Jeigu skubate ar rankiniu pavedimu - pasiskambinkite ir atsiųskite pavedimo kopiją, nes iš užsienio ir Luminor banko pavedimai ateina tik kitą darbo dieną.

Pristatymo Kaina:

Paštomatu (Omniva, LP express, DPD): 1.75 - 3 Eur
Kurjeriu: 6 Eur
Lietuvos Paštu: 7 Eur
Autobusų siuntomis: 6 Eur
Europos Sąjungoje (ir Norvegijoje, Šveicarijoije, D.Britanijoje,...) (Lietuvos Paštu): 15 Eur
JAV (Lietuvos Paštu): 15 Eur mažesnes, 30 Eur iki 3 kg

Užsisakius Apmokėti bus galima:
 • Internetine bankininkyste
 • Pavedimu (Jeigu skubate - atsiųskite pavedimo kopiją, nes kartais pavedimai ateina tik kitą darbo dieną, pvz.: iš Luminor banko).


 • MAXIMA kasoje
 • Perlo terminale
 • Lietuvos Pašte

 • PayPal
 • Užsienio banko kortele (užsakymo metu rinkinės PayPal būda, registracija nebūtina)
 • Revolute
 • N26

 • Mokilizingas pirkimas išsimokėtinai internetu