SKUBUS PRISTATYMAS per 1-2 darbo dienas
Greitas inicialų įspaudimas tą pačią dieną

Mozaika Laukiniai Žirgai - Dėliojamas paveikslas iš deimantuku

Išparduota

Mozaika Laukiniai Žirgai - Dėliojamas paveikslas iš deimantuku

Prekes kodas: 904

Dydis


(30x40cm su mediniu rėmu)

(30x40cm su mediniu rėmu)
...
...
IŠPARDUOTA
Prekių sandėlyje likutis: 0
49,00 €


Pristatymas:

Pristatymas per 1-2 darbo dieną.

Apmokejus iki 10val, pasistengsime išsiųsti (tą pačią darbo dieną).

30d pinigų gražinimas

Laukinių arklių prie jūros dėliojamas paveikslas. Sudėliok paveikslą pats su Baltais Žirgais iš plastiko rutuliukų deimantukų ant lipnaus paveikslo su mediniu rėmu ir drobe - be jokių įgūdžių ar žinių!!! 
Meniška, kūrybiška gimtadienio arba Kalėdų dovana vyrui, žmonai, vaikinui, merginai, mamai, sūnui, dukrai ar studentui ar jaunuoliui. 


Visus produktus išbandome patys!
- Kai pirmą kartą patys prisėdome prie dovanos - "Sudėliok paveikslą pats - puzzlė suaugusiems" -  sėdėjau tris valandas. Laikas tiesiog praskrido. Nieko nebemąstai.  Tai vienas labiausiai raminančių dalykų ką esam su žmona išbandę....

Tai lyg dėlionė, kur nereik nieko mąstyti ir kiekviną sekundę paveikslo (puzlės) vaizdas vis aiškėja ir gražėja. Kur dėlioti - viskas aiškiai sužymėša, net atrodo bus per lengva, bet dėliojimo procecas labai nuramina ir magiškai įtraukia. Pats kuri didelį menišką paveikslą. Dėlionė su deimantais, kur kiekvieną sekundė suteikia malonumą. 

 

Nereikelingos jokios piešimo ar kitos žinios. Visos visos priemonės pridedamos kartu (jau surinktas medinis rėmas su drobe ir lipne jos danga, tūkstančiai plastikinų spalvotų "deimantukų", pincetas, vaško žymeklis, vaškas, kabliukas rėmui).

Principas  labai paprastas - jokio mąstymo: rėmas su drobe jau surinktas. And drobės kiekviename langelyje parašyta po raidę. Drobė padengta klijais. Ant drobės ir jos raidžių turėsite uždėti skirtingos spalvos plastiko rutuliukus - deimantukus. AR GALI BŪTI LENGVIAU?! Tai lyg puzlė, tik suaugusiems ir laibai raminanti. Galima būtų ir vyresniems ar
kruopštesniems vaikams. 

Drobės nudažytos su pagalbiniais skaičiais sir raidėmis ir simboliais. 
 
Dovaną sudaro:

Matmenys:   40 x 50 cm

Skirtingų spalvų plastiko rutuliukai ,,deimantukai": 10 000 vienetų  
Instrukcija: Lietuvių, Anglų, Rusų, Vokiečių, ... kalbomis
Rėmas:  surinktas medinis rėmas su pritvirtinta PVC drobe.
Pincetas
Paveikslo būsimas vaizdas: atspausdintas mažas jau būsimo paveikslo vaizdas (paveiklas yra tuščia drobė su pažymėtomis vietomis, kur galėsite sudėlioti patys)
Vaško gabaliukas: kad platiko deimantukai priliptų
,,Pieštukas" vaškui paimti:   plastiko rutuliukams paimti (vieną kartą merkemas į vašką, tada prie jo lengvai prilimpa deimantukai.

Amžius:  puzlė skirta suaugusiems (bet galima būtų ir vyresniems ar kruoštesniems vaikams). 
Laikas/Trukmė:  ilgaamžiška. Vienu prisėdimu nesudėliosite. Sudėlioti puzlę galima daugiau nei kelis kartus. Dažniausiai trunka nuo 15 - 30  valandų. Bet ji labai įtraukenti, todėl laikas tiesiog praskrieja. 

Privalumai: Papuoš jūsų namus. Rankų darbo. Rekomenduojama terapiautų, kaip raminanti ir atpalaiduojanti veikla. Lengva ir labai įtraukianti dovana. Primena ir puzlę ir meninę veiklą - kažkas unikalaus!    

 

Rankų darbo puzzlės paveikslai dėlionės su deimantais. Sudėliok paveikslą pats - viskas ko reikia viename rinkinyje. Meniška dovana vyrams, kurybiška dovana vaikinui, atpalaiduojanti dovana draugui, raminanti dovanos sūnui, paaugliui.

Gimtadienio dovanų idėjos iš natūralaus medžio ir drobės: paveikslai vaikinams, hobis namie kasdieniai daiktai laisvalaikiui. Gimtadienio rankų darbo dovanų idėjos vyrams.  
Meniškas paveikslas su deimantais - dėlionė - puzlė deimantų mozaika laisvalaikio dovana vyrams ir moterims: vyrui, sūnui, studentui, vaikinui.


Kokybiška dėlionė mozaika su deimantais kalėdoms dovanų idėja vyrams, vaikinui, sūnui, broliui, studentui, moksleiviui.     

Dėliojamas paveikslas iš deimantukų su laukiniias baltais žirgais ir arkliais prie jūros. Puzzlė delionė iš deimantų mozaika suaugusiems su mediniu rėmu. Išskirtinė meniška kūrybiška raminanti atpalaiduojanti piešimo skaičiais dėlionė puzlė suaugusiems gimtadienio, Kalėdinė Dovana vyrams ir moterims: vaikinui, sūnui, studentui, moksleiviui, broliui, berniukui, sesei, dukrai, mamai, draugei, senelei, mergaitei. Gimtadienio aukštos kokybės meniška laivalaikio dovana vyrams ir moterims. Gimtadienio proga jubieliejaus 20-to, 25, 30-to, 35, 40-to, 45, 50-to 50, 55 mečio vestuvių sukakties, gimtadienio, Kalėdų dovana. 

Šiuolaikiška dovana vyrams. Sudėliok paveikslą pats - Išskirtinė meniška piešimo kurybiška gimtadienio Dovana.  

Kartu su meniška dovana galite užsakyti natūralios odos naudingą suvenyrą, kurį pristatysime visoje Lietuvoje (pristatome Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Kalvarijoje, Druskininkuose, Ukmergėje, Pasvalyje, Radviliškyje, Kuršėnuose, Joniškyje, Šilutėje, Tauragėje, Gargžduose, Palangoje, Kretingoje, Jonavoje, Kėdainiuose ir kituose miestuose. Siunčiame ir į kitas užsienio šalis.

 Pardavėjas: Tautvydas Lokys

PRISTATYMAS :

Pristatymo Laikas: - Paštomatu siuntos pasiekia gavėja per 1-2 d.d.
Kada issiųsite? - Apmokejus darbo dieną iki 11val, tikėtina, kad spėsime išsiųsti tą pačią darbo dieną kaip ir atliktas apmokėjimas.
Jeigu skubate ar rankiniu pavedimu - pasiskambinkite ir atsiųskite pavedimo kopiją, nes iš užsienio ir Luminor banko pavedimai ateina tik kitą darbo dieną.

Pristatymo Kaina:

Paštomatu (Omniva, LP express, DPD): 1.75 - 3 Eur
Kurjeriu: 6 Eur
Lietuvos Paštu: 7 Eur
Autobusų siuntomis: 6 Eur
Europos Sąjungoje (ir Norvegijoje, Šveicarijoije, D.Britanijoje,...) (Lietuvos Paštu): 15 Eur
JAV (Lietuvos Paštu): 15 Eur mažesnes, 30 Eur iki 3 kg

Užsisakius Apmokėti bus galima:
  • Internetine bankininkyste
  • Pavedimu (Jeigu skubate - atsiųskite pavedimo kopiją, nes kartais pavedimai ateina tik kitą darbo dieną, pvz.: iš Luminor banko).


  • MAXIMA kasoje
  • Perlo terminale
  • Lietuvos Pašte

  • PayPal
  • Užsienio banko kortele (užsakymo metu rinkinės PayPal būda, registracija nebūtina)
  • Revolute
  • N26

  • Mokilizingas pirkimas išsimokėtinai internetu