SKUBUS PRISTATYMAS per 1-2 darbo dienas
Greitas inicialų įspaudimas tą pačią dieną

MINI pakraunamas LED Prožektorius - 12valandų švietimo - gimtadienio dovanos vyrams,vaikinui, draugui

MINI pakraunamas LED Prožektorius - 12valandų švietimo - gimtadienio dovanos vyrams,vaikinui, draugui

Prekes kodas: 271

...
...
IŠPARDUOTA
Prekių sandėlyje likutis: 0
35,00 €


Pristatymas:

Pristatymas per 1-2 darbo dieną.

Apmokejus iki 10val, pasistengsime išsiųsti (tą pačią darbo dieną).

30d pinigų gražinimas

Prabangios Dovanos vyrams gimtadienio ar vestuvių sukaktuvių proga. Unikalaus dizaino varinis žalvarinis išgraviruotas kišeninis mažas LED prožektorius su trimis skirtingais šviesumo nustatymais. Vyriški aksesuarai - pristatymas į namus visoje Lietuvoje internetu 

Naudinga ir graži dovana vyrams - kišeninis prožektorius - išlietas iš gryno vario/žalvario. Išpildykite kiekvieno vyro svajonę turėti tvirtą ir amžiną prožektorių. Kokybiška ir išskirtinė dovana vyrui. Dovana vadovui, viršininkui, bosui ar gimtadienio jubiliejaus proga tėčiui. 

 • LED Prožektorius pagamintas iš prabanguas  nerūdyjančio metalo (100% varis / žalvaris) ir nenusitrinantis. Galima sakyti - Amžinas
 • 3x trys skirtingi šviesumo nustatymai (taupantis bateriją šviečia iki 12valandų, vidutinis ir super stiprus toli šviečiantis)
 • LED lempos stiprios, labai mažos ir super taupančios bateriją
 • Išskirtinio dizaino ir veikimo mechanizmo (išjungus ir vėl įjungus šviečia daug stipriau. Išjungus dar kartą ir įjungus - šviečia ypač stipriai)
 • Prožektorius turi metalinį pakabuką ant kaklo, arba kabinmas prie raktų
 • Svoris apie:  ~26g
 • Pristatymas sekančią darbo dieną į betkurį pašatomatą arba 1-2 dienos pristatymas kurjeriu į namus ar darbą

Vyriška ir praktiška dovana vyrams, abituriantams, moksleiviams puikiai telpanti į kelnių kišenę. Puikiai atrodanti ir praktiška. Suteikia pasitikėjimo, nes yra unikalaus dizaino.  Aukštos kokybės metalinis prožektorius praktiška dovana tėčiui tėvo dienos proga, dovanos sūnui, dovana žvejui, dovanos medžiotojams. Praktiška dovana puikiai tinka, dėl jos minimalistinio dizaino, paprastumo ir aukštos kokybės.Sudėtis:  Metalinis (žalvarinis/varinis) kišeninis aksesuaras - prožektorius, paruoštas naudojimui - pridedama AAA Duraseal baterija
Savybės: varis / žalvaris natūraliai turi silpną antibakterinį poveikį 
Ilgis:   5cm (tūbelės plotis 1.3cm)

Spalva: Blizgi auksinė (natūrali vario / žalvario slapva) nerūdyja, nenusitrina, bėgant laikui natūraliai oksiduojasi - keičia šiektiek spalva, bet lengvai nuvalomas patrynus arba 10min apipylus valgomu pomidorų padažu.

PAPILDOMAI: galima išgraviruoti inicialus ant šono

Praktiškos kokybiškos brangios Verslo dovanos, kurios išsiskiria. Naudingos dovanos tėvo dienos proga su pristatymu  į namus visoje Lietuvoje. Dovana Tėčiui į namus. Praktiška dovana kiekvienam vyrui. Tai puiki dovana vyrams, uošviui, žentui, senui, rūkantiems, dėl aukštos kokybės ir išskirtinumo.  

INTERNETINĖ DOVANŲ PARDUOTUVĖ. Dovanos jau apgalvotos ir supakuotos atkeliaus ten, kur pageidausite tą dieną, kurią išsirinksite. Rinkinukas seneliams, vyrui, tečiui, uošviui, tėvo dienos proga. Dovanų pristatymas į namus visoje Lietuvoje. Pirkite internetu.  

Praktiškos brangios dovanos vyrams, uošviui, žentui, seneliui, rūkantiems ir sveikinimų rinkinių pristatymas į namus visoje Lietuvoje internetu

 

Išskirtinės išvaizdos ir dizaino brangios dovanos į namus visoje Lietuvoje internetu. Vyriškų naudingų dovanų rinkinys tėvams, tėčiui, seneliui, seneliams. Psichologiją ir pasitikėjimą stiprinančios dovanos. Imuniteto stiprinimas prieš virusus ir ligas.

Kalėdų Dovanų idejos vyrams. Gimtadienio vardinės dovanų idėjos prožektoriai su inicialais vyrams vyrui
Verslo dovanos aukštos kokybės rinkinai - krepšeliai prabangios brangios dovanos vyrui, praktiškos naudingos dovana vyrams, vyriska dovana vyrui, broliui, uošviui, žentui, vaikinui, seneliui, sužadetiniui, šefui, bosui, vadovui, virsininkui.

Jubiliejaus vardinės išgraviruota dovana, graviruotos dovanos sukaktuviu proga. Vardinės dovana sūnui, medžiotojams, žvejui, keliautojams, tėvo dienos progra, gera smagi praktiška dovana, dovanu idejos, smagios dovanos įmonės darbuotojams kalėdų, gimtadienio proga. 20-to, 25, 30-to, 35-to, 40-to, 45-to 50-to 55, 60, 65, 70, 80 mečio jubiliejaus sukakties gimtadienio dovanos.

Linksmos smagios dovanos vardinės staigmenos vyrams ar vaikinui. Vardinės graviruotos dovanos gimtadienio, jubieliejaus, sukakties proga. 

Pastaba: Prekės išvaizda ar spalva gali šiek tiek skirtis nuo pavaizduotos paveikslėlyje dėl skirtingų monitorių. Prožektoriaus švietimo laikas gali skirtis nuo skirtingų elementų.
Pastaba 2: Varis ir žalvaris laikui bėgant oksiduojasi, keičia spalvą, įgauna retro stilių. Stipriai pratrynus ar naudojant specialias priemones galima suteikti vėl pradinį žvilgesį.
Pastaba 3: Graviruotos ar pažeistos (apčiupinėtos ir oksidacijos pažeistos) dovanos negalima gražinti.

 

Aukštos kokybės Prabangios brangios vardinė dovana su inicialais. Personalizuotos dovanos vyrams. Individualios dovanos vyrui sukaktuvių proga. Praktiška ir naudinga dovana vyrams. Dovana vyrui ar tevui teciui, broliui, uosviui, vaikinui, suždėtiniui dovana, seneliui, medžiotojams, žvejui, keliautojams,  šefui, bosui, vadovui, viršininkui, įmonės darbuotojams. Dovana Gimtadienio ar jubiliejaus proga, sukaktuviu proga. Dovana tėvo dienos progra, gera dovana vyrams, dovanu idejos sutuoktiniui, smagios dovanos,graviruotos rankų darbo dovanos.

Žalvarinis išgraviruotas kprožektorius rūkantiems. Prabangios brangios dovanos, vyrams vyrui. Dovana praktiskos naudingos Tėčiui tėvo dienos sūnui, vaikinui, broliui, moksleiviui, medžiotojui, žvejui, abituriantui. Varinis Išskirtio unikalios orginali LED prožektoriukas. Naudinga dovana vyrui


Kartu su praktiška dovana galite užsakyti šakotį, Raffaelo, natūralios odos praktišką suvenyrą, kurį pristatysime visoje Lietuvoje (pristatome Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Kalvarijoje, Druskininkuose, Ukmergėje, Pasvalyje, Radviliškyje, Kuršėnuose, Joniškyje, Šilutėje, Tauragėje, Gargžduose, Palangoje, Kretingoje, Jonavoje, Kėdainiuose ir kituose mietuose.

Pristatymas visoje Lietuvoje nuo 3 Eur priklausomai nuo siuntimo būdo 

 
Pardavėjas: Tautvydas Lokys

PRISTATYMAS :

Pristatymo Laikas: - Paštomatu siuntos pasiekia gavėja per 1-2 d.d.
Kada issiųsite? - Apmokejus darbo dieną iki 11val, tikėtina, kad spėsime išsiųsti tą pačią darbo dieną kaip ir atliktas apmokėjimas.
Jeigu skubate ar rankiniu pavedimu - pasiskambinkite ir atsiųskite pavedimo kopiją, nes iš užsienio ir Luminor banko pavedimai ateina tik kitą darbo dieną.

Pristatymo Kaina:

Paštomatu (Omniva, LP express, DPD): 1.75 - 3 Eur
Kurjeriu: 6 Eur
Lietuvos Paštu: 7 Eur
Autobusų siuntomis: 6 Eur
Europos Sąjungoje (ir Norvegijoje, Šveicarijoije, D.Britanijoje,...) (Lietuvos Paštu): 15 Eur
JAV (Lietuvos Paštu): 15 Eur mažesnes, 30 Eur iki 3 kg

Užsisakius Apmokėti bus galima:
 • Internetine bankininkyste
 • Pavedimu (Jeigu skubate - atsiųskite pavedimo kopiją, nes kartais pavedimai ateina tik kitą darbo dieną, pvz.: iš Luminor banko).


 • MAXIMA kasoje
 • Perlo terminale
 • Lietuvos Pašte

 • PayPal
 • Užsienio banko kortele (užsakymo metu rinkinės PayPal būda, registracija nebūtina)
 • Revolute
 • N26

 • Mokilizingas pirkimas išsimokėtinai internetu