SKUBUS PRISTATYMAS per 1-2 darbo dienas
Greitas inicialų įspaudimas tą pačią dieną

Lietuviška Juodo Tikro gintaro apyrankė + Išgraviruota širdelė | Vytis

Lietuviška Juodo Tikro gintaro apyrankė + Išgraviruota širdelė | Vytis

Prekes kodas: 929

Spalva


(juoda, matinė, su žalvariniu, paauksuotu intarpu)

Inicialai
...
...
IŠPARDUOTA
50,00 €


Pristatymas:

Pristatymas per 1-2 darbo dieną.

Apmokejus iki 10val, pasistengsime išsiųsti (tą pačią darbo dieną).

30d pinigų gražinimas

Stilinga juoda apyrankė iš natūraliaus Baltijos presuoto gintaro su žalvariniu, paauksuotu kubeliu. Ypatinga gimtadienio ar Kalėdinė dovana vyrui ir moterims, vaikinui, draugui, porai, žmonai ar merginai.  Pristatymas internetu į namus.

 

Unikalaus stiliaus apyrankė pagaminta Lietuvoje, iš tikrų Baltijos gintarų. Verslo įmonėms siūlome apyrankes su įmonės logotipu už papildomą kainą (plačiau info@eriele.lt).


Gintarai – fosiliniai sakai, kurie ne tik gražiai atrodo, bet pasižymi ir gydomosiomis savybėmis. Gintarinių papuošalų naudingos savybės atsiskleidžia juos dėvint kiekvieną dieną. Oda sušildo gintarus, o šie mažina skausmą skaudamoje vietoje, suteikia gyvybingumo, veikia prieš nerimą, stresą.


Sudėtis: presuoti Baltijos juodi gintarai 10 mm, kurie gali šiek tiek skirtis pagal formą, dydį, ornamentais, nes kiekviena apyrakė yra unikali. Sertifikuota juodo gintaro kokybė. Pauksuotas, žalvarinis intarpas su ornamentu.
Gintaro Spalva: juoda su  nelygumais
Metalo spalva: žalvario.

Ilgis: Standartinis riešo dydis ~19cm riešui, tamposi
Gintaro dydis: 10mm 

Sagtis: nėra užsegimo. Apyrankė tampri, kokybiška guma

Privalumai: natūralūs gintarai pasižymi gydomosiomis savybėmis

Apyrankės iš juodų natūralių presuotų tikrų Baltijos gintarų - Praktiška gimtadienio dovana vyrams ir moterims. Apyrankė vaikinui, draugui, merginai. Išskirtinės dovana broliui gimtadienio, jubiliejaus proga. Unikali dovana Valentino dienos proga mylimajam. Naudinga Kalėdinė dovana vyrui. Dovana vaikinui. Verslo dovana su įmonės logotipu. Dovanų pristatymas į namus Kaune, dovana Vilniuje, dovana Klaipėdoje ar visoje Lietuvoje.

 

Apyrankė iš tikro presuoto juodo gintaro su  žalvario kūbeliu. Gintarinė apyrankė vyrams ir moterims. Šildantis efektas. Gimtadienio ar jubiliejuas Dovana vyrams, dovana merginai, vaikinui Valentino dienos proga, tėčiui Kalėdų proga, broliui unikali dovana, išskirtinė vyriška apyrankė, papuošalai juodos spalvos iš gintarų, žalvario.

 

Kartu su praktiška dovana galite užsakyti šakotį, Raffaelo, natūralios odos praktišką suvenyrą, kurį pristatysime visoje Lietuvoje (pristatome Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Kalvarijoje, Druskininkuose, Ukmergėje, Pasvalyje, Radviliškyje, Kuršėnuose, Joniškyje, Šilutėje, Tauragėje, Gargžduose, Palangoje, Kretingoje, Jonavoje, Kėdainiuose ir kituose miestuose.

 Pardavėjas: Tautvydas Lokys

PRISTATYMAS :

Pristatymo Laikas: - Paštomatu siuntos pasiekia gavėja per 1-2 d.d.
Kada issiųsite? - Apmokejus darbo dieną iki 11val, tikėtina, kad spėsime išsiųsti tą pačią darbo dieną kaip ir atliktas apmokėjimas.
Jeigu skubate ar rankiniu pavedimu - pasiskambinkite ir atsiųskite pavedimo kopiją, nes iš užsienio ir Luminor banko pavedimai ateina tik kitą darbo dieną.

Pristatymo Kaina:

Paštomatu (Omniva, LP express, DPD): 1.75 - 3 Eur
Kurjeriu: 6 Eur
Lietuvos Paštu: 7 Eur
Autobusų siuntomis: 6 Eur
Europos Sąjungoje (ir Norvegijoje, Šveicarijoije, D.Britanijoje,...) (Lietuvos Paštu): 15 Eur
JAV (Lietuvos Paštu): 15 Eur mažesnes, 30 Eur iki 3 kg

Užsisakius Apmokėti bus galima:
  • Internetine bankininkyste
  • Pavedimu (Jeigu skubate - atsiųskite pavedimo kopiją, nes kartais pavedimai ateina tik kitą darbo dieną, pvz.: iš Luminor banko).


  • MAXIMA kasoje
  • Perlo terminale
  • Lietuvos Pašte

  • PayPal
  • Užsienio banko kortele (užsakymo metu rinkinės PayPal būda, registracija nebūtina)
  • Revolute
  • N26

  • Mokilizingas pirkimas išsimokėtinai internetu