SKUBUS PRISTATYMAS per 1-2 darbo dienas
Greitas inicialų įspaudimas tą pačią dieną

Kaimiškas Natūralus rinkinukas - tinkamas ir vegetaram veganams

Išparduota

Kaimiškas Natūralus rinkinukas - tinkamas ir vegetaram veganams

Prekes kodas: 307

Dydis


...
...
IŠPARDUOTA
50,00 €


Pristatymas:


Sveikuoliškos dovanos. Gurmaniškas rinkinys su medumi, džiovintais riešutais, arbata ir jūsų šiluma. Gimtadienio dovanos tėvams, vyrams, močiutei, mamai mamos dienos proga, ar senam draugui. Pristatymas internetu į namus visoje Lietuvoje.

Rinkinys sujungiantis visus prie bendro stalo ir prisiminimų. Natūralus gurmaniškas rinkinys. Gurmaniški dovanų rinkiniai -  išlaisvina šypse.  Krepšelio rinkinys sudarytas iš natūralių šokoladų (drauginškų ir veganams ir vegetarams), lietuviško vaisių džiovinto sūrio ir sveikatos bombos - natūralasu medaus arbatos su žiemos 

 • Mažesnis (S) -   1vnt sūris iš vaisių figų ir riešutų 200g, 1vnt aukštos kokybės liofilizuotomis uogomis šokoladas su uogomis, 1vnt juodasis kartusis šokolanas  (tinkamas veganams), 1vnt džiovintas cukruje minkštas imbiero gabaliukai (tinkamas veganams) 125g, 1vnt džiovintos cukruje figos (tinkamos veganams) 125g, 1vnt natūrali medaus ir prieskonių arbata, 1vnt natūralus medus su graikiškais riešutais ~260g 
   
 • VIDUTINIS (M) -  pinta dėžutė, 2vnt džiovinti vaisiai po 125g (tinkami veganams): minkšti imbiero gabaliukai, figos, 1vnt. aukštos kokybės šokoladas su liofilizuotmis uogomis, 1vnt juodasis kartusis šokolanas  (tinkamas veganams), 1vnt prabangi natūrali medaus ir prieskonių arbata, 1vnt pakeliai gurmaniškos džiovintos lazdelės,  1vnt vaisių sūris iš figų ir riešutų 200g, 1vnt natūralių žolelių arbata 
   
 • DIDESNIS (L) - pinta dėžutė,   4vnt džiovinti vaisiai po 125g (tinkami veganams): natūralios šilkmedžio uogos, minkšti imbiero gabaliukai, figos, mangai be pridėtinio cukraus; 1vnt juodasis kartusis šokolanas  (tinkamas veganams),  1vnt prabangi natūrali medaus ir prieskonių arbata, 1vnt tikra natūralių žolelių arbata, 1vnt vaisių sūris iš figų ir riešutų 200g, 1vnt figų gurmaniško skonio užtepėlė, 1vnt dėžutė didžiųjų arabiškų datulių (400g)
   
 • DIDELIS (XL) - pinta dėžutė, 4vnt džiovinti vaisiai po 125g (tinkami veganams): natūralios šilkmedžio uogos, minkšti imbiero gabaliukai, figos, mangai be pridėtinio cukraus;  1vnt. aukštos kokybės šokoladas su liofilizuotmis uogomis, 1vnt juodasis kartusis šokolanas  (tinkamas veganams), 1vnt natūrali medaus ir prieskonių arbata, 1vnt tikra natūralių žolelių arbata, 2vnt pakeliai gurmaniškos džiovintos  lazdelės,  1vnt vaisių sūris iš figų ir riešutų 200g, 1vnt. žemės riešutų kremas, 1vnt. gurmaniško skonio užtepėlė, aukščiausios kokybės šaltalankių skysta arbata 600g (net 60% tyrė) 
   
 • DELUX  - pinta dėžutė,  5vnt džiovinti vaisiai po 125g (tinkami veganams): natūralios šilkmedžio uogos, minkšti imbiero gabaliukai, figos, mangai be pridėtinio cukraus, ananasų grežinėliai; 1vnt aukštos kokybės liofilizuotoims uogomis šokoladas su uogomis, 1 vnt juodasis kartusis šokolanas  (tinkamas veganams),   2vnt natūrali medaus ir prieskonių arbata, 1vnt anakardžių ar riešutų kremas tinkamas veganams,   2vnt vaisių sūris iš figų ir riešutų 200g, 1vnt figų gurmaniško skonio užtepėlė, 1vnt dėžutė didžiųjų arabiškų datulių (400g),  aukščiausios kokybės šaltalankių skysta arbata 600g (net 60% tyrė)  

Įpakuoti galime ir medinėje dėžutėje su viduje pripildytą natūraluas medžio drožlėmis (užsakymo metu pasirinkite Delux įpakavimas ir vietoj gėlių įpakuosime medinėje dėžutėje su medžio drožlėmis)

Krepšelio dydis bei kiekis priklauso nuo Jūsų pasirinkto prekės dydžio. Krepšelio kompozicija gali skirtis nuo pavaizduotos nuotraukoje, atsižvelgiant į metų laiką, bei tos dienos asortimentą. Esant pageidavimui- galime parinkti Jūsų pageidaujamus produktus (paliekant pastabas užsakymo metu informacijos lauke "Pastabos").

Veganiškų ir vegetariškų ir žaliavalgių Dovanų ir sveikinimų pristatymas visoje Lietuvoje

Natūralus gurmaniškas dovanų rinkinys krepšelis (drauginškas ir veganams ir vegetarams) -  Gurmaniškos kompozicijos rinkinys su Lietuvoje pristatymas internetu į namus visoje Lietuvoje

INTERNETINĖ DOVANŲ PARDUOTUVĖ. Dovanos jau apgalvotos ir supakuotos atkeliaus ten, kur pageidausite tą dieną, kurią išsirinksite. Rinkinukas Vadovui. Dovana mamai. Solidi verslo dovana. Dovanų pristatymas į namus visoje Lietuvoje. Pirkite internetu. Gurmaniškos kompozicijos rinkinys su vaisiais, sūriais gimtadieniui ir jubiliejams vis populerėja. Jums siūlome šią santūriai paruoštą eukaliptu kvepiantį gurmanišką rinkinį į namus visoje Lietuvoje.

Veganariška ir Vegeniška Verslo dovana, kuri išsiskiria iš verslo dovanų. Dovanos tėvo dienos proga į namus. Dovana Tėčiui gimtadienio proga į namus. Dovana vyrui jubiliejaus proga.

 

Gurmaniškų venamas rinkinių dovanų pintų krepšių ir sveikinimų rinkinių pristatymas į namus visoje Lietuvoje

Priklausomai nuo turimo gurmaniško asortimento kompozicija gali šiek tiek skirtis nuo pavaizduotos paveikslėlyje, bet visada bus sukomponuota už Jūsų pasirinktą kainą.


Kaledų Dovanų idejos. Gimtadienio dovanu idejos moterims
Romantiškos prabangios dovanos rinkinai - krepšeliai moterims, aukštos kokybės brangios dovanos moterims, praktiškos naudingos dovanos merginai, moteriska dovana zmonai, antrai pusei, sesei, žmonai, sužadėtinei, uosvienei, valentino dienai, merginai, dovana meilužei, dovana panelei, dovanų idėja mamai mamos dienos proga merginai, sveikinimas mociutei, vadovei, virsininkei, direktorei. 

 

Dovana mamai mamos dienos progra, gera smagi dovana, dovanu idejos, smagios dovanos įmonės darbuotojams kalėdų, gimtadienio proga. 20-to, 25-to, 30-to, 35-to, 40-to, 45-to, 50-to, 55-to, 60-to, 65-to mečio jubiliejaus sukakties gimtadienio dovanos.

Dovanos rinkinys vegan   vegetariškas žaliavalgis maisto krepšelis.

 

Pastaba: Krepšelio kompozicija ar dėžutės/krepšelio forma - gali skirtis nuo pavaizduotos nuotraukoje, atsižvelgiant į metų laiką, bei tos dienos turimą asortimentą.  

Dovanos negalima gražinti, nes rinkinys pagamintas iš greitai gendančių produktų ir išskirtinai jūsų unikaliam užsakymui.   

 Dovanos   vegetariškas kaimiškas natūralus  ekologiškas rinkinukas pristatymas į namus visoje Lietuvoje

Kartu su praktiška dovana galite užsakyti šakotį,  Raffaelo, natūralios odos praktišką suvenyrą, kurį pristatysime visoje Lietuvoje (pristatome Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Kalvarijoje, Druskininkuose, Ukmergėje, Pasvalyje, Radviliškyje, Kuršėnuose, Joniškyje, Šilutėje, Tauragėje, Gargžduose, Palangoje, Kretingoje, Jonavoje, Kėdainiuose ir kituose mietuose.

 Gurmaniškų dovanų ekologiški ir vegetariški (veganiški) rinkiniai. Pristatymas internetu į namus visoje Lietuvoje  Pardavėjas: Evelina Lokė
Per kiek dienu? -
Kada issiusite? - Apmokejus iki 11val kita darbo diena gausite
Pristatymo Kaina? Kurjeriu 6 eur
Užsisakius Apmokėti bus galima:
 • Internetine bankininkyste
 • Pavedimu (Jeigu skubate - atsiųskite pavedimo kopiją, nes kartais pavedimai ateina tik kitą darbo dieną, pvz.: iš Luminor banko).


 • MAXIMA kasoje
 • Perlo terminale
 • Lietuvos Pašte

 • PayPal
 • Užsienio banko kortele (užsakymo metu rinkinės PayPal būda, registracija nebūtina)
 • Revolute
 • N26

 • Mokilizingas pirkimas išsimokėtinai internetu